Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
HrSupra je napisao(la):
Srđo skroz sam zaboravio da smo se upoznali i prazgovarali o autu u garaži. Baš mi je drago sada kad sam vidio ove slike. Javi se ako budeš prolazio kroz županju da napravimo krug i odemo na piće.

Hvala svima na lijepim komentarima ;)

Nadam se da ce biti prilike da se druzimo...;)
 
Član
Ipak su na kraju dva injektora otišla i unatoč čišćenju nema im spasa. Pošto je Supra jedan od rijetkih auta koji imaju side feed injektore i kojih ima jako malo u ponudi, a i jako su skupi, odlučio sam kupiti top feed fuel rail i 6 novih injektora.

Jučer na driftu u Osijeku uslikao BMW e46 sa Suprinim motorom i top feed fuel railom, pa da vidite kako bi to trebalo i kod mene izgledat

2013_08_25_311.jpg


2013_08_25_312.jpg
 
Član
Evo napokon nabavio dijelove i radili malo:

Fuel rail

2013_09_16_397.jpg


550 kubika injektori od Impreze STI

2013_09_18_422.jpg


FPR

2013_09_16_399.jpg



Manometar

2013_09_14_392.jpg


Mishimoto čep hladnjaka

2013_09_16_401.jpg


Montiran fuel rail i injektori

2013_09_18_426.jpg


Sad treba još dočekat da konektori dođu i možemo palit :)
 
Član
Evo da napišem par riječi nakon što smo prije par dana mapirali auto. Sada sve napokon radi kako treba, bez trzanja i najmanje greske. Auto je trenutno na 1.3 bara, nismo mogli više tlak dizati jer na većem tlaku su injektori bili pri kraju, izgleda da je pumpa goriva preslaba. Ponudio mi je tuner da stavimo odma jaču pumpu ali sam odlučio da ću to i još neke stvari napravti polako do proljeća. Zadovoljan sam trenutno kako auto ide sada i kad napravim to što želim do proljeća, mislim da onda sljedeću sezonu neću ništa dirat na motoru, samo se hoću vozit. :)
 
Član
Napisat ću dojmove nakon pređenih skoro 1000 km i povratka kući nakon tri godine. Prvo sam proveo pola dana u policiji dok sam odjavio auto i izvadio probne tablice, odma nakon toga ih zaljepio na auto i na vožnju, napokon legalan i bez straha. Prvi dan proba sam proveo u Zagrebu na cesti, malo ga stiskao i osluškivao kako se ponaša i radi, da vidim jel auto spreman za put u Županju. Sutra se probudio provjerio ulja i tlak goriva, vidim sve ok i krenem kući. Na autoputu sam ga vozio konstantno 140, osim što sam ga par puta stisnio do 250-260. Auto prede, ja zadovoljan, smijem se, kad par kilometara pred Županjom počeo trokirat, mene znoj probio odma.....i sjetim se da su ostale dvije stare bobine na autu, a pošto sam imao već iste simptome, razmišljam valjda su te dvije prdnule. Kupim dvije nove, montiram ih i auto opet počeo radit kao sat, nitko sretniji od mene. :) Treći (zadnji) dan proba ga detaljno oprao, lagano skinuo krov, vjetar u kosi i ciglu na gas. :D Citav dan sam se vozio, odradio koju trku po danu, a navečer se skupilo još 10-ak hondaša i otišli opet na cestu gdje se inače trkamo i okupljamo s autima. Stao sigurno 15 puta sa dvije Honda Civic eg turbo (jedna navodno 230-240 ks, a druga preko 300), slabiju sam masakrirao, a od jače sam bio malo brži. Tek kad sam stao s tim jačim Civicm sam postao svjestan da auto stvarno dobro ide, jer sam se s tim dečkom u Civicu vozio dosta puta i auto stvarno ubija. Auto će sada do proljeća u garažu, a ja ću do tada odradit još neke stvari koje imam u planu. Evo par slika s okupljanja i dva videa :)

2013_10_24_490.jpg


Poslje utrka na praonici

2013_10_24_492.jpg


2013_10_24_496.jpg


Video protiv jačeg civica


Ubrzanje od 100 do 200

 
Član
Nešto sam kopao po starom kompu i pronašao slike od Supre od samih početaka kad je došla kod mene i kako je s vremenom evoluirala. Možda će koga zanimat
smile.gif


Ovako je motor nekad izgledao

P1010022.jpg


Ovi žuti žmigavci od zetora i siva mrežica su baš bili ružni
smile.gif


P1010023.jpg


Serijske felge, visoka kao koza i bez ofarbanih lipova na pragovima i zadnjem braniku
smile.gif


P1010060.jpg


P1010064.jpg


P1010065.jpg


DSC00036.jpg


DSC00037.jpg


DSC00038.jpg


P1010040.jpg


Kvaliteta slika nije baš neka, ko zna kakvim je to apratom slikano

Slijede slike prvih modifikacija

Slika konzole prije farbanja

P1010036.jpg


Ubrzo sam zamijenio sive mrežice crnim, a žute žmigavce izbacio i ugradio ih u farove

DSC00007.jpg



Jedna odozada sa stock auspuhom

DSC00014.jpg
 
Član
Dobra stara vremena kad smo se okupljali na šljunčari
smile.gif


DSC00100.jpg


Na red došle felge, čeljusti ofarbali u crveno, ali je auto i dalje bio visok kao koza
smile.gif


DSC00187.jpg


DSC00005.jpg


DSC00008.jpg



Zabijen u pod i ofarbani lipovi na pragu i zadnjem braniku

DSC00416.jpg


Par zanimljivih
smile.gif


DSC00451.jpg


DSC00455.jpg


DSC00533.jpg


dsc05041z_1.jpg


Supra_Marko.jpg


I na kraju konačni izgled s auspuhom, bez mrežica u branuku, s intercoolerom,
ostalim hladnjacima, sređenim motorom i ofarbanom konzolom unutra

40312906_1.jpg


supra_naprijed.jpg


supra_motor.jpg


supra_unutra.jpg


Evo to je kratak rezime svega što se radilo Supri
smile.gif
 
Član
Ja mislim da ljepseg dvosjeda od toyote supre ove i honde s2000 nema na svijetu :D pogotovo kad pogledas kad su se ta auta pravila :D cak ni danasnja auta im ne mogu ni prici po ljepoti i izgledu :)

Supra je premocna, svaka cast :)
 
Top