stilo JTD-update novi volan!

stilo JTD-update novi volan!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

a dobro je ako je za diagnostiku mislio sam da treba neki posebni za tempomat ako se i ja upustim u takvu avanturu sa svojim stilom jako ljepo je ispalo jel mu planiras mjenjati osvjetljenje table?:cool:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

raymo je napisao(la):
a dobro je ako je za diagnostiku mislio sam da treba neki posebni za tempomat ako se i ja upustim u takvu avanturu sa svojim stilom jako ljepo je ispalo jel mu planiras mjenjati osvjetljenje table?:cool:

Razmisljao sam o tome ali mislim da necu rizikovati! Previse je komplikovana,osjetljiva i skupa sva elektronika kod stila pa mi se ne eksperimentise ipak sa tim i ovo mi je ok,dobro svijetili!
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Stvarno svaka čast vrh vrhova ti je vozilica nema dalje :cool: :cool:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

super ti je stilo;)

jel tesko otvoriti far? i kako kasnije spojis, jel silikon ili ljepilo neko?


i malo off-a bil mogo kako temponat na punto mk2 HGT???
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

dinamozg je napisao(la):
Stvarno svaka čast vrh vrhova ti je vozilica nema dalje :cool: :cool:
Hvala drug! ;)

haso je napisao(la):
super ti je stilo;)

jel tesko otvoriti far? i kako kasnije spojis, jel silikon ili ljepilo neko?


i malo off-a bil mogo kako temponat na punto mk2 HGT???

Namucio sam se fino sa fabrickim farom,a ovaj jedan je zamjenski bio tako da je on lako bas isao! I koristio sam fen da ugrijem tako da je islo nekako! A zatvoreni su nekim crnim silikonom cini mi se!
A za tempomat....ne znam iskreno pokusaj malo potraziti na netu,kod stila je bila priprema tako da je meni cijeli posao bio ukljuciti dzek! :lol:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

jebes ga neznam jeli bilo na kakvim puntacima vec fabricki temponat, nije mi poznato, kad bi takav neki postojao bilo bi garant lakse:cool:



a kako si sastavio far nakon sto si ofarbo?;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

Ocistis staro lijepilo,namazes novim i stegnes necim dok ne uhvati i osusi! Ja sam koristio vezice neke deblje da to drzi malo,nije ispalo lose! ;)
A za puntica i tempomat ne znam stvarno! Ako nema pripremu onda je to malo vise zezanja,Fiat je to. :lol::lol:
Moraces to potraziti na netu! :cool:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....skinute oznake i ugradjen tempomat...

dobar ti stilo ...... da je i meni JTD ko u tebe nego samo TD... otkinuse dusmani J. :lol:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Malo smo osvjezili unutrasnjost! Lose su slike ali vidi se nekako! Bice i boljih slka! Uglavnom @elektricar sa foruma je uradio odlican posao,ja prezadovoljan! ;) Sve preporuke od mene,odlican majstor,a i covjek! :cool:



 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Perfektno je ispalo inače nisam ljubitelj fiata ali ovaj tvoj je perfekcija ;) Što mi taj čovjek nije bliže da i meni odradi ovo sa tablom :icon_cry:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Dobro ispalo eto sad i ostalo narandzasto osvjetljenje izmijeni :D:cool::lol:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

ArminM je napisao(la):
joj tabla je cudo, perfetno izgleda. svaka cast:cool:
Hvala drug! ;)

dellas je napisao(la):
Full je ispalo, zlo:cool:
;)

darko13 je napisao(la):
Perfektno je ispalo inače nisam ljubitelj fiata ali ovaj tvoj je perfekcija ;) Što mi taj čovjek nije bliže da i meni odradi ovo sa tablom :icon_cry:
Hvala ti! :cool: Stvarno momak extra uradi! Pokusaj se dogovoriti pa mu nekako posalji sat,jedina opcija!

adi187 je napisao(la):
Dobro ispalo eto sad i ostalo narandzasto osvjetljenje izmijeni :D:cool::lol:
Ma sto se osvjetljenja tice to je to! Sto sam zamislio to sam i dobio ostalo nista ne diram,ja sam prezadovoljan i ovako! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top