Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mene nista ne nervira osim kad neko vozi 20 ispod ogranicenja i skrece bez zmigavaca a naljepnice i skripanje gumama,muzika otvorenih prozora,i ostali papanluci,samo se nasmijem i nastavim :)
 
Član
Pa uglavnom se ne nerviram za volanom, jer se ne isplati. Ja se uglavnom smjeskam. Jedina stvar koja mi vadi zivce su drzavni sluzbenici sa blinkerima, sto u gradu, sto na otvorenom. Prije jedno pola godine zamalo je fasovao vozac od "taje" (Samira Silajdzica). Situacija je bila da sam vozio iz pravca merkatora i skretao u drugu ulicu desno (lozionicka ja mislim da je ulica) i naravnao stao da prodje troje pjesaka. Cim sam stao cujem iza sebe skripu guma, trubu pa onda i sirenu. Gledam u retrovizor i vidim pasat sa blinkerima. Kontam idiot jos jedan. Ko mu jebe mater. Krenem dalje i krene on da me pretice u ulici i pocne da psuje. Lagano cimnem volan u lijevo i ode "sofercina" na trotoar. Stanem, izadjem iz auta i krenem prema njemu. Inace nisam agresivan, ali ne volim kad mi neko psuje, a pogotovo ne papak. I uglavnom da ne duzim, posle rasprave kaze meni, nema veze sto je pjesacki prelaz ja imam rotacije, ne smijem se ja zaustavljat.
 
Član
bpsycho je napisao(la):
Pa uglavnom se ne nerviram za volanom, jer se ne isplati. Ja se uglavnom smjeskam. Jedina stvar koja mi vadi zivce su drzavni sluzbenici sa blinkerima, sto u gradu, sto na otvorenom. Prije jedno pola godine zamalo je fasovao vozac od "taje" (Samira Silajdzica). Situacija je bila da sam vozio iz pravca merkatora i skretao u drugu ulicu desno (lozionicka ja mislim da je ulica) i naravnao stao da prodje troje pjesaka. Cim sam stao cujem iza sebe skripu guma, trubu pa onda i sirenu. Gledam u retrovizor i vidim pasat sa blinkerima. Kontam idiot jos jedan. Ko mu jebe mater. Krenem dalje i krene on da me pretice u ulici i pocne da psuje. Lagano cimnem volan u lijevo i ode "sofercina" na trotoar. Stanem, izadjem iz auta i krenem prema njemu. Inace nisam agresivan, ali ne volim kad mi neko psuje, a pogotovo ne papak. I uglavnom da ne duzim, posle rasprave kaze meni, nema veze sto je pjesacki prelaz ja imam rotacije, ne smijem se ja zaustavljat.

Slab i on... kazes mu ja sam ispred tebe i jos uvijek stojim:p
I brzi sam od tebe smijes se potegnut:)
 
Član
meni smeta kada neko glumi za volanom a nema dvi ciste od voznje..ne zna ni saltati a vamo se pravi neko i nesto...naravno kad skrene cojk bez zmigavca a ja ga podem preci ima tu mnogo stvari najvise mi smeta policija na cesti...jer nisu bas nes pravedni i ne utjecu na zakone tacno....sto se tice pjesackog itd kod nas je mali grad pa svako staje svakome hehe ja samo dobrim ribama stajem XD
 
Član
ma najvise me nervira kad idem na vikendicu gdje je uzi put, i kad tu lokalni seljaci voze po sredini ceste sa svojim kadetima il golfovima 1 il cak voze na lijevoj strani i uvijek ocekuju da auto koje im ide u susret mora obavezno stati a da oni mogu proletiti kolko oni hoce, skoro sam imao takvu situaciju seljacina vidi da na njegovoj strani stoji parkirano auto a ja idem iz suprotne trake, al nista on hladno obidje auto i meni odvali retrovizor i nastavi voznju.
 
