Sta voze poznati u BiH ?

Sta voze poznati u BiH ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bravo 16v je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Seyo-boy, BMW 7. Seljak je ispis'o i neki stih iz svoje pjesme na vratima:lol: Ne stigoh da uslikam. Naravno, velikim slovima je ispisano i SEYO-BOY:lol:
"Seljo Boy"! :lol: Vidio sam i ja taj BMW u Sa. jednom!
Macu sam vidjao isto u ML-u!

ima moj prijatelj sliku toga,slikao on to sto pise,pa cu ga pitat da mi posalje sliku i postavit cu je,,bas seljacki
 
Član
najjaci covjek u zavidovicima(nije estradni umjetnik ili tako nesto,al et) voza aston martina,i jos par strasnih makina,infinity g35,par tuarega,porshe cayene,neki mercedes licno ne znam koja je serija,cini mi se s klasa,oznaku ne znam,hyundai coupe,eto neko ce reci nabrojao si sva auta koja je vozao,ali nije tako,svako koje sam nabrojao ima i sad,vrijednost im je preko milion €,poslikat cu i njih,pa da ubacimo
 
BHT Ovisnik
građevinski lopov Dika iz mostara

hummer H3,porsche panamera,bio prije aston martin DB9 i porsche 911 caabrio i pun k* dobrih masina od tuđih placa:D nije poznat,al brate fino se vozi:D
 
Član
ni ovaj lik nije estradni umjetnik ili slicno... bio je jedna cigan u Bijeljini, ubili su ga prije nekih pola godine...Vozao ferrari f430, mercedesa mclaren, audi S8, i nekog belteya...sjecam se da je to bio u dvoristu, a govoro se da je narucio bugattia...
 
Član
ArminM je napisao(la):
najjaci covjek u zavidovicima(nije estradni umjetnik ili tako nesto,al et) voza aston martina,i jos par strasnih makina,infinity g35,par tuarega,porshe cayene,neki mercedes licno ne znam koja je serija,cini mi se s klasa,oznaku ne znam,hyundai coupe,eto neko ce reci nabrojao si sva auta koja je vozao,ali nije tako,svako koje sam nabrojao ima i sad,vrijednost im je preko milion €,poslikat cu i njih,pa da ubacimo

sta je taj...vlasnik Monaca...
 
Član
senijad ibricic bmw x5 ...sad bi trebo mjenjati za x6...


a lik u sanskom mostu , platio za kucu preko 100.000 eura ,najljepsa kuca u sm , vozi bmw x6 i vjerovali ili ne najnoviju bmw 750 li .... bijela boja ...ovaj novi sa ovim zadnjim stopovima led jel ..

bmw jednom samo vidio i to napiso sam u off-u , poslije saznajem da je taj lik kupio...

a x6 svaki dan vidim ...








sera vlasnik diskoteke CAMEL, vozi caddilak onaj dzip



a dzeko vidjen u touaregu, 20 feluge premocan auto
 
Legend
fandjo30 je napisao(la):
Sta onda vozi Dino Merlin ,kad ovaj ima ovoliko

dino merlin vozi piago beverly.. ;) mislim da je 250
vidjam ga cesto kako se voza po CARSIJI sa njim, idiot..

deen vozi peugeot 307 (zajedno sa bratom)
koke vozi golfa 4 (ne znam jel sta novo uzimao)
 
Član
darko13 je napisao(la):
LSD je napisao(la):
dado posjeduje x6....licno sam sjedio u njemu....
posjeduje i neki S4 i A8....a ferrari je rentan 100% :icon_smile:

Moram se definitivno u muziku bacati pa taj lik pjeva isto ko i mi svi sto neznamo pjevati...j*emti zivot kakvi likovi mlate paru i uzivaju i na cemu :icon_mad:

e drug pjevamo isto al sramota me ba,,,,heh ma novci su u turbu,,mislim da za novu trba dobit 30000eura,,pz i ja bi gonio ,,,s5,a5,x6
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
ni ovaj lik nije estradni umjetnik ili slicno... bio je jedna cigan u Bijeljini, ubili su ga prije nekih pola godine...Vozao ferrari f430, mercedesa mclaren, audi S8, i nekog belteya...sjecam se da je to bio u dvoristu, a govoro se da je narucio bugattia...

znam za ovog cigu,roknuse ga, mislim da je tu jos bilo auta u opticaju, ferrari 360 modena, audi R8, ma zlo sta je covjek imao auta.... znam kad prodje kroz grad sa F430 zlo cisto od zvuka motora a i zgleda auta, mislim da je imao i murceilaga
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
najjaci covjek u zavidovicima(nije estradni umjetnik ili tako nesto,al et) voza aston martina,i jos par strasnih makina,infinity g35,par tuarega,porshe cayene,neki mercedes licno ne znam koja je serija,cini mi se s klasa,oznaku ne znam,hyundai coupe,eto neko ce reci nabrojao si sva auta koja je vozao,ali nije tako,svako koje sam nabrojao ima i sad,vrijednost im je preko milion €,poslikat cu i njih,pa da ubacimo

sta je taj...vlasnik Monaca...

ma kakav vlasnik monaca,on voza astru f,karavanku,onu s dva sjedista,heh,ima i taj love,al se iskazuje puno
 
Dino Merlin vozi novi Allroad, a Piaggio Beverly Cruiser mu je onako ljeti malo carsiji.
Hari Mata Hari takodjer novi Allroad. Onog peskirica Deen-a vidjam u nekakvoj 307-ici na radkapama:lol:, Sergej Barbarez Aston Martin DB9, Dzeko i Misimovic imaju Touarege R50, Mirko Hrgovic je imao RS4, ne znam ima li ga i dalje. Takodjer neko iz reprezentacije ima peticu R32, ali nisam siguran ko...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top