Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

ja sam protiv smrtnih kazni..ovakve osobe nisu zasluzile da ne osjete bol i patnju. dozivotni zatvor bi bio primjerenija kazna.. :icon_mad: :icon_mad:

nikad vise sa biciklom na neki imalo prometan put :S
 
Član
Užas, čovjek ni kriv ni dužan izgubi život zbog luđakinje ... Daj Bože da ona dobije kaznu kakvu zaslužuje i na ovom i na onom svijetu..

R.I.P.
 
Član
R.I.P.

Stravican video, stvarno....


Za vozacicu Audia je premalo i smrtna kazna, obitelji preminulog ni to nece biti dovoljno
 
Član
sandy dpbro si rekao...
stvarno ono kad ti se nesto desi svi racunaju sigurno nije dzaba, i sigurno imas svoje krivice...
a ovaj covjek pogide ni kriv ni duzan radi budale:icon_cry:
 
Član
Jos se niko nije javio za ovog covjeka..jos uvijek nije identifikovan..
a reko sam da cura uopste nema vozacku..oduzeta joj u svici..

ima svakakvih budala..licno sam svjedok jer sam stalno na biciklu..
 
Član
Sad sam pogledo snimak sa nadzorne uzas jedan,al eto sto covjeka djeli od smrti jedan potez da se ovaj popeo na trotar vjerovatno bi bilo sve uredu ovako njega vise nema to je najzalosnije,jos zalosnija stvar su vozaci koji su bili u raskrsnici niko da izadje da vidi sta je vec lagano odose boli ih k*.Zbog ovakvih stvari i ja sam batalio biciklo ima par godina zbog pijanaca,ovih sto idu na crveno policije i njihovih kaciga i sl gluposti.
Cudno mi da ne mogu utvrdit identitet muskarca mora ga neko znat nije pao sa kisom.
 
Jedino rijesenje za nju...
Gallows.jpg
 
Evo i snimak sa kamere koja se nalazi na raskrsnici koja tacno prikazuje kako se odvio udes. Cura je vozila nenormalno brzo, pogledajte komentare imaju u komentarima i slike cure, takoder komentari cure na tim slikama da je imala i ranije udese u bih ove prosle zime i da joj je bilo extra itddd, ugl navodno ima poremecaj u glavi na kokainu druze vrijeme itd... evo snimak

http://zenicablog.com/index.php/crna-hronika/nesrece/2676-stravian-video-nesree
 
Nesto gledam na facebook njene slike, vidi joj se na cehri da nije normalna... Ako neko moze ko zna njemacki dobro prevesti sta ovo znaci: Ich hatte einen Gehirnschlag erlebt auf der Strasse.
Es hat mir nicht ein Kind geholfen. Vielen Dank.

To je ispod jedne slike...
 
Super Moderator
Evo skinuli su clip s interneta a jutros sam pogledao dok je jos bio... ma boze sacuvaj :icon_confused:

evo snimak

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/12622-EKSKLUZIVNO-Snimak-stravinog-stradanja-bicikliste-Zenici.html
 
Član
Portparolka MUP-a Zeničko-dobojskog kantona Aldina Ahmić potvrdila je da je identifikovan muškarac kojeg je u utorak u 14.20 sati, na raskrsnici ulica Bistua Nuova, Prve zeničke brigade i Crkvice, dok je upravljao biciklom, vozilom audi A-4 usmrtila Adisa Gačić (30) iz Zenice.
Riječ je o Vladimiru Andrijeviću iz Zenice, rođenom 1941. godine. Nakon saslušanja u Tužilaštvu ZDK-a Adisi Gačić određen je pritvor.
 
Član
Eto de nek neko sad zamisli da je tu bilo dijete od 16 god. ili djevojcica neka, ili da je majka sa bebom u kolicima prelazila pjesacki...

Nema veze nek je sad voznja od 150km/h kaznjivo sa umjesto 500 sa 5000 maraka, a to sto krivicni zakon zakrzljao pa su kazne za krivicna djela i prekrsaje ostale iste nikom nista...

Gospodin nek pociva u miru i nek mu je rahmet dushi :icon_cry:
 
Član
Ma prije na 3 sek su prosla 3 pjesaka al eto,Bog odluci da se zavrsi na jednom covjeku..bio je u opasnosti io naj dzip plavi SsangYong..al frajer skernu lijevo prema trotaru i izvuce se..onda oni ljudi u golfu na sred raskrsnice..covjek i zena bili u autu..nisu se micali 10 min..a ova zena nije ni svjesna sta je uradila..

Vladimire,počivaj u miru!!
 
Član
kakvi nije svjesna sta je uradila... mogu se oni sad izvlaciti na to da je poremecena, ovako onako.... nije nista do tipicni narkoman, poremecena osoba ne bi imala profil na fb-u, onakve slike stavljala i opisivala udese u opisu slike.... to treba samo cekicem u glavu i to je to... nista ni sud ni zatvor ni psihijatrija..
:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top