Član
inace sam nervozan momak ali kad vozim nekako sam opusten pa se trudim da se ne nerviram :icon_biggrin:
ali ima situacija kad puknem:
najcesce kad me je*e zensko u autu ispred i onda kad je predjem odrzim joj lekciju :D i tad se smirim
 
Nervira me sto jako puno vozaca nema opce saobracajne kulture, za pjesake isto to vazi
kad mi pocne guzeljat korak po korak na raskrsnici a crveno se davno upalilo! Nervira me kad sam na motoru kada neki od trkaca odjednom izleti ispred mene i fol krene tako da se trka samnom a ja umal glavu da izgubim! TAXISTI su posebna prica (cast izuzecima)
 
Član
Hebem ti drzavu....umalo se ne slupa danas....leek mi uleti na 2 m ispred auta i nagazi an kocnicu ne bi li se ja zabio nazad u njega da izvuce od osiguranja pare...napominjem dogodilo se na dijelu ulice gdje je pravac, samo nas 2 bilo na cesti, i nema nigdje skretanja...sreca mislio sam se priej na desnu traku prestrojiti, pa sam vec na pola bio na drugoj traci kad je nagazio na kocnicu, pa sam ga uspio izbjeci, ali ublizu...ni 10cm nije bilo branik od branika....a da sam zbog njega slupo auto, pogazio bi ga ili skodom ili nogama, nek krepa stoka... :(
 
kAcA je napisao(la):
inace sam nervozan momak ali kad vozim nekako sam opusten pa se trudim da se ne nerviram :icon_biggrin:
ali ima situacija kad puknem:
najcesce kad me je*e zensko u autu ispred i onda kad je predjem odrzim joj lekciju :D i tad se smirim

ko te nezna skupo bi te platio :lol:
 
Član
evo zenska za volanom.. vi mislite nas momci ne nerviraju? ima i zenskog svijeta koje zna za gas i kocnicu, koje bi znalo rastaviti i sastaviti auto bez viska dijelova i vishe..

MENE (z.) nervira:

kad lik (m.) vidi zensko (mene!) za volanom, i kad vidi auto on popizdi sa kvacilom. il nezna krenuti jer bleji ko tele u auto, stim zaustavi ne samo mene nego i promet iza sebe, il se osjeti odjednom tako muzevan i jak da mi mora pokazati kako zabi gace stoji pa pocne neke folove svojim autom izvoditi. i normalno stim.. dovodi ostali promet u opasnost.

kad mi se neki (opet) lik priljubi straga i cita onaj mali natpis na tablici dok sam u koloni gdje je nemoguce (bar za svjesnog covjeka) obici sporije vozilo ispred sebe, po obicaju dva ili tri kamiona. to mi se cesto zna desiti na putu doboj tuzla. kao i sto je vec neko naveo, obilazenje pa onda uguravanje pred mene tako da ja moram naglo na kocnicu jer izgleda samo meni zao moga zivota.

najljepse mi je kad me KADET D stane obilaziti iako vec vozim 120, 150 na sat a on svira iz zadnje rupe i sa 121 ili 151 me obidje pa naglo predame.. hallo.. hoce da ga guram il sta..

ma sve to sto je vec navedeno.. i mene (zensko) veoma smeta.. al ne nervira.. i ja se samo smjeskam i vozim dalje svojim putem.. draze mi pa cak i u deset doci kuci nego u osam zavrsiti u tabutu.. a tamo gdje mogu pregledati put.. znam ko je naprijed prvi ;)
 
hm, zaboravila si napomenuti akcije koji posmatraci izvode kao sto je na primjer grickanje noktiju i kopanje nosa. hahahaha. to me uvjek razveseli kad vidim... treba montirati kameru i snimati ta lica dok gledaju. moze se od toga napraviti odlican klip za oraspolozavanje! :)
 
Član
ajooj kako zaboravi..

nervira me:

EEEEEEEEEJ BA STANI DA TI VIDIM AUTO....

mangup koji se prodera iz kafica u tuzli tako da ga pola tuzle culo
 
Član
Ti definitivno ne spadas u kategoriju ovih "navedenih" zena :)
Jao gdje ti je tada kamera pa da nam snimas kako se "mužjaci" provaljuju hehe.
RCat je napisao(la):
a tamo gdje mogu pregledati put.. znam ko je naprijed prvi ;)
Potpis.

Ima li te u Srednjo-Bosanskom kantonu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top