Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

OOOj jbt najezi se sav :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

akka je napisao(la):
OOOj jbt najezi se sav :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Takodjer, ovo nije normalno, ova je prebrzo vozila, ne znam sta reci, ovdje su rijeci suvisne, sve je vise ovakvih budala na putevima.. Svima nam' se moze desiti ovakvo sta, daj Boze pameti samo!
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Nedo Bog ,mogla je jos nekog pokupiti na raskrsinici ..zamalo ovo jedno auto:icon_sad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

pa koji metar od ljudi na ojesackom proletila.... :icon_sad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Limpi je napisao(la):
pa koji metar od ljudi na ojesackom proletila.... :icon_sad:

Da...:icon_sad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

svasta, ja nemam rijeci... ova djevojka ce zavrsit u psih. ustanovi nekoj sljedecih 10-15 godina, sto ce joj biti gore nego zatvor.. gledam koliko su ljudi imali srecu, od pjesaka do auta koja su tuda prolazila, ovo je strasno..
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

A svasta...
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

:icon_sad::icon_sad::icon_sad: zaprepastio sam se kad sam vidio klip :icon_sad:
 

JD.

Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

i ko je ovaj idiot odnosno ova koza sto je vozila, vi iz Zenice, zna li ih ko ???
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Znao sam da je bilo stravicno, stari mi rece jer je bio na raskrsnici isao kuci sa mamom u tom trenutku, al video me je naprosto ostavio bez rijeci.
Naslov se moze promijeniti da svima bude mnogo jasnije, , jer ovo nije bilo gazenje jadnog covjeka, ovaj monstrum za volanom je odnio, bukvalno raznjeo covjeka.
Svjedok sam ovog ljeta da nasa dijaspora bukvalno divlja po nasim cestama, cast izuzetcima.

R.I.P.
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Znaci u zivotu svom, nikad, al nikad, vise necu sjesti na biciklo. Da je ovo samo jedan ludjak ovakav sve bi dobro bilo, al ovakvih je na stotine... prije par dana i blizu zivinica ubise covjeka na biciklu.. strasno... R.I.P.
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

ovo je nesto najstrasnije shto sam ikada pogledao.... da ljudsko tijelo moze ovoliko biti katapultirano nisam mogao vjerovati.... ovo je ravno genocidu... smrtna kazna je premalo...
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Pike_gti je napisao(la):
ovo je nesto najstrasnije shto sam ikada pogledao.... da ljudsko tijelo moze ovoliko biti katapultirano nisam mogao vjerovati.... ovo je ravno genocidu... smrtna kazna je premalo...

Pike ... .Ruku i nogu odmah otkinulo komplet u ramenu tj kuku ...:S :S
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

evo opet sam pogledao pa to je prestrasno... i sam vozim brzo al ovo je bilo ravno samoubistvu... nishta mi nije jasno koja je namjena bila ovakve voznje...
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

evo ja sad pogledao video na yt, strasnooo...ne vjerovatno....
covjek pogide ni kriv ni duzan svojom stranom ide audi se stvori niotkud u maximalnoj brzini koju je mogao ovdje razviti i prelazi na suprotnu stranu krz CRVENO...sreca je pa su ljudi na pjesackom imali 2 sekunde koje su ih spasile sve....
pa jel moguce ko sve dobija vozacku:icon_rolleyes:

ali sta reci kad se psihicki bolesnici pustaju medju normalne ljude...
nedavno je jedan takav ovdje prebio momka na mrtvo ime bez razloga...i jos nekoliko slicnih slucajeva...
ovo ili po kratkom postupku ili brate zatvoriti dokle ce vise ljudi umirati radi ludaka...

p.s. ovdje ne treba osuditi samo onog ko je vozio, nego oboje ..otac je gori ako je to dozvolio..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top