Sta voze poznati u BiH ?

Sta voze poznati u BiH ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onaj boxer Adnan Ćatić alias Felix Sturm vozi audia a8 sa opremom vrijednom 50 000 eura unutra u tom je viđan,još vozi motor četverotočkaš,i Tuarega
 
Član
SKANDALOZNO....SOKANTNO...... ZISKO vidjen u Gorazdu da vozi Opel Omegu 2.4i :lol::lol::lol:
 
Član
e da mi je neko pricao da se po Bosni voza toliko Aston Martina DB9, Ferarrija i da ima Tuareg R50 nebi mu vjerovao sigurno...:icon_eek:
 
Član
srdjo je napisao(la):
e da mi je neko pricao da se po Bosni voza toliko Aston Martina DB9, Ferarrija i da ima Tuareg R50 nebi mu vjerovao sigurno...:icon_eek:

Gdje li ja živim kad ništa od navedenog nikad ne vidih :lol:
 
Super Moderator
olensoner je napisao(la):
Dino Merlin vozi novi Allroad, a Piaggio Beverly Cruiser mu je onako ljeti malo carsiji.
Hari Mata Hari takodjer novi Allroad. Onog peskirica Deen-a vidjam u nekakvoj 307-ici na radkapama:lol:, Sergej Barbarez Aston Martin DB9, Dzeko i Misimovic imaju Touarege R50, Mirko Hrgovic je imao RS4, ne znam ima li ga i dalje. Takodjer neko iz reprezentacije ima peticu R32, ali nisam siguran ko...

ogadi mi allroad-a u pm :smajli29:
 
srdjo je napisao(la):
e da mi je neko pricao da se po Bosni voza toliko Aston Martina DB9, Ferarrija i da ima Tuareg R50 nebi mu vjerovao sigurno...:icon_eek:

voze se samo u toku godisnjih odmora..vidis da svi nabrojani zive u inostranstvu ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
dabogda udarili akcize od 200% na auta iznad 50 milja:D

nece druze nije njima u interesu, lakse je udariti po sirotinji pa mozemo ocekivati takve akcize na auta ispod 50 milja.............:icon_sad::icon_confused:
 

MTR

Član
rogy je napisao(la):
MTR je napisao(la):
dabogda udarili akcize od 200% na auta iznad 50 milja:D

nece druze nije njima u interesu, lakse je udariti po sirotinji pa mozemo ocekivati takve akcize na auta ispod 50 milja.............:icon_sad::icon_confused:

potpis na ovo , al j*aji ga vise ne mogu , uveli su Plje DLje Vlje:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top