stilo JTD-update novi volan!

stilo JTD-update novi volan!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Hvala drug i ja sam prezadovoljan,jedna od drazih prerada na autu mi je to! :lol:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Evo prelijepo osvjezenje od danas! Neko mi se "igrao" sa haubom na parkingu! Naravno nema efekta od policije ni bilo cega drugog! :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Ko je ne znam,a nadam se necu ni saznat! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:








Sta uraditi ovde???:icon_rolleyes:

Nije nista udubljeno ni slomljeno! Ajde MTR ili neko ko zna oko poliranja par savjeta kako ovo izvuci bar ove gore parnice! Ovo crno je boja ostala od tog sto me udario i ove parnice su prljave nije duboko,samo je ovo dole na ivici zguljeno!
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

netko te pogurao sa djipom ili necim slicnim dobro je zguzvalo jbg ima ljubomornih ljudi staces im:icon_sad:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

A nije nista ni udubio ni iskrivio samo zgulio boju dole na ivici! Mislim da se ovo gore moze ivuci poliranjem ali sta za ovu dole ivicu haube to ne znam! Al znaci volio bi da me neko isamarao,lakse bi mi bilo! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Ovakva oštećenja je jako teško uraditi da se poslije ne pozna ništa i najisplativije je čitavu haubu ofarbati. Možda će neko misliti da sam lud, ali baš je teško uraditi da se ne primjeti, da ne kažem, nemoguće.
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

E nzm ne farba mi se cijela hauba zbog 5cm,imam jako lose iskustvo sa tim pogotovo kod ovakvih boja! Na proslom autu su mi radili cijelu haubu uvijek se vidjela razlika! Glupost al prava! :icon_mad:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Bravo 16v je napisao(la):
E nzm ne farba mi se cijela hauba zbog 5cm,imam jako lose iskustvo sa tim pogotovo kod ovakvih boja! Na proslom autu su mi radili cijelu haubu uvijek se vidjela razlika! Glupost al prava! :icon_mad:

O tome ti pričam, i kad ofarbaš haubu cijelu, malo oštrije oko će primjetiti, a da ne primjeti ovo ušpricavanje za koje isto treba pripreme i recimo da je 99% šansi da će se primjetiti. Jbg, tako je. I ja moram čitavu haubu ofarbati zbog nekoliko kamenčića, ali neću dok god rđa ne izbije skroz, jbm ti kamenje i sve!!!:icon_mad:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Meni je najgore kad ja ne uradim nista nego mi ovako neko napravi glupost pa jos bude supak pa strugne! Pojede me to sad! Mala glupost,a ispada velik problem!
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Bravo 16v je napisao(la):
Meni je najgore kad ja ne uradim nista nego mi ovako neko napravi glupost pa jos bude supak pa strugne! Pojede me to sad! Mala glupost,a ispada velik problem!

Popij pivo i iskuliraj, nema ti druge.;)
Živciranje i nerviranje utiče na zdravlje.;)
 
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

otidji kod sikime u vojkovice, on radi uspricavanja prva liga,
mada moj savjet je da sivom bazom uspricas taj dio koji je ostecen,
a da onda bezbojnim predjes kompletnu haubu,,
nece se nista primjetiti;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

OggyBoy je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Meni je najgore kad ja ne uradim nista nego mi ovako neko napravi glupost pa jos bude supak pa strugne! Pojede me to sad! Mala glupost,a ispada velik problem!

Popij pivo i iskuliraj, nema ti druge.;)
Živciranje i nerviranje utiče na zdravlje.;)
A nema mi druge,nek nije vise nesto slomio bilo bi veselo! ;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
otidji kod sikime u vojkovice, on radi uspricavanja prva liga,
mada moj savjet je da sivom bazom uspricas taj dio koji je ostecen,
a da onda bezbojnim predjes kompletnu haubu,,
nece se nista primjetiti;)
Imas pm!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top