Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Šta kupac kragujevačkog Punta dobija za 5.990 evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I onda kažu VW štedi na opremi..Dobro ovo ima ikako i sjedišta,da ne moraš stoličicu nosit sa sobom
 
Član
Ja sam Bosnjo i za te pare bih kupio Golfa 4 sa full opremom starog 4-5 godina i miran narednih 10 godina .;)
 
Član
bravof je napisao(la):
vi sto vw-ove vozite vi se ne javljate,vw i oprema to ti je ko nebo i zemlja..zato pssss

dobro je ba vise pljuvanja
nisi izgleda nikad vidio golfa 4 sa highline ili gti tdi opremom

prodaj tog svog fiata i kupi punta novog pa ces zaliti cijeli zivot za talijanskom opremom a ne ovom kragujevackom
 
Član
Ako je covjek zeljan opreme onda nece ni kupit ni fiata punta i ni vw :):):)

Za te pare uzmes sebi lagunu staru par godina prica tri strana jezika a po svemu od opreme mu nije ravan ni vw ni punto sa najboljom opremom


Uostalom za te pare nemozes kupiti nista bolje a da je novo......

Polovno da....

Hebes punta i nije neko auto:):)

smajke je napisao(la):
Ako je covjek zeljan opreme onda nece ni kupit ni fiata punta i ni vw :):):)

Ko da sam imo dva iz bosanskog sta napisa:):)
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
bravof je napisao(la):
vi sto vw-ove vozite vi se ne javljate,vw i oprema to ti je ko nebo i zemlja..zato pssss

dobro je ba vise pljuvanja
nisi izgleda nikad vidio golfa 4 sa highline ili gti tdi opremom

prodaj tog svog fiata i kupi punta novog pa ces zaliti cijeli zivot za talijanskom opremom a ne ovom kragujevackom

ko po cemu pljuje o tome necemo jer se vidi....:icon_rolleyes:

ok ja nisam vidio tog usranog Golfa i nevidio ga daleka mu kuca od moje...

poslusacu tvoj savjet al poslusaj i ti moj...sto prije ocnom...:icon_rolleyes:
 
Član
necemo se vrijedjati jarane,nije to fino
za tog usranog golfa mogo sam tri fiata brava uzeti ako to vozis,a kroz auspuh su jos dva prosla.
ja ti fino kazem sta je oprema,i da u ovom puntu od 6 hiljada nemas opreme nikakve

smajke je napisao(la):
Polovno da....

Hebes punta i nije neko auto:):)

smajke je napisao(la):
Ako je covjek zeljan opreme onda nece ni kupit ni fiata punta i ni vw :):):)
svako auto sa full opremom je dobro,pa makar to bio punto ili polo ili bilo koje auto osim logana i svega sto izadje iz kragujevca.

samo sto je nekim full oprema klima i elektricni podizaci
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
svako auto sa full opremom je dobro,pa makar to bio punto ili polo ili bilo koje auto osim logana i svega sto izadje iz kragujevca.

samo sto je nekim full oprema klima i elektricni podizaci

sad ce te Og1 napast sto mu vrijedjas daciu:lol:
 
Član
nek napadne ako mu je cejf,ma meni se to auto ne svidja u nijednoj varijanti,sandero je ljepsi za klasu,ulazio nisam u sandera tak da ne znam kakav je unutra,al logan je loša izrada skroz.
pa onaj logan sto je bio na sr,presmijesno je bilo kad su stali na start logan ko neki pickup il caddy i passat cc v6 :)
 
BHT Ovisnik
sandero meni nije los,na prvi pogled bezze,al udobnost,prostranost i ugodjaj voznje nako nije los
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top