stilo JTD-update novi volan!

stilo JTD-update novi volan!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Jesi uzeo i airbag ili samo volan i jesi dodatno ugradivao ovu navigaciju i dali ti radi moze li ona citat dvd-ove i to ?
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Volan bez airbaga,sto cu kad je moj tu! Navigacija je bila fabricki u opremi,nije naknadno ugradjivana,kao i instalacija za volan,samo je trebalo promjeniti spulnu volana i jedan dzek da to sve radi kako treba jer vidio si bio je obicni volan u njemu,kad sam ga je uzeo! Navi ne cita ni jedna DVD,cita mp3 sa mogucnoscu da ti sam sebi pravis foldere na njoj i snimis i preko nje ide board,tj podesavanja koja radis inace rade se preko nje! Naknadna ugradnja Navi je malo komplikovana i zahtijevna ako zelis da sve to radi jer je povezana preko CAN linija!
 
Član
Malo da osvjezimo temu... Nije bilo nekih radova novih,nista specijalno! Stilo dobio jos dvije nove gume...




I danas konacno vracene felge i namontirane gume! Muka mi je bilo vise da ga gledam na onim felgama! Par svjezih slika!








 
Član
Ma nema - full ekstra! :cool:
Možda si trebao ići na 225/45 čisto da malo više zaštitiš felgu?
 
Član
A necu drzim se fabricke dimenzije! Pazim ja to! :lol: I ne mislim ih vala mjenjat vise dok vozim stila,kolko predjem godisnje mogu izdrzat bez problema!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top