Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Novi update:

Odneo injektore na provjeru, ispostavilo se da tri nisu
radila dobro i sada su sređeni.

Napravljen ceramic coating na ispušnom kućištu.

Fotografija0379.jpg


Fotografija0380.jpg


Očišćena usisna grana iz vana i unutra i fuel rail.

Prvi dio grane prije čišćenja.

Fotografija0360.jpg


Fotografija0363.jpg


Poslije čišćenja.

Fotografija0365.jpg


Fotografija0367.jpg


Drugi dio grane sam počeo čistiti pa slikao i baš se jako vidi razlika.

Fotografija0371.jpg


Sređena do kraja.

Fotografija0375.jpg


Fuel rail.

Fotografija0377.jpg


Fotografija0378.jpg


Jedva čekam sutra da vidim kako će to sve izgledat na autu. :)
 
Član
Mali update:

Kupio ovih dana par stvarčica. Kad god pomislim da sam na kraju, ispopostavi se da sam u gadnoj zabludi.:)

Mini gljiva za usisnu granu, šelne, stop matice, čep za sondu (treba ga malo skratit),
senzor temperature i T komad, a drugi senzor (kupljen ali nije na slici) ide u sandwich plate.

Fotografija0419.jpg


Brezon i devet matica za glavu motora, crijevo od grijanja i šelne za isto.

Fotografija0408.jpg


Dva zamjenska filtera za ispiranje motora i "razradu" te mineralno ulje za isto,
a originalni za mapiranje i deranje. :)

Fotografija0409.jpg


Fotografija0414.jpg


Ulje za mjenjač i diferencijal.

Fotografija0412.jpg


Posudio oil catch dok se ne snađem.

Fotografija0415.jpg


Još čekamo crijeva za vodu, sastavimo sve i palimo. :)
 
Član
Bome lijepo se to krca fin posao. Samo mislim da se na ovaj set up nikako neces usrecit s inox granom
Ja sam muku mucio s inoxom. Lijepo ga je vidjet ali u praksi samo na N/A to traje
Otkad sam si nabavio "cast iron" lijepse spavam.
 
Član
Snjur je napisao(la):
Bome lijepo se to krca fin posao. Samo mislim da se na ovaj set up nikako neces usrecit s inox granom
Ja sam muku mucio s inoxom. Lijepo ga je vidjet ali u praksi samo na N/A to traje
Otkad sam si nabavio "cast iron" lijepse spavam.

Šta ti se dešavalo? Jel pucala?
 
Član
MA nikako srece stalno pucala, stalno varenje.
Kako sam se tipkao s japancima odmah su mi rekli da odustanem od inoxa jer se necu usrecit i da idem s "cast ironom"
 
Član
Snjur je napisao(la):
MA nikako srece stalno pucala, stalno varenje.
Kako sam se tipkao s japancima odmah su mi rekli da odustanem od inoxa jer se necu usrecit i da idem s "cast ironom"

Jer imaš slike obje grane da vidim?
 
Član
Mislim da mi tu u temi od auta imaju grane od inoxa i ova zadnja cast iron. Problem je bio sto znas i sam svi vicni "mestri" ali nitko nije htio dati garanciju da ce grane trajati. Meni nije bio problem platit kad bi znao da ce to trajati. Cak sam dosao u kontak s jednim nasim covjek sto radi u Remusa u Austriji ali sam odustao od inoxa.
Vec sam napravio s njom skoro 10 000 km bez ikakvih problema. Dok s inoxom svako 2000 km bi vec bili problemi tj pucanja, i to obicno na varovima. Stavio sam bio 3 nosaca na turbinu i sve da to bude sto vise fiksno ali nikako srece.
 
Član
Snjur je napisao(la):
Mislim da mi tu u temi od auta imaju grane od inoxa i ova zadnja cast iron. Problem je bio sto znas i sam svi vicni "mestri" ali nitko nije htio dati garanciju da ce grane trajati. Meni nije bio problem platit kad bi znao da ce to trajati. Cak sam dosao u kontak s jednim nasim covjek sto radi u Remusa u Austriji ali sam odustao od inoxa.
Vec sam napravio s njom skoro 10 000 km bez ikakvih problema. Dok s inoxom svako 2000 km bi vec bili problemi tj pucanja, i to obicno na varovima. Stavio sam bio 3 nosaca na turbinu i sve da to bude sto vise fiksno ali nikako srece.

Nadam se da ja naću imat problema. :icon_smile:

Vidim da imaš dva zanimljiva auta, a ne mogu ih naći. Daj stavi linkove tu da ih malo pregledam. :)

HrSupra je napisao(la):
Snjur je napisao(la):
Mislim da mi tu u temi od auta imaju grane od inoxa i ova zadnja cast iron. Problem je bio sto znas i sam svi vicni "mestri" ali nitko nije htio dati garanciju da ce grane trajati. Meni nije bio problem platit kad bi znao da ce to trajati. Cak sam dosao u kontak s jednim nasim covjek sto radi u Remusa u Austriji ali sam odustao od inoxa.
Vec sam napravio s njom skoro 10 000 km bez ikakvih problema. Dok s inoxom svako 2000 km bi vec bili problemi tj pucanja, i to obicno na varovima. Stavio sam bio 3 nosaca na turbinu i sve da to bude sto vise fiksno ali nikako srece.

Nadam se da ja naću imat problema. :icon_smile:

Vidim da imaš dva zanimljiva auta, a ne mogu ih naći. Daj stavi linkove tu da ih malo pregledam. :icon_smile:
 
Član
Nadam se da budes bolje srece nego ja drzim fige :D
Evo nadam se da valjaju linkovi

http://www.bhtuning.com/bmw-e30-cabrio-320i-325e-m3-s50b30-t-78224.html
http://www.bhtuning.com/suzuki-swift-sport-turbo-t-78206.html
 
Član
Radili danas cijeli dan na autu. Sastavili skoro sve, ostale samo sitnice,
koje će vjerojatno uzet puno vremena, ali sljedeći vikend se bacamo
punom parom na auto i palimo.

Fotografija0423.jpg


Fotografija0424.jpg


Puno ljepše sada izgleda motorni prostor kako smo očistili usisnu
granu i cijev za vodu, a mulde nitrom i brake cleanerom.
 
Top