Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Eo da i ja predstavim svoja kolica...
Toyota Supra twin turbo,1993. godište,od opreme ima kožu,klimu,grijanje sjedala,sjedala na struju...auto je u odličnom stanju....
Supra je bila moj dječački san za koji sam mislio da se nikad neće ostvarit....dok me prijatelj jedan dan nije nazvao i rekao da se prodaje jedna supra u oglasniku...do tada nisam ni znao da postoji supra na HR regama....odma sam krenio u akciju i nakon dva mjeseca natezanja s vlasnikom napokon sam je kupio....kad sam je vozio kući nisam vjerovo da se to meni događa.....


Ovako je auto izgledo kad sam ga kupio

auto je na sebi imao jedino distance









odmah se krenilo na posao i napravljene su neke stvari za koje nije trebalo puno vremena i novaca

izvađeni su ružni žmigavci i ugrađeni su u farove, ružne sive mrežice u braniku su zamjenjena crnim,a siva mrežica u usisniku na haubi je samo izvađena

poslje toga smo olakirali konzolu


ubrzo nakon tih sitnih dorada naručio sam barracuda felge i D2 gewinde

htjeo sam da krakovi budu u boji auta


gewinde

auto sada izgleda ovako




evo i koja noćna






poslje izgleda i ovjesa krenilo se na sređivanje motora
naručen je K/N filter,SA elektronika,boost controler,jače bobine, HKS auspuh i HKS svječice


K/N filter i boost controler


ViPec SA elektronika


HKS auspuh i downpipe

s HkS auspuhom smo maknuli katalizator te s tim dobili bolji ispuh,a s elektronikom smo digli tlak turbina na 1 bar i ostvarili snagu od 400 konja....
poslje puno razmišljanja kako će projekt ići dalje sam shvatio da mi automatik mjenjač puno smanjuje performanse i sada je sa slaganjem motora stalo jer se trazi još jedna supra sa za dijelove s manualnim mjenjačem.....
 
Legend
ma sta da kazem..
ovo je san svakog mladog, normalnog momka :D

umalo zaboravih reci, steta sto je automatic..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma sta da kazem..
ovo je san svakog mladog, normalnog momka :D

umalo zaboravih reci, steta sto je automatic..



zato sam i odlučio kupit još jednu supru s manualcem i prebacit mjenjač...
 
Administrator
odlican auto, sam mnogih vozaca

evo jedna koja se prodaje al je i ona automatic
http://www.auti.hr/automobili/oglas-557118/

c1-main.jpg
 
Član
nismo je napisao(la):
odlican auto, sam mnogih vozaca

evo jedna koja se prodaje al je i ona automatic
http://www.auti.hr/automobili/oglas-557118/

c1-main.jpg

to nije supra turbo,a one nemaju isti mjenjač kao turbak,zato ta ne dolazi u obzir...
 
Član
Extra auto gledao ga uzivo na SR402 u osijeku oba puta i nisam vjerovo da cu ovo auto vidjeti ikada uzivo :lol: ;)
 
Top