Sta voze poznati u BiH ?

Sta voze poznati u BiH ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
allroad je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Dino Merlin vozi novi Allroad, a Piaggio Beverly Cruiser mu je onako ljeti malo carsiji.
Hari Mata Hari takodjer novi Allroad. Onog peskirica Deen-a vidjam u nekakvoj 307-ici na radkapama:lol:, Sergej Barbarez Aston Martin DB9, Dzeko i Misimovic imaju Touarege R50, Mirko Hrgovic je imao RS4, ne znam ima li ga i dalje. Takodjer neko iz reprezentacije ima peticu R32, ali nisam siguran ko...

ogadi mi allroad-a u pm :smajli29:
Jos kad bih ti rekao da sam dobar prijatelj sa obojicom Allroad-asa:D

DiAbLo je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
Znam da legenda Emir Spahic ima bmw m3 najnoviji naravno i da voli brzu voznju,,,ako nije sta opet mjenjao,,moze mu se,,
Onaj Dado Polumenta ako ko zna za njega :lol:dolazio je na nastupe ni manje ni vise nego u Ferrariju

Spaha u dubrovniku vozi X5icu , u Sarajevu vozi Audia RS4

Koketa vidjam u ovoj novoj corsi sva izudarana .

Bajramovic iz reprezentacije vozi x6icu.

Ganic vozi Volva s40 onog starog a sin mu q7 na 23" :)
Druze taj S40 mu je od zene, ali on ga stalno voza, on ima A6 2.0TDI
 
OggyBoy je napisao(la):
Seyo-boy, BMW 7. Seljak je ispis'o i neki stih iz svoje pjesme na vratima:lol: Ne stigoh da uslikam. Naravno, velikim slovima je ispisano i SEYO-BOY:lol:


To je vjerovatno kopija Halida Beslica
:lol::lol::lol:
 
Član
ivanovic.i je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Seyo-boy, BMW 7. Seljak je ispis'o i neki stih iz svoje pjesme na vratima:lol: Ne stigoh da uslikam. Naravno, velikim slovima je ispisano i SEYO-BOY:lol:


To je vjerovatno kopija Halida Beslica
:lol::lol::lol:

to ne ispisuju oni, nego dobiju tako od sponzora. isto tako aldino ima forda s maxa na kojem pise Al' Dino...

a sto se tice sirbegovica, cini mi se da ima onu gradjevinsku firmu. amidza od ove jedne jaranice sto ide sa mnom na fax... :D
 
Član
MTR je napisao(la):
pa ko je taj lola iz Zav'dovica:D

imao je do skoro cipsaru,mislim da je prodana,nisam siguran,ima trzni centar,par prodanica vecih,konfekciju drzi,ima naku firmu u kojoj proizvode odjecu,i vecinski je vlasnik krivaje,ili bar onoga sto je ostalo od nje,doduse sad ju je kupio,pa cemo vidjet,ovo sto sam nabrojao je samo ono sto ima kod nas u gradu,fakticki drzi pola grada,,sad sta jos imaju ne znam
 
Član
halid beslic ima novi hit "ko bi reko skoda da ponese"
hanka ima ficuna i bubu, merlin ima i biciklo, zuka toyota runer, puska q7, gredic 407sw, smrk corado, adnan redjovic ima micubisi terenac nakav, reis ima mecku
 
Super Moderator
olensoner je napisao(la):
allroad je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Dino Merlin vozi novi Allroad, a Piaggio Beverly Cruiser mu je onako ljeti malo carsiji.
Hari Mata Hari takodjer novi Allroad. Onog peskirica Deen-a vidjam u nekakvoj 307-ici na radkapama:lol:, Sergej Barbarez Aston Martin DB9, Dzeko i Misimovic imaju Touarege R50, Mirko Hrgovic je imao RS4, ne znam ima li ga i dalje. Takodjer neko iz reprezentacije ima peticu R32, ali nisam siguran ko...

ogadi mi allroad-a u pm :smajli29:
Jos kad bih ti rekao da sam dobar prijatelj sa obojicom Allroad-asa:D


ma djaba ti kad znam kakvi su obojica :lol:
 
reis vozi E klasu , 320 CDI 4 matic , crnu dobra mecka pravo :icon_smile:

Elvir Bolic vozi staru X5 , bar sam ga 3-4 puta vidio u njoj
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
reis vozi E klasu , 320 CDI 4 matic , crnu dobra mecka pravo :icon_smile:

Elvir Bolic vozi staru X5 , bar sam ga 3-4 puta vidio u njoj

Bolic voza po Bih novu x5 crnu sad..Stalno u Zenici..Otac od prijatelja uzeo njegovu diskoteku pod zakup..pa dole derneci..A sta ima u turskoj , to sigurno ni on nezna..
 

MTR

Član
ArminM je napisao(la):
MTR je napisao(la):
pa ko je taj lola iz Zav'dovica:D

imao je do skoro cipsaru,mislim da je prodana,nisam siguran,ima trzni centar,par prodanica vecih,konfekciju drzi,ima naku firmu u kojoj proizvode odjecu,i vecinski je vlasnik krivaje,ili bar onoga sto je ostalo od nje,doduse sad ju je kupio,pa cemo vidjet,ovo sto sam nabrojao je samo ono sto ima kod nas u gradu,fakticki drzi pola grada,,sad sta jos imaju ne znam

on je fasada :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top