Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pff šta fali onome ko je vozio stojadina do sad, il yuga.. jedan takav puntač je vrh.. neće nitko ko bmw-a vozi kupit tog punta... ima on svoje tržište

Netko baš neće auto sa elektronikom, raznim senzorima, sustavima, sa 500000ks.. a oće novo auto.. šta drugo onda ima za kupit? Normalno na ovom forumu većina ipak razmišlja bolje uzet GTI, HGT, Msport, S-line, TypeS, RS... (da pokrijem sve lol) ..pa nek je star, al netko bi i rađe ovog punta..
 
Početnik
ok,nodi ako tako mislis uz tebe smo...:icon_cry:


pa bitno je da firme rade nije bitno ko je i sta je, na ovakoj krizi nije fer pljuvat po auto markama koje koliko toliko drze se i ne propadaju...vazno je da se radi....
 
Početnik
ako mene pitas ne bi...ali zato sto mislim da je auto lose,nego vise bi volio uzet nesto polovno u dobrom stanju nego to...ali ima ljudi koji ce kupovat,zasto ne,,,naravno neko ko vozi Audija ili BMW-a naravno da nece uzet...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Bil ga ti uzeo sebi??Al iskreno??Bil dao 6k eura za njega??

nedaj boze rata i fiJata :lol::lol::lol:
ma nebi ga uzeo nema sanse, dok moj djed koji je vozio ficu, stojadina, pa juga vec nekih hmm 35 godina, vozio bi ovo vozio s pjesmom, njemu i netreba nista vishe, on je naviko da gdje god krene zna da mora rastavit komplet motor negdje na cesti zbog nekog kvara... coek nevoli elektroniku, samo mehanika, i na ovu cijenu i vjerovatno neku garanciju koju daju vjerujem da bi on vrloo lako pristo...
svaki proizvod ima svog kupca, sve ce se prodat...
 

LSD

Član
kod komsije traktor ima radio i "2" zvucnika i "maglenke" cak,a kupio ga za manje para od ovih :lol:
 
Početnik
vi sto vw-ove vozite vi se ne javljate,vw i oprema to ti je ko nebo i zemlja..zato pssss
 
Član
scorpio je napisao(la):
isto govno ko fabia. nema za malo para dobrog auta.

Oplako sam ti drug, majke mi hahahaha :lol::lol::lol: ko ce za 20 hiljada vozit govno sa el-straklima, el-retrovizorima, grijanim sicevima, asr-om, abs-om, klimom, BC-om, 2(4) airbaga, audio sustav sa 8 zvucnika i sve to bez poreza...jebes Fabiju, nedo Bog da je imam, zapalio bi je :lol::lol::lol:
 

LSD

Član
tibor987 je napisao(la):
scorpio je napisao(la):
isto govno ko fabia. nema za malo para dobrog auta.

Oplako sam ti drug, majke mi hahahaha :lol::lol::lol: ko ce za 20 hiljada vozit govno sa el-straklima, el-retrovizorima, grijanim sicevima, asr-om, abs-om, klimom, BC-om, 2(4) airbaga, audio sustav sa 8 zvucnika i sve to bez poreza...jebes Fabiju, nedo Bog da je imam, zapalio bi je :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:dobar je memo:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top