Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Samo promjeniti ovaj volan nekako (al jest d aonda nema airbag-a) a inace auto je fantasticno (jednom sam vidio crnu nocu s crnim felnama i to je bilo to :D)a inace ni jednom autu ovaj auspuh ne stoji bolje (ma i svaki skoro aftermarket dio)

Zaluta ja, u glavnom odlicna ti je Supra i mislim da ti vecina foruma zavidi (na pozitivan nacin naravno)
 
Član
hvala ljudi....:icon_smile:
ima i original trokraki volan za supru s airbagom,a ako bi stavio naki aftermarket onda bi izgubio tempomat...
 
Član
HrSupra je napisao(la):
hvala ljudi....:icon_smile:
ima i original trokraki volan za supru s airbagom,a ako bi stavio naki aftermarket onda bi izgubio tempomat...

Pa to i kazem ako promjenis odma automatski gubis nesto sad na tebi je da se odlucis za to ili ne :)
U glavnom srecno dalje
 
Član
to oce da poletiiii;)imao sam staru verziju takvu sam vozio nemoze se porediti ni sa jednim autom leti i to nisko veoma
 
Član
tesa je napisao(la):
to oce da poletiiii;)imao sam staru verziju takvu sam vozio nemoze se porediti ni sa jednim autom leti i to nisko veoma

steta što još uvijek nemaš staru verziju, jer imam jedan dio s kojim bi mogo oslobodit 10-15 konja.....
 
Top