Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
znam prijatelju ,zato i pitam...:icon_smile:

nije ni Fiat ni VW..:icon_rolleyes:

a ovdje se vode neke glupe rasprave...
 
Član
pa pricamo cijelo vrijeme da je 5990 previse za ovo sto se nudi tj sto se ne nudi,i ti kazes kako je vw krš sa opremom,pa golf dvica 86to ima servo a punto da nema serv 2008mo sramota.

i onda pocnes vrijedjati,meni kazes kako je moj golf usran hahaha,ja vala usranijeg nisam vidio u drzavi nam be i ha na 19kama pogotovo :)
al okej ako ti je lakse fiat je bolji od vw,u svemu :)
vozio bi i ja jarane m6 da mogu dat pare i kupit :)
 
Početnik
prijatelju dragi izvini molim te ako te je to toliko pogodilo sto sam ti rekao,vjeruj da nisam te imao namjeru vrijedjat,ako si se tako osjetio...

slazem se s tobom da ne vrijedi tih para taj punto ali opet ce to neko kupit...isto sto neko dadne 6000 za Golfa 2,sto je za mene bolesno...ali ljudi daju za to...

i tacno je da i golf 2 ima sa servom ali i Fiati godista tog golfa imaju 90% servo,

hocu rec sto se tice dodatne opreme vise Fiat daje nego Vw,u osnovnoj opremi..

;)
 
Član
ma ljudi samo hoce pare da uberu, briga njig hoce li neko imati antenu i servo...
A ako hoćeš ti sebi kupiš istog uz doplatu od 4-5milja i ima ti i bord i ato.klimu i tempomati park,senzore.... pa do u beskraj, znaci 6k eura je samo cijena golog auta a sve se ostalo doplacuje...
fakat se vidi da vas vecina nije upucena u kupovinu novih automobila nego svi spucaju na pijacu pa sta zateknes, kupi.... pa ljudi moji i boja se na autu plati 1200km ili 400bijela...:icon_rolleyes:
:spam::icon_exclaim:
 
Član
ma nisi me uvrijedio nit me to moze uvrijediti,nego ruzno je nekome reci da je sranje tj usrano,pa makar bilo ono auto iz sekcije humor :)
ma ne znam vala ko vise daje al fiat i vw ,jaran ima punta i i rodjak isto punta hgt,tak da su to jedina dva fiata u koja sam ulazio,veze nemam fakat.meni je bitno da ima klimu i elektricne podizace i da je sto jači motor kad kupujem,a lako mi je ubacit kozna sjedsita ako nema,il nesto vec.


@italy nema nijednog auta novog kupiti bez antene i bez serva i bez ratkapa.bar ja jos nisam vidio a bio sam u svakom salonu
kazes mi nismo upuceni u kupovinu novih auta a meni djeluje obrnuto...

pardon,lada niva mislim da nema ratkape nova vec celicare ofarbane u sivo
 
Član
naravno al ne trebaju mazati ljudima oci da prodaju fiata
sjecal se neko kad je zastava odlucila da promijeni ime u zastava motors i da bude zastitni znak ZMW
i odma po novinama bilo da ce ih kao bmw tuziti vako nako,i reakcija bmwa je bila ono nesto u fazonu vidi budala hahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top