Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Stigao adapter za hladnjak ulja

sandwich-plate.jpg
 
Član
Pošto sam dobio ispušnu granu za n/a Supru umjesto za turbaka (mojom greškom), dao sam Marku iz Mbc-a (Mbc custrom parts iz Osijeka) da mi je prepravi. Morali smo dati izraditi novu prirubnicu jer nije isti raspon rupa ni šarafa.

Nova prirubnica i isječena grana

picture-051.jpg


Isječena cijev od wastegate-a i napravljena pregrada

picture-074.jpg


I na kraju sve povareno

picture-081.jpg


picture-082.jpg


Hvala Marku na dobro odrađenom poslu.:thumbsup:

Izgubio sam opet dosta vremena i živaca zbog gluposti, ali idemo dalje s radovima i nadam se da više neće biti nekih velikih problema.
 
Član
Supra je do jaja,auto je prelijepo.Vidi se da se radi sa ljubavi i naravno treba izdvojit puno novaca za ovakav projekt. :cool:
 
Član
Daily driven beast! Svaka cast. Treba imati hrabrosti na danasnjem vremenu, na brdovitom Balkanu, odrzavati ovako nesto...
 
BHT Ovisnik
odlicno,jesi zadovoljan Markovim radom,mislim cim imao novca kod njega gewinde raditi,vidim da i raja s volvo foruma radi kod njega:cool:
usput jel ti bi iz Zupanje ili sam pogrijesio posto sam bio danas tamo pa mislio da pisem da vidim zvijer:icon_twisted:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
odlicno,jesi zadovoljan Markovim radom,mislim cim imao novca kod njega gewinde raditi,vidim da i raja s volvo foruma radi kod njega:cool:
usput jel ti bi iz Zupanje ili sam pogrijesio posto sam bio danas tamo pa mislio da pisem da vidim zvijer:icon_twisted:

Jesam iz Županje, ali se auto radi u Zagrebu.

Zadovoljan sam kako je Marko uradio granu.
 
Top