Sta voze poznati u BiH ?

Sta voze poznati u BiH ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jednom sam u Sarajevu vidio Enisa Beslagica u crnom Ml-u.Mozda je interesantno cuti kakve jurilice voze poznati kod nas:icon_smile:
 
Član
nezz vala ko bi ih upratio sve
al ove glavonje uglavnom VW i Audi , ima ispred predsjednistva i BMW 5 , Passata ,Skoda Octavia , SuperB , Golfova 5 i 4 , ma svega :D
 
Član
heh vidio sam i ja enis x puta na grbavici jede pitu u tom ml-u, to sto oni voze su vecinom sponzorska auta..
 
Član
Seyo-boy, BMW 7. Seljak je ispis'o i neki stih iz svoje pjesme na vratima:lol: Ne stigoh da uslikam. Naravno, velikim slovima je ispisano i SEYO-BOY:lol:
 
Član
nikola spiric vozi audi Q7 za koji je izdvojena velika kolicina novca iz budzeta, pa je prije mjesec angazovana nekakva komisija od 11 clanova koji su jedan dan provjeravali da li je sipiricev audi legalno nabavljen. naravno da su u izvjestaju napisali da je sve po zakonu, a njima je svakom po 500 KM u dzep za jedan dan mlaćenja prazne slame ( 11 po 500 = 5500 KM, a puno je onih koji su zdravlje izgubili u ratu pa sad jedva da dobiju 150 KM mjesecno. sramota). et tako je to kod nas............:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
nisam bas mislio na politicare :icon_confused: nego licnosti iz javnog zivota,pjevaci,sportisti itd ako ih je negdje neko vidio ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Seyo-boy, BMW 7. Seljak je ispis'o i neki stih iz svoje pjesme na vratima:lol: Ne stigoh da uslikam. Naravno, velikim slovima je ispisano i SEYO-BOY:lol:
"Seljo Boy"! :lol: Vidio sam i ja taj BMW u Sa. jednom!
Macu sam vidjao isto u ML-u!
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Seyo-boy, BMW 7. Seljak je ispis'o i neki stih iz svoje pjesme na vratima:lol: Ne stigoh da uslikam. Naravno, velikim slovima je ispisano i SEYO-BOY:lol:
"Seljo Boy"! :lol: Vidio sam i ja taj BMW u Sa. jednom!
Macu sam vidjao isto u ML-u!

Jesi uspio procitati sta je seljo ispisao? Ja zaboravio. Inace, njegova porodica vozi samo takva kola, preko 100.000 Evrica:icon_cry:
 
Član
Znam da legenda Emir Spahic ima bmw m3 najnoviji naravno i da voli brzu voznju,,,ako nije sta opet mjenjao,,moze mu se,,
Onaj Dado Polumenta ako ko zna za njega :lol:dolazio je na nastupe ni manje ni vise nego u Ferrariju
 
Član
Taj dado je kod nas dolazio da pjeva sa bmw x6 bijelim,vjerovatno je cuo da nam je grad pun lezecih pa je ferarija zamjenio dzipom :icon_smile:
 

LSD

Član
dado posjeduje x6....licno sam sjedio u njemu....
posjeduje i neki S4 i A8....a ferrari je rentan 100% :icon_smile:
 
Član
LSD je napisao(la):
dado posjeduje x6....licno sam sjedio u njemu....
posjeduje i neki S4 i A8....a ferrari je rentan 100% :icon_smile:

Moram se definitivno u muziku bacati pa taj lik pjeva isto ko i mi svi sto neznamo pjevati...j*emti zivot kakvi likovi mlate paru i uzivaju i na cemu :icon_mad:
 

LSD

Član
ljudi.....cojek je uzivo bez mikrofona kanta ziva.....naglasak mu je nula..
al stass ribe ga vole:D
 
Član
LSD je napisao(la):
ljudi.....cojek je uzivo bez mikrofona kanta ziva.....naglasak mu je nula..
al stass ribe ga vole:D

Pa svako moze pjevati na plejbek...A sto se tice stasa to ja atribut koji je potreban manekenima ne pjevačima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top