Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
HrSupra je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:



E, jbg! Nista od mog plana!:icon_cry: Kako sad da se kurcim da sam nekog uzeo?!:icon_question: Upropasti me, covjece, a taman sam se nadao necemu u zivotu!:lol:



morat ćeš pitat onog što ima turbo od tenka na supri:lol:



Nema vise, skinuo je:icon_cry: Kupio neki novi turbo! A bas sam se nameracio da te poderem, al' et', ne da mi se!:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:



E, jbg! Nista od mog plana!:icon_cry: Kako sad da se kurcim da sam nekog uzeo?!:icon_question: Upropasti me, covjece, a taman sam se nadao necemu u zivotu!:lol:



morat ćeš pitat onog što ima turbo od tenka na supri:lol:



Nema vise, skinuo je:icon_cry: Kupio neki novi turbo! A bas sam se nameracio da te poderem, al' et', ne da mi se!:lol::lol::lol::lol::lol:



ako stavim jači turbo javim ti se:lol:
 
Član
HrSupra je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:



E, jbg! Nista od mog plana!:icon_cry: Kako sad da se kurcim da sam nekog uzeo?!:icon_question: Upropasti me, covjece, a taman sam se nadao necemu u zivotu!:lol:



morat ćeš pitat onog što ima turbo od tenka na supri:lol:



Nema vise, skinuo je:icon_cry: Kupio neki novi turbo! A bas sam se nameracio da te poderem, al' et', ne da mi se!:lol::lol::lol::lol::lol:



ako stavim jači turbo javim ti se:lol:



:lol::lol::lol::lol::lol: Ovako si preslab, a:icon_question: :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:



E, jbg! Nista od mog plana!:icon_cry: Kako sad da se kurcim da sam nekog uzeo?!:icon_question: Upropasti me, covjece, a taman sam se nadao necemu u zivotu!:lol:



morat ćeš pitat onog što ima turbo od tenka na supri:lol:



Nema vise, skinuo je:icon_cry: Kupio neki novi turbo! A bas sam se nameracio da te poderem, al' et', ne da mi se!:lol::lol::lol::lol::lol:



ako stavim jači turbo javim ti se:lol:



:lol::lol::lol::lol::lol: Ovako si preslab, a:icon_question: :lol::lol::lol::lol::lol:



jesam
 
Član
Nista, cujemo se onda kad popravis kantu:lol::lol::lol::lol::lol: Nemoj samo mnogo da te cekam:lol::lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
nemogu vjerovati kako je dobra,svaka ti cast na autu:icon_eek::icon_eek::icon_eek: samo jel problem nabavljati dijelove kad ti nesto ode i sl.
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
nemogu vjerovati kako je dobra,svaka ti cast na autu:icon_eek::icon_eek::icon_eek: samo jel problem nabavljati dijelove kad ti nesto ode i sl.

U ovlaštenom Toyota servisu svaki dio može doć za najviše 3 dana....
 
Član
perverzija ocam da mi je ovo imat sada u ranoj mladosti kao momak tepih bi gurao ispred nje da je kamencici ne otuku xD a ovako bez krova odmah me posjeti na onu narandjastu iz 2fast 2 furious xD
 
Član
najlegendarniji auto na igrici Grand Tourismo....a znamo koliko je realna igra, tako da verujem da je takav i u stvarnosti....;)
 
Član
dellas je napisao(la):
najlegendarniji auto na igrici Grand Tourismo....a znamo koliko je realna igra, tako da verujem da je takav i u stvarnosti....;)

na Grand Tutismu 1 sam i poludio za ovim autom...
vrhunski je za vozit i u stvarnosti....
 
Član
svaka cast na autu i na uradjenom poslu cuvaj je
a bil se moglo izvesti da se zamjeni mjenjac a da se ne mjenja motor
to je radio ja mislim TDI-power na bmw
 
Član
naravno da moze samo mjenjac, niko nije spominjao izmjenu motora...


@hrsupra, supra ti je fantazija, vidio sam je u osijeku na sr-u ljetos.....sto i sam kazes, to i skyline (naravno :D) su mi djecacki sni.......cestitam i zavidim u isto vrijeme ;)
 
Top