Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Div

Član
Covjece koji si ti sretnik!!! Svaka cast i nek te sreca prati u svemu sa ovom pilom! ;);)
 

IGY

Član
znaci kad legne manuelni mjenjac, mogli bi te i vidjeti kako picis na 402 :icon_question:
 
Cuj NFS,kaki NFS, GT care,Real Driving Simulator :cool:
U NFS isti vrag ha vozio golf IV ha Supru,kad ih napucas do "stage" 3 isto idu :icon_biggrin:

Jos nesto,dobro si je platio bome,fina cifra,velika je,ali kad pomislis da za tu paru ljudi kupuju njake audije teteje,a mogu imati ovakvu egzotiku,onda je cijena vise nego dobra ;)
 
Član
Ma nisam mislio na ove nove kurce od NFS-a, nego na stare one!!! A i ostale su se igrice igrale! Supra je uvjek bila vrh vrhova!!!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ovo je NA,cojek trazi turbaka valjda jer pretpostavljam da su mjenjaci razliciti ;)

imaš pravo,mjanjači cu različiti(turbak ima 6,a ovaj 5 brzina i puno manje snage izdrži) i još puno stvari...

IGY je napisao(la):
znaci kad legne manuelni mjenjac, mogli bi te i vidjeti kako picis na 402 :icon_question:

čim stavim manualca odma idem na race....:icon_smile:

erol_brcak je napisao(la):
Cuj NFS,kaki NFS, GT care,Real Driving Simulator :cool:
U NFS isti vrag ha vozio golf IV ha Supru,kad ih napucas do "stage" 3 isto idu :icon_biggrin:

Jos nesto,dobro si je platio bome,fina cifra,velika je,ali kad pomislis da za tu paru ljudi kupuju njake audije teteje,a mogu imati ovakvu egzotiku,onda je cijena vise nego dobra ;)



GT je zakon.....
dobro govoriš što se tiče audija......samo stvar je u tome što je ovo jedina supra na HR regama i nemože je niko imat,jedino ako ima vizu,pa je vozi na stranim regama....
 
Nisam to znao,cuo sam da u HR ima 5-6 Supri,ali nisam znao da je samo jedna (tvoja) na hr tablama.Pa dobro je to,boli te briga :cool:
 
Super Moderator
a joj moja bi stara poletila sa ovom suprom ionako gasa sa ovim normalnim autima :lol::lol:
prelijepa supra druze ne znam sta vise reci ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Nisam to znao,cuo sam da u HR ima 5-6 Supri,ali nisam znao da je samo jedna (tvoja) na hr tablama.Pa dobro je to,boli te briga :cool:

ima 5-6 starih modela...

veljo-p je napisao(la):
vrh nisam znao da se pravila 93 godine dijeluje puno modernije a sada mi dijeluje kao novo auto

proizvodila se od 93. do 98.za sva tržišta,a za japansko do 2002. godine...
 
Top