Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
mene nervira kad neko ide ispred mene sporo a nemam ga gdje prestici,
i zene za volanom tacno ometaju saobracaj, cast izuzecima, npr. neki mangupi sto puste glasnu muziku u autu a hoce sjediste da im propadne kroz pod jer je neki krs itd.
 
Član
mladi sam vozač pa me nije još puno stvari iznerviralo, nadam se da i neće... al evo

- ne volim kad me ekipa pretječe na autoputu il bržim cestama dok vozim auto od starog, a i ja idem već iznad ograničenja, nije to zbog pretjecanja, nego zbog auta kojima to pokušavaju izvest, vozim passata od starog 110ks, i ide me pretjecat neka seat ibiza/ opel corsa... iz 94/5/6.. nabije gas do daske, i deri pol sata dok me prođe, obično moram i smanjivat brzinu da me "face" prođu, prije dok sam vozio golfa 2 1.6d od starog nikad nisam nikoga pretjecao ko vozi jači i veći auto, računam, ak oni mogu u tome vozit tako sporo mogu i ja u golfu..
 
Član
@honda
evo mene mamin i tatin sin u i inostrastvu sam,ne radim,studiram :),dodjem u bosnu i ne kurchim se :),ovdje isto se ne kurchim :)
kakva je razlika izumedju nekoga sto dodje u bosnu iz inostranstva radio ili ne radio i kurchi se?
isto zar ne?
doduse ima razlike,ja ne zivim ovdje,ja ovdje samo privremeno boravim za vrijeme studija :)
 
Član
daj nam ba slike honde,honda je zvijer,koji je motorin u hondi?joja l ima zvuk bez ikakvog auspuha,a tek sa auspuhom nekim.
sto ga japanac sastavi uh drama
 
Član
prvo pohvala za temu,vecina sto je ludoA napisala,mrzim opake getace,kadetare,corsaire,i ostalu raju sa pjecnim tuningom i dodje na semafor i blehne u mene na raskrsnici ko da je boga vidio... mrzim ko sto je daki nabrojao a6,8,bmw 3,5,7 potamnjene koji non stop prolaze kroz crvena,koji misle da se uvijek mogu nabacit i da uvijek imaju prednost,zene koje voze 40 a ogranicenje 80 ,zene koje se ne znaju prestrojavat,pa samo krene naglo udesno-ljevo i malo fali da mi otkine pola auta ukoliko ne zakocim,kad me neka ljuta golf 2 prestigne,onda naglo zakoci,i skrene desno,i opcenito kad neko odjednom naglo krene kocit i skrene ,bez ikakvog zmigavca,a posebni slucajevi su krsevi kojima ne rade ni stop svjetla ni zmigavci ni nista... i smijesne bosance (dijasporce) sto odu gore,kupe auto polovno od 15-20 hiljada eura ,uvale se do glave u kredit i onda dodju ovamo i kurce se nama ,kofol su zanimljivi... taxisti koji se ubace ,ili prave polukruzna koja su toliko rizicna ali eto... ima svega i svacega kod nas :)
 
Član
Ima par stvari koji me nervira kod drugih vozaca, u biti neke sitnice koje uticu na voznju. Prva bi mozda bila, davanje zmigavca jedan metar prije nego se odluci za skretanje. Dva, takodjer se odnosi na zmigavce... kada se ne koriste prilikom prestrojavanja. I tri glupiranje po cesti, kojim neki vozaci zele da privuku paznju na sebe iz nepoznatog razloga. To je otprilike, ima tu vjerovatno jos nekih ali trenutno mi ne padaju na pamet.
 
