Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
freekvw1983 je napisao(la):
hm, zaboravila si napomenuti akcije koji posmatraci izvode kao sto je na primjer grickanje noktiju i kopanje nosa. hahahaha. to me uvjek razveseli kad vidim... treba montirati kameru i snimati ta lica dok gledaju. moze se od toga napraviti odlican klip za oraspolozavanje! :)

Freek ideja ti je odlicna, ako neko zivi blizu semafora i ima kameru sa dobrim zoom-om, dao bi se dobar klip za youtube napraviti :D
 
Član
Ma rijetko me šta nervira, hehe ovi su obično daleko iza mene u retrovizuru pa ih ne vidim :D:D:D
 
Član
daki je napisao(la):
Nervira me kad idem uz Karaulu, (uz brdo) i ljudi konstantno koce, ne kontam zasto.
I nervira me svaki papak u zatamljenom audiju A6-8, Passatu i slicno, to je klasicna predrasuda, da priznajem kriv sam, ali jednostavno u 90 % slucajeva to su neki zesci glupani.

Vidi....vidi.... :icon_eek:Bas imas divno misljenje o odredjenom djelu populacije... Hvala, hvala...:icon_evil:

Da ti jedan od papaka da jedan savjet.... Ne sudi o ljudima po izgledu, jer izgled vara....a tebe bi moglo gadno prevariti....

Sto se mene tice, lako planem, ali opet nikad nikome nisam za zlo uzeo neku nenamjernu gresku uz koju je doslo izvinjenje.... Juce mi izleti lik sa kamionom, ja na kocnicu i skrinuse gume za sekundu... Pocnem ja vec da brojim u sebi, ali lik upali 4 zmigavca i ubrza na neku normalnu brzinu.... Mozda je zurio, pa je to ok, ali me nerviraju najvise oni koji rade gluposti i boli ih uvo... Jednom me je jedan izgurao sa ceste i poceo bjezati... Sreca njegova pa naisla kolona kada sam ga vec skoro stigao, tako dao sam ja ostao, a ne bi se fino proveo....

Uglavnom nerviraju me namjerne greske i naravno zenske koje nemaju pojma o voznji... Opet mi pade na pamet neka zena koja mi je prije par dana izletjela tako blizu da sam bas pop*zdio... Ja legao na svirenu a ona se pogubila i predje na drugu traku, a sa druge strane idu auta, pa onda svirka i sa druge strane.... Boze sacuvaj....

I jos da kazem nesto za ovih par sto ne vole zatamljene a6-8 i bmw-ove serije 3-5-7... Ja vozim normalno, ali mi se par puta dogodilo da mi ljudi jednostavno stanu gdje ja nemam prvenstvo prolaza... Sto se tice pokoje "krivine" kada je guzva, to svi koji znaju rade, bez obzira na auto.... Mislim da vi ovim ispoljavate svoju ljubomoru, jer ne moze te nervirati neko zato sto vozi neko dobro auto, ako se normalno ponasa....

P.S.

hero je napisao(la):
nerviraju me oni koji ni trista hiljada nisu presli a misle da su vozaci

Moja racunica: 30k godisnje, 10 godina za 300k... Polozis u 18-oj i vozac si u 28... Ma daj.... Ja uopste ne mislim da je predjena kilometraza presudni faktor kod odredjivanja kvaliteta vozaca....Ali smatram da treba preci bar 50k da bi uz ostale faktore mogao reci da znas voziti....
 
Član
sto se tice ovog zadnjeg u potpunosti se slazem... 300k neko nece preci ni za 10 god...
a sto se tice zatamnjenih audija, mene nerviraju samo oni sto su u pratnji (citaj politicarski) hehhe
njih da mogu, rado bi sroko, pa kud puklo da puklo, al et... ;)
 
Član
Nerviraju me likovi koji misle da su vozaci kada imaju auto od tate i mame (tdi 110 i 130 ks)
i glumi fraju kako je brz,zna vozit i kako je popio svu pamet svijeta, sumaher:)..Potegnes se snjim i brz je do prve krivine gdje naravno obidjes ga ko kucu graha sa 60 ks autom u stock izdanju...
 
Član
Evo jos:
- "na oko" tehnicki neispravno auto, u fazi raspadanja
- zene s djecom na suvozacevom mjestu
- likovi koji sijeku krivine kada vide da im dolazis iz suprotnog smijera, ali jok, mrsko im smotat' pa ti zauzmu pola trake
- NEgasenje dugih svjetala u krivinama, npr priblizavamo se krivini iz suprotnih smjerova, ja svoja duga gasim jer logicno vidim da auto dolazi iz suprotnog smijera, a lik svoja ne gasi nego mora me prvo zaslijepiti pa onda...
 
Član
Kad vidim da idiot pretiče gdje je vidljivost pet metara, gdje vidim da idiot pretiče na punoj liniji, gdje vidim da idiot pretiče iako vidi da mu dolaziš u susret...

