Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Stravična nesreća u Zenici: Adisa Gačić pregazila biciklistu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

ljudi koji je dio tijela ovo na snimku stose vidi...ja kolko vidim ruka???...
strasne stvari se desavaju:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

kazu da mu je odmah pri udarcu "odsjekao" nogu... mozda je i ruka... kako god strasno, Boze sacuvaj...
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

ne daj Boze nikome :icon_sad:
 
Administrator
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

PU je*o mu ja sve... neduzni ljudi stradaju... dodju iz dijaspore i kurce se.. ne kazem da su svi takvi ali vecina jeste... dozivotno ga zatvoriti...
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

R.I.P :icon_sad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Nzm ljudi moji sad sam pogledo snimak ovo je strasno,dok sam zivio u Ze prolazio sam tom raskrsnicom skoro svakodnevno i ne sjecam se da je bilo nekih strasnih udesa,bilo je par grebanja i sl al ovo nikad.Sto je sreca u nesreci kojim god djelom je dosla do te raskrsnice sve je krcato stanovnistvom i djecom pa sreca da nikom nije nista bilo, dobro bi bilo da se postavi radar na pravcu od perinog hana do ove raskrsnice jer je pravac,jako je naseljeno mjesto u radakovu je skola a raja tim putem vozi ko luda.
 
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Koja stoka!!!:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

R.I.P.

Ma ovi iz dijaspore su sve oni žešči seljoberi sto je s traktora preslo u auto....p*deri jedni kupe auto za 4000eura i dođu ovjde se k**cit..Sramota više...ja često vozim biciklo, i imao sam slican slucaj i to bas na ovoj rasksnici udario me golf V i pobjegao...sreca nisam puno stradao...sramota
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Vozila zena..sama u autu bila..psihicki bolesnik..nema na kakvim tabletama nije..u svicarskoj joj oduzeta vozacka...dakle nema vozacke..vozila preko 150kmh!!!!

R.I.P
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Sačuvaj bože pa ovako nešto niko normalan u stanju nije uraditi :icon_mad: R.I.P.
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

R.I.P zao mi covjeka ovo djubre je krivo sad samo sto je pokusalo pobjeci da nije bilo bi mi i njega zao jer desi se svima ovako FUJJJJJ
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Znaci od 150 do 180 je bila brzina ...Kroz crveno prosla...Psihicki bolesnik , pod dejstvom lijekova ...Prilikom udara smrt je odmah nastupila, znaci bukvalno ga popolovila, i nastavila voziti jos 50 tak metara..Poslije pokusala pobjeci..Njen otac preuzeo na sebe kao da je on vozio ...Kad sam se vracao iz grada veceras svratim do policije , i pogledam izbliza auto ...Jos su guvernale zabijene u autu :S ...Ovakve po kratkom postupku ...Ali daj boze da ista bude od ovoga...Kao psihickom bolesniku nemogu joj skoro nista ..Nazalost...
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

nije pokusala bjezati!!!provjereno!!!bio je neki drugi incident s nekim momkom i on je nesto poceo bjezat i ljudi skontali da je to taj vozac,a ustvari nije!!al da ne idemo u OT!!izgubljen jos jedan zivot na ulicama!!
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

strasno,a ovog debila treba dozivotno zatvorit:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Stravična nesreća u Zenici: Ćazim Gačić pregazio biciklistu, pa pokušao pobjeći

Evo i video sa kamere...
http://www.youtube.com/watch?v=HOW4ddUyHhg

:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top