hmmm mlad sam vozac a vec mi dosta toga ide na zivce...
znaci opcenito sto ste dosad navodili al moram da istaknem par stvari:

znaci ZENE i sminkanje na putu...to me ubija...
onda ovo za zmigavce i 20 km isto
onda tipovi celavi u zatamnjenim autima sa kajlom od vola oko vrata
onda lafo napucani auti...i jos ako se pri tom kurche u njima...
sto se tice omladine ne nervira me i ne znam zasto je neko napisao da ga to nervira omladina sigurno bolje vozi od starije populacije necu ulazit u to koliko starije a ne mogu reci ni da svi mladji voze bolje to je opet od slucaja do slucaja tako da se to nemoze generalizirati
onda sto se tice price o maminim i tatinim sinovima licno ja sam platio malo vise od trecine auta i smatram da je to sasvim dovoljan trud...ako je neko posteno zaradio i nabavio neko auto moje je misljenje kurci se kolko oces to je opet subjektivno sta ce neko mislit o tebi, al ako se ti bolje osjecas kurcenjem brate izvoli...
onda nerviraju me drotovi generalno kao populacija...kad ih vidim osipam se
nervira me ne kultura kod vozaca iako je navedeno moram to istaknut jako me nerviraju oni sta ti ne daju da se ukljucis i oni sta ti trube kad kulturno pustis nekog itd...ima toga jos jako puno al et za sad toliko:icon_smile:
 

edo

Član
mrzim likove koji se nešto lože a auto trulja ili dizlo pa oblak dima nazad kad glume mangupe...
 

edo

Član
Astra je napisao(la):
prvo pohvala za temu,vecina sto je ludoA napisala,mrzim opake getace,kadetare,corsaire,i ostalu raju sa pjecnim tuningom i dodje na semafor i blehne u mene na raskrsnici ko da je boga vidio... mrzim ko sto je daki nabrojao a6,8,bmw 3,5,7 potamnjene koji non stop prolaze kroz crvena,koji misle da se uvijek mogu nabacit i da uvijek imaju prednost,zene koje voze 40 a ogranicenje 80 ,zene koje se ne znaju prestrojavat,pa samo krene naglo udesno-ljevo i malo fali da mi otkine pola auta ukoliko ne zakocim,kad me neka ljuta golf 2 prestigne,onda naglo zakoci,i skrene desno,i opcenito kad neko odjednom naglo krene kocit i skrene ,bez ikakvog zmigavca,a posebni slucajevi su krsevi kojima ne rade ni stop svjetla ni zmigavci ni nista... i smijesne bosance (dijasporce) sto odu gore,kupe auto polovno od 15-20 hiljada eura ,uvale se do glave u kredit i onda dodju ovamo i kurce se nama ,kofol su zanimljivi... taxisti koji se ubace ,ili prave polukruzna koja su toliko rizicna ali eto... ima svega i svacega kod nas :)

nema ljepšeg osječaja nego tim likovima sa a6,bmw 3,5 zasmetati i
samo im prikočiti pa neka bale od muke ako ne mogu proči...
 
a da zaboravio sam dodati da me podosta nerviraju i oni sta naljepe onu nekakvu naljepnicu na rezervoar to mi je poseban oblik papanluka...
 
Član
Posto sam tek u procesu polaganja... Rekao bih par stvari koje me nerviraju kao pješaka...

- Nervira me kada neki seljak spusti prozore sve i pusti muziku s onog fabrickog smeca, uspori ne bi li ga svi vidjeli i culi sta on sluša... Nervira me i kada puste muziku a ono od nekog smeca u gepeku osjetis samo kako se tablice tresu od "bass-a"... ili kad se samo bass cuje, a muzike nigdje...

- Nervira me kada se neko okrece na pola raskrsnice s autom, a pogotovo oni sa Kadettima truhlim i ostalim smecima, razumijem da se para nema, ali ne moraju se kur*it toliko...

- Nerviraju me i oni koji probuse lonac ne bi li se ista jace culo auto, a unutra neki slabi motor ili još gore dizel...

- Nerviraju me oni koji pomaknu i spuste sjediste do kraja, pa kad se uvale u njeg, ne vide ništa ispred sebe... napamet voze...

Ima još primjera, ali mi mrsko pisati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top