A volim kad tom istom idiotu uđem u njegovu traku i vidim izraz lica :D
 
i da jos se nadovezem,ove zastavice sto svabe i austrijanci stavljaju na auta,sada za vrijeme evropskog prvenstva
 
smajke je napisao(la):
Nerviraju me likovi koji misle da su vozaci kada imaju auto od tate i mame (tdi 110 i 130 ks)
i glumi fraju kako je brz,zna vozit i kako je popio svu pamet svijeta, sumaher:)..Potegnes se snjim i brz je do prve krivine gdje naravno obidjes ga ko kucu graha sa 60 ks autom u stock izdanju...

moj covjek!:D

i mene ovi nerviraju,a pun ih ku.ac takvih u brckom,upravo to,znaju samo na ravncici stisnuti gas i to saltaju prije vremena,kreteni.

e sad sta mene nervira,nervira me definitivno (to jos kad sam vozio 205-icu a kocnice bile strahota strasna) kad neko da zmigavac 3 metra prije skretanaj na otvorenom put pa naglo skrene,jpar puta je malo falilo da ga naguzim.dalje me nervira kad neko telefonira,pusi u autu,a jednom sam u tz na semfaoru vidio zenu koja je ,pazi sad ovo,jednom rukom telefonirala,drugom pusila i jos se stigla ogledati,a bog te,kako me izludila,inace sam zivcan.sijede mi krenule vec.

nervira me lik kome je babo/tatko kupio audija a6 cabrio (ovo navodim jednog pojedinca) i koji spusti sjedista koliko je moguce pa onda izviruje iz autu uz obaveznu pojacanu muziku enkog recimo bojana (onog sto spjva usne boje vina,fuuuuuuuuj)

mrsko mi vise pisat,kasnije se sjetim jos.:icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Nerviraju me likovi koji misle da su vozaci kada imaju auto od tate i mame (tdi 110 i 130 ks)
i glumi fraju kako je brz,zna vozit i kako je popio svu pamet svijeta, sumaher:)..Potegnes se snjim i brz je do prve krivine gdje naravno obidjes ga ko kucu graha sa 60 ks autom u stock izdanju...

moj covjek!:D

i mene ovi nerviraju,a pun ih ku.ac takvih u brckom,upravo to,znaju samo na ravncici stisnuti gas i to saltaju prije vremena,kreteni.

e sad sta mene nervira,nervira me definitivno (to jos kad sam vozio 205-icu a kocnice bile strahota strasna) kad neko da zmigavac 3 metra prije skretanaj na otvorenom put pa naglo skrene,jpar puta je malo falilo da ga naguzim.dalje me nervira kad neko telefonira,pusi u autu,a jednom sam u tz na semfaoru vidio zenu koja je ,pazi sad ovo,jednom rukom telefonirala,drugom pusila i jos se stigla ogledati,a bog te,kako me izludila,inace sam zivcan.sijede mi krenule vec.

nervira me lik kome je babo/tatko kupio audija a6 cabrio (ovo navodim jednog pojedinca) i koji spusti sjedista koliko je moguce pa onda izviruje iz autu uz obaveznu pojacanu muziku enkog recimo bojana (onog sto spjva usne boje vina,fuuuuuuuuj)

mrsko mi vise pisat,kasnije se sjetim jos.:icon_biggrin:



:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Da sam znao da prave i a6 cabrio, ne bi limuzinsku verziju nikad kupio...:lol: Ja i kada sam "zavaljen" u autu znam koliko mi je auto i mogu se provuci kroz tjesno bolje od mnogih koji sjede nabijeni na volan... Inace za mene nabijenost na volan je dobar znak da je neko pocetnik i da nema pojma o voznji....

A sto se tice pjesme...nije losa.... Plus to sto nije bojan vec boban... (ima sad novi album dobrih pjesama...;)) :cool::cool::cool:
 
Član
@erol
to sto neko upali zmigavac kasno nervira svakoga,ali ti trebas drzati odstojanje toliko da se mozes uvijek zaustaviti,i naravno imati kocnice koliko toliko ispravne,meni su jedno vrijeme na dzipu bile lose kocnice...pa sam drzao odstojanje po 50 metara po gradu :)


@sina
sto se tice zavaljivanja u auto,dakle oborish sjedista do kraja i vozis,moze se voziti ali nije bezbjedno,koliko god ti dobro znao kolko imas naprijed a kolko sa strana.prije svega prilikom naglog kocenja izdizes se sa sjedista i samim tim ne kocis dovljno dobro.
ja sjedim koliko toliko uspravno,malo oboreno sjediste i gurnuto do kraja nazad ipak 200cm :),tako da imam dobru preglednost.
po tebi sam pocetnik,ako je tako jesam :)

@sina
ocigledno imas vozacku desetak godina ili si taksista pa si vec presao 300 400...
ja imam vozacku 6ipo godina i preso sam nekih 200 hiljada sto je relativno puno :) mada u zadnje vrijeme prelazim manje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top