Sta voze poznati u BiH ?

Sta voze poznati u BiH ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AnDel je napisao(la):
Znam da legenda Emir Spahic ima bmw m3 najnoviji naravno i da voli brzu voznju,,,ako nije sta opet mjenjao,,moze mu se,,
Onaj Dado Polumenta ako ko zna za njega :lol:dolazio je na nastupe ni manje ni vise nego u Ferrariju

Spaha u dubrovniku vozi X5icu , u Sarajevu vozi Audia RS4

Koketa vidjam u ovoj novoj corsi sva izudarana .

Bajramovic iz reprezentacije vozi x6icu.

Ganic vozi Volva s40 onog starog a sin mu q7 na 23" :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
e da mi je neko pricao da se po Bosni voza toliko Aston Martina DB9, Ferarrija i da ima Tuareg R50 nebi mu vjerovao sigurno...:icon_eek:

voze se samo u toku godisnjih odmora..vidis da svi nabrojani zive u inostranstvu ;)

slikat cu ja cim budem imao priliku,auta covjeka za kojeg sam rekao da ima sva ona auta,izmedju ostalih i aston martin,na nasim je tablama,kao i sva ostala auta;)
 

MTR

Član
Ko dere onog Bentley Continentala , vidjam ga stalno . I cesto vidim Astona 9-ku na nasim tablama ima zvukacu strasnu
 
Član
KOPEX SARAJLIC skoro vidjen na Zlaci s helikopterom, kasnije cu naci sliku, uglavnom crni helikopter i na njemu pise SARAJLIC..

Emir Spahic ima vikendicu blizu moje, i do sad uvijek je dolazio sa BMWom X5, neka boja zlatna, tako nesto... i moram reci da isto ima dobru trebu:D:D

znam da dino merlin ima starog mercedesa, ne znam model...

tose je imao touarega:D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
e da mi je neko pricao da se po Bosni voza toliko Aston Martina DB9, Ferarrija i da ima Tuareg R50 nebi mu vjerovao sigurno...:icon_eek:

voze se samo u toku godisnjih odmora..vidis da svi nabrojani zive u inostranstvu ;)

nije interesantno ako su iz inostranstva pa dodju ovde da se kurce...pojavi se i kod mene u gradu svakakvih auta, al sve stranci...
...al evo rekose da ih ima i na nasim tablama pa ocekujem slike...:icon_biggrin:
 
Član
kao sto je neko vec napisao koke vozi novu corsu, dino merlin skuter, allroada, koliko ja znam imao je mercedesa nekog oldtimera, neznam ima li ga jos, merca a-klasu 200cdi avantgard, i bmw e90 320d kojeg vise voza zena nego on :)
 
Član
srdjo je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
e da mi je neko pricao da se po Bosni voza toliko Aston Martina DB9, Ferarrija i da ima Tuareg R50 nebi mu vjerovao sigurno...:icon_eek:

voze se samo u toku godisnjih odmora..vidis da svi nabrojani zive u inostranstvu ;)

nije interesantno ako su iz inostranstva pa dodju ovde da se kurce...pojavi se i kod mene u gradu svakakvih auta, al sve stranci...
...al evo rekose da ih ima i na nasim tablama pa ocekujem slike...:icon_biggrin:

ima ima,ja sto posto tvrdim da ima,zadat cu se jedan dan s aparatom i idem da slikam auta ovog naseg tajkuna,,rece mi prijatelj da su skoro uzeli nekog dzipa,po narudzbi radjen,valjda blindiran i svasta nesto odradjeno,al ga ja jos nisam vidio:icon_smile:
 
boss_C200 je napisao(la):
KOPEX SARAJLIC skoro vidjen na Zlaci s helikopterom, kasnije cu naci sliku, uglavnom crni helikopter i na njemu pise SARAJLIC..

Emir Spahic ima vikendicu blizu moje, i do sad uvijek je dolazio sa BMWom X5, neka boja zlatna, tako nesto... i moram reci da isto ima dobru trebu:D:D

znam da dino merlin ima starog mercedesa, ne znam model...

tose je imao touarega:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
Znam da legenda Emir Spahic ima bmw m3 najnoviji naravno i da voli brzu voznju,,,ako nije sta opet mjenjao,,moze mu se,,
Onaj Dado Polumenta ako ko zna za njega :lol:dolazio je na nastupe ni manje ni vise nego u Ferrariju



Koketa vidjam u ovoj novoj corsi sva izudarana .

To je renta...marnuli mu Audija..imao ovog novog 2.0 tdi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top