stilo JTD-update novi volan!

stilo JTD-update novi volan!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Evo posle one gluposti na parkingu par malo ljepsih slika! Hauba nije farbana,samo sam ja ispolirao onaj dio i stavio malo boje,ali za cudo dobro je ispalo! Vracene i felge konacno!






 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Dobro si ispolirao ovo na haubi ;) jest ljut na prvoj slici :D
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Rekao sam ti da je dobro ispalo pravo poliranje tako da nzm jos ni da li cu je raditi! ;)
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Svaka cast! :cool: Zestok je pravo, cini mi se da sam te danas vidio u Lukavici, Spasovdanska skrenuo prema Hilandarskoj, prepoznao sam auto :icon_smile:
 
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

ljep stilo, svaka cast, imo sam i ja stila, ali nisam bio zadovoljan, mada je kod mene bio 1.6...
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Hvala! ;) Ja se do sada nisam pokajao,tako da ce sledece auto vjerovatno biti opet JTD tj Mjet,JTDm,zavisi sta naslijedi Stila! :cool:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Ne moze se to raspasti moze samo biti extra ocuvani oldtimer :D:cool:
 
Član
RE: ...Stilo JTD....novo osvjetljenje table....

Evo nakon duze potrage konacno se poklopile sve kockice,tako da je stilo konacno dobio volan koji je i trebao da bude u njemu! Uglavnom MF volan sa komandam! Ja prezadovoljan,malo sam se zezao oko ugradnje danas ali evo mojih ruku dijelo na kraju i sto je najbitnije sve radi ! :lol:






Slikano na brzaka,i eto kako sve to sad izgleda po noci! :icon_biggrin:
P.S stari moj kozni volan je na prodaju,pa ako je neko zainteresovan sve info na PM!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top