Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
olensoner je napisao(la):
Nesto gledam na facebook njene slike, vidi joj se na cehri da nije normalna... Ako neko moze ko zna njemacki dobro prevesti sta ovo znaci: Ich hatte einen Gehirnschlag erlebt auf der Strasse.
Es hat mir nicht ein Kind geholfen. Vielen Dank.

To je ispod jedne slike...

Pise da je dozivla mozdani udar na ulici i da joj ni dijeca nisu htjela pomoci. puno hvala pise na kraju.

Tenkre batre, ovo treba u ludjacku kosulju pod hitno!
 
Član
Jbg ovde sve svi raspisali o njoj a niko ne skonta one "ljude" sto prodjose pored lesa kontam da je covjek prezivio sto bi neko stao mogo bi 3 puta umrjet,porazavajuca je cinjenica je toliko ljudi tu bilo da niko nije izasao da vidi sta je sa covjekom:icon_mad:
 
saledoboj je napisao(la):
Jbg ovde sve svi raspisali o njoj a niko ne skonta one "ljude" sto prodjose pored lesa kontam da je covjek prezivio sto bi neko stao mogo bi 3 puta umrjet,porazavajuca je cinjenica je toliko ljudi tu bilo da niko nije izasao da vidi sta je sa covjekom:icon_mad:
jest ono to, ali skontaj da je tijelo iskomadano, ne znam da li bih i ja smio prici..vidis onaj sa golfom je cijelo vrijeme stojao i nije opet prisao :S
 
Mislim da ne mozes sve osudjivati, kao i vecina na forumu tamo, lahko je sjedit za racunarom i reci sto niko nije prisao, dajte ljudi, damije vidit vas da li bi mogli reagovati da pred vasim ocima leti raskomadano tijelo, evo ja prvi, jednostavno sam se izgubio gledajuci snimak, mogu zamisliti kako je ovim sto su bili, evo ja prvi mogu iskreno reci da ja ne bi smjeo prici truplu, ne bi znao kako reagovati. Mozemo mi govoriti 'vako - 'nako, trebalo je svasta tu, treba ostat pripbran u tom trenutku i znati razmisljat, znaci ne pravdam nikoga, ja samo za sebe govorim da bi vjerovatno i ja bio izgubljen i da ne bi smjeo prici ovako raskomadanom tijelu!
 
Član
Evo na dnevniku sada kazu , da u nasoj lijepoj divnoj krasnoj BIH nepostoji j*eni zakon koji odredjuje da li je dozvoljeno voziti pod dejstvom droga i u kojoj kolicinu..Sto znaci nesmijes voziti pijan , ali smijes drogiran..I da u nasoj BIH nepostoji laboratorij za utvrdjivanje postojanja droge u krvi , ili urinu , nego se mora slati van granica BIH na utvrdjivanje , ukoliko je posrijedi smrtni slucaj ili slicno ...wtf ..:S
 
Odsad prelazim na smrkanje, makar necu placati kazne..

Ovo nije normalno, bitno da je u nas regulisan zakon za folije, a sto ljudi ubijaju jedni druge, a niko ne odlezaje, to ko j*e.. U kakvoj mi drzavi zivimo covjece!
 
Član
ispadne mozes se , nadrogirat, napusit totalno, voziti bez zakonski predvidenih kazni.... to moze samo kod nas... :icon_rolleyes:

a ovo sto ljudi prolaze kao da se nista nije desilo, nezz... ne bih komentarisao...
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Evo na dnevniku sada kazu , da u nasoj lijepoj divnoj krasnoj BIH nepostoji j*eni zakon koji odredjuje da li je dozvoljeno voziti pod dejstvom droga i u kojoj kolicinu..Sto znaci nesmijes voziti pijan , ali smijes drogiran..I da u nasoj BIH nepostoji laboratorij za utvrdjivanje postojanja droge u krvi , ili urinu , nego se mora slati van granica BIH na utvrdjivanje , ukoliko je posrijedi smrtni slucaj ili slicno ...wtf ..:S
Novinari ce napisati svasta samo da budu udarne vijesti....Po zakonu o saobracaju BiH protiv osobe kojoj je utvrdjeno da je vozila pod dejstvom opojnih droga ili narkotika bez obzira dali je ta osoba pocinila prekrsaj ili ne podize se krivicni postupak. Svaki dom zdravlja moze uraditi analizu krvi na narkotike kao i na alkohol !!! E sad jedino je pitanje koliko neko zeli da se to uradi ova drzava ima zakone i institucije ali nema odlucne ljude koji ce se boriti protiv ovakvih stvari... Zalosno je sto se digne prasina kad se nesto desi a koliko je tatinih sinova vozilo pod dejstvom droge pa bivalo pusteno i koliko se ljudi na ovom forumu hvalilo kako su vozili 200 300 a sad seru kako je ova napravila uzas !!! Neka svako malo povede racuna i ovakve se stvari nece desavati , a ne branim ovu ludjakinju za nju je svaka kazna preblaga:icon_mad:
Clan 173.
Vozac koji je u tolikoj mjeri umoran ili bolestan, ili je u
takvom psihickom stanju da je nesposoban za bezbjedno
upravljanje vozilom, kao i vozac pod djelovanjem opojnih droga
ili drugih opojnih sredstava ili lijekova na kojima je oznaceno da
se ne smiju upotrebljavati prije i za vrijeme vožnje, ne smije da
upravlja vozilom u saobracaju na putu.
 
Član
I meni je u prvi mah bilo čudno i ružno kako niko ne prilazi, ali mislim da niko nije smio prići i pamtiti taj prizor do kraja života a čovjeku ionako nije bilo pomoći, onakvi udesi se ne preživljavaju..
 
Član
zao mi covjeka....osoba u audiju nije normalno sto se i vidi...al treba neki zakon i za ove bicikliste,navecer voze bez ikakvih obiljezja suprotnom stranom i na svojoj strani se nekad iznenadis kad ih vidis
 
Član
Limpi je napisao(la):
ispadne mozes se , nadrogirat, napusit totalno, voziti bez zakonski predvidenih kazni.... to moze samo kod nas... :icon_rolleyes:

a ovo sto ljudi prolaze kao da se nista nije desilo, nezz... ne bih komentarisao...

ovo sto ljudi prolaze je krivicno djelo i po zakonu i po moralu!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top