Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kuha se non stop kad ljudi bez argumenata raspravljaju :)
sandero je s vana extra,malo bolje su mogli zadnji kraj,al logan..nesto poput škodinog prvog auta nakon 30 godina,felicija prva,istruhne za godinu al sva...drug imo i sjebavo se non stop,al zato druga generacija felicije i dan danas ne hrdja,valjda nije lim pocincan il sta nemam pojma,hbga prvi mačiči idu u vodi,tog se drzim..
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
necemo se vrijedjati jarane,nije to fino
za tog usranog golfa mogo sam tri fiata brava uzeti ako to vozis,a kroz auspuh su jos dva prosla.
ja ti fino kazem sta je oprema,i da u ovom puntu od 6 hiljada nemas opreme nikakve

smajke je napisao(la):
Polovno da....

Hebes punta i nije neko auto:):)

smajke je napisao(la):
Ako je covjek zeljan opreme onda nece ni kupit ni fiata punta i ni vw :):):)
svako auto sa full opremom je dobro,pa makar to bio punto ili polo ili bilo koje auto osim logana i svega sto izadje iz kragujevca.

samo sto je nekim full oprema klima i elektricni podizaci



nije uvreda vec konstatacija,,,

da mozes u BiH kupit i vise od tri,Bosanski mentalitet...a ti poredis jednog Golfa sa Puntom veeeoooomaaa zanimljivo nema sta...i to s Golfom sa full opremom,opisi nam sta ima jedan Golf sa SDI motorom,imal bar servo...
 
Član
otidji malo na mobile.de ili autoscout.de pa pogledaj koliko je v6 4motion 2001,i ja svoje auto nisam kupio na pijaci,nego u ovlastenoj auto kuci.
skuplji je nego kod nas tako da tu pricu sa mentalitetom ostavi za g2 ostalo sto drzi cijenu.
ne poredim golfa sa puntom,tvog brava sa golfom.
ne znam sta ima golf sdi od opreme,ne vozim dizel,nit sjedam u dizel,osim u taxi

volio bi i ja bmw sa full opremom,al jedno su mogucnosti a jedno zelje,tako isto kod tebe i kod svakog drugog,a konstatacije takve nemoj meni upucivati jer nemas razloga,odgovarati necu ne spustam se na taj nivo.
vratimo se topicu
 
Početnik
prijatelju ovo je Forum i svako ima pravo iznijet svoje misljenje i konstatacije...zao mi je ako tebi to smeta...;)
 
Član
moj zadnji japanac je imao standard opremu, sto se kod nekih njemackih (audi, vw, benz) dodatno mora narucivati. a cijena novog (jednog i drugog) je nebo i zemlja razlika.

@ lov

cijena tvog auspuha je kao tri punta? wow
 
Član
@bravo,jedno je reci ne svidja mi se a drugo "ok ja nisam vidio tog usranog Golfa i nevidio ga daleka mu kuca od moje..."
usran nije,nekad ga ptice poseru al to se lako sredi
@rcat mislio sam kroz auspuh je proslo goriva u vrijednosti dva brava
 
BHT Ovisnik
rodica mi je uzela sandera u prvoj turi sto je stigla,bio je 13km,bez ikakve opreme,sa nakvom opremom klimom i sl je 3 milje skuplji bio,dok je sad taj s opremom 13 il 14km,pa se moze obicni uzet za 12000,tu negdje
 
Član
Na stranu prepirke vw ili fiat,ali stvarno je sramota da se prodaje novo auto bez zvucnika antene i ratkapa...Zar bi im bio veliki trosak da su to postavljali na auta?:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top