stilo JTD-update novi volan!

stilo JTD-update novi volan!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo stigla i nova vozilica.... Fiat Stilo JTD 2002 god,presao 85900,stvarnih! :icon_smile: Evo slikica!
[attachment=22539]
 
Član
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

Novo:cool:
samo spusti,maska bez znaka,lajsne u boju i bice extra;)
Ove felne su mi najace od fiatovih fabrickih:cool:
sretno i zelim ti da te dobro sluzi i puno kilometara;)
 
BHT Ovisnik
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

fiat je extra,nista mu vise ne treba,ima fine felgice,dovoljno je i spusten,finu opremu ima,ma sve 5:cool:
 
Član
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

Auu super vozilicu si naso fabricke felge, skoro novo vidim i navigaciju ima extra nek je sa srecom ;):cool:
 
Legend
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

ovo je super auto , neka bude sa srecom druze prelijep je ;)
 
Član
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

Hvala ljudi! Ma ja sam odusevljen... Samo imam mali problem,neko je ukrao bio navigaciju pa su idioti presjekli zice i sad mi hvali neki dzek da se spoji navi! Znaci radi cd i radio,displey,sve je ok,samo mi hvali dzek za navi!
 
Član
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

Bravo 16v je napisao(la):
Hvala ljudi! Ma ja sam odusevljen... Samo imam mali problem,neko je ukrao bio navigaciju pa su idioti presjekli zice i sad mi hvali neki dzek da se spoji navi! Znaci radi cd i radio,displey,sve je ok,samo mi hvali dzek za navi!

Moze se to narucit u ovlastenom servisu samo ne znam kolko para dodje!

Ima i kod nas u Srebreniku isto servis moze se svaki saraf za stilo narucit :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

cestitam i da predjes jedan skromni milion kilometara sa njim (eto jel dosta) :lol: .... stvarno je prelijep ! :cool:
 
Član
RE: Nova vozilica...Stilo JTD...

adi187 je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Hvala ljudi! Ma ja sam odusevljen... Samo imam mali problem,neko je ukrao bio navigaciju pa su idioti presjekli zice i sad mi hvali neki dzek da se spoji navi! Znaci radi cd i radio,displey,sve je ok,samo mi hvali dzek za navi!

Moze se to narucit u ovlastenom servisu samo ne znam kolko para dodje!

Ima i kod nas u Srebreniku isto servis moze se svaki saraf za stilo narucit :icon_smile::icon_smile:
Jel ti problem br. pa da pitam za cijenu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top