Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naj ali naj gore od svega na ovom forumu je sto neko osvjezava garazu svaki dan kad opere auto...neki imaju 100 stranica garaze a kupili kapice za ventile ili usisali auto i to je sve...onda se javljaju i hvale ga bzvz 10 stranica kao da je ubacio motor od 800 KS...mislim da to strogo treba zabraniti....zivcira ali stvarno,a i forum se gomola takvim glupostima...
 
dzinn16v je napisao(la):
Naj ali naj gore od svega na ovom forumu je sto neko osvjezava garazu svaki dan kad opere auto...neki imaju 100 stranica garaze a kupili kapice za ventile ili usisali auto i to je sve...onda se javljaju i hvale ga bzvz 10 stranica kao da je ubacio motor od 800 KS...mislim da to strogo treba zabraniti....zivcira ali stvarno,a i forum se gomola takvim glupostima...

pa ljudi izmislili toplu vodu, nemoj tako....

znas li ti koji je pojam usisati auto, jos ako rucno odradis :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Amislim stvarno...svaka cast pojedincima...ali vecina samo bzvz osvjezava garazu a nista nije radeno na autu od kad je kupljen...
 
Administrator
vas dvojica grijesite tu... bilo je rasprave oko toga i postanja u garazi... ako sam ja ili neko drugi kupio kapice njemu nije zabranjeno da objavi da je to kupio... primjer sam uzeo kapice zato sto ste ih spomenuli... ispade samo ko mijenja motor ili radi neke extremnije stvari na autu treba da posta...
drugo su projekti a drugo su garaze da se razumijemo...
 
Član
Smaja i kapice su dobro cega sve ima ..
evo prva mi pade golffanatic-ova garaza (nista licno, al golf 3 pa sam zapamtio)
30+ strana na auto je dodan vr lip, skinute mozda one trakice crvene, par vizija kako bi to trebalo izgledat i to je to ... ostalo je supljak onaj teski

jos jednom ponavljam, nista licno, more je takvih tema
 
Administrator
dobro brate... tu sa tobom se slazem... nije jedini on koliko ih ima... ali sam samo rekao da svako ima pravo da postavlja kapice:D na auto i da to predstavi u garazi...
al brate mili kad bi bilo to tako da niko nista ne postavlja u garazu i ne updatea redovno, bilo i sa tim kapicama cunerskim onda nista ne bi imali citati... jer su vecina cunera, koji su radili nesto na autu i koji rade i danas dan prestali postati...
i sam znas koliko je bilo projekata kad si se regao na forum... samo citaj citaj i svaki dan update... a sad tog nema..

no bek tu topik ;)
 
Član
nisam ja ni rekao da imam nesto protiv toga, nije on sam napisao tih 30 strana nego drugi, samo da se zna da ne optuzujem momka ni za sta :icon_exclaim:
 
kavaz je napisao(la):
nisam ja ni rekao da imam nesto protiv toga, nije on sam napisao tih 30 strana nego drugi, samo da se zna da ne optuzujem momka ni za sta :icon_exclaim:
;)To je tocno...ali je stvarno smijesno...
:spam::icon_smile::icon_exclaim:
 
Član
pljuvanje u ovim temama negativna iskustva i npr dellas-ova tema da je prevaren, treba sankcionisati. Dosta njih odmah pocne da pljuje po toj drugoj strani i kad se ta druga strana pojavi sa objasnjenjem isti ti se povuku. Uzecu za primjer dellas-ovu temu, momak je napisao kako ga je neko zavrnuo za pare (to i treba da se napise ali u temi predvidjenoj za to, jer ova ode u zaborav), onda su ostali pljuvali po tom momku 5 stranica i tema je zakljucana i sta se na kraju desilo da li je taj momak vratio pare ili nije niko ne zna.
 
Član
foto video bi sve stavio u jedn temu, jer kad neko oce da otvori da pogleda nove teme i postove izbaci 10 stranica a od tih deset 5 su foto video sto vjerovatno mnoge nervira. Napravi se tema kao smijesne slike i kaaci snimke a ne da ovi spameri pune forum glupim temama.
 
Član
ovo sta galeb govori sam i ja reko sta mene briga neki cigo sa FB ili neka baba sta su joj zubi ispali i sta ja znam sta sve ne
to sve u jednu temu pa ko vidi vidio je a koga zanima sam ce naci na netu.
ovde smo jer nas auti zanimaju a ne neke tamo peezdarije nevezane za sve normalno
 

xrx

Član
Kod mene su uglavnom tehnicke stvari :)

Da se doda nesto slicno "new posts" na vrhu ali da mozes sebi nastimati koje podforume neces da ti se prikazuju tu ili barem da se oglasi ne prikazuju u postojecem "new posts" linku...
Da proradi link Subscribe to this thread (na dnu stranice za teme)...
Da ti negdje prikaze poruku da je neko uradio reply na nesto sto si ti napisao...

Sto se tice foruma...moram se sloziti da sve manje ima sadrzaja koji su vezani za auta...

I jos jedan prijedlog. U podforume savjeti i kvarovi staviti da se mogu ocjenjivati odgovori i da pokretac teme moze izabrati onaj post koji mu je bio najkorisniji (i on dobije dosta bodova). Takodje ako je neko postavio neki zafrkan kvar recimo koji moze pomoci puno ljudi, da se i njemu da par bodova :) . Naravno, da postove u takvoj temi mozes sortirati po broju pozitivnih glasova i slicno. Ti bodovi bi isli na reputaciju (ili uvesti jos jedan tip reputacije samo za to) i od toga bi ti zavisilo da li mozes ocjeniti postove (da se izbjegne spamanje clanova koji nemaju bodova). Uglavnom, nesto slicno http://stackoverflow.com/ :) ,jest malo komplikovanija stvar ali mislim da ima plugin za to :)
 
Član
niksa je napisao(la):
ustrucavam se pisati u zadnje vrijeme - krenem pa izbrisem
Idu mi na neku stvar (ku*ac) teski dupelisci koji ne misle svojom glavom Ako neko iznese misao koja je produkt njegove glave (ma kakva bila) znaci upotrebljava svoj mozak a ne da je glup itd isl To me izbije odmah iz cipela te ponekad zakontriram u nekim off temama Fali zdrava komunikacija sa vise respekta bez vrijedjanja i navijanja za i protiv
Primjetio sam da masa "starih" iskusnih clanova koji su znali o cemu pricaju ne postaju
- pored pobrojanog - povratak na vrh ;)

Potpuno se slazem sa kolegom!
POTPIS!!!!
 
Član
Pogledajte diyaudio.com forum ima zanimljivu prvu stranu, gdje se recimo izlistavaju svi novi postovi, a ne samo oni na koje smo prijavljeni, pa meni izgleda zanimljivo, i cim dodjes vidis sta je ko kenjao po forumu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top