Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad se spomenu search opcija, treba napraviti da nema onog vremenskog ogranicenja. nekad pogresno nesto upisem, i onda moram cekat minutu da bi ponovo kliknuo da trazi...
 
dellas je napisao(la):
Moramo biti i realni, search opcija na forumu radi katastrofalno loše!
bravo, popraviti search opciju. nedavno sam trazio nesto i na search nisam mogao naci, odem na google ukucam iste pojmove i dodam jos "bhtuning" i na prvom mjestu mi izbaci temu koju sam trazio :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Moramo biti i realni, search opcija na forumu radi katastrofalno loše!
bravo, popraviti search opciju. nedavno sam trazio nesto i na search nisam mogao naci, odem na google ukucam iste pojmove i dodam jos "bhtuning" i na prvom mjestu mi izbaci temu koju sam trazio :)

to sam zaboravio.. opcija pretrage ne da radi.. nego nikako NERADI
i ja preko google trazim teme po BHT ;)
 
Član
potpis za ovaj search... mora se cekat onaj minut, i ne nadje trazeno...

a ove garaze sto imaju vise stranica, nije toliki problem kada se u naslovu fino napise na kojoj str. su slike, radovi i to...
 
Član
samo natjerati da svi imaju pravo upisane podatke o sebi ,a ostaviti slobodu forumasa,sa nekim sitnim prepravkama(jer ima ljudi koji to zloupotrebljavaju)
ta sloboda forum i odrzava u zivotu... ;)
ko god je pametovao i izvodio strogocu na forumu,ja sam otisao sa tog foruma...
 
Član
Nisam procitao svih 9 strana, tako da ako se ponavlja prijedlog, ne zamjerite, izvinjavam se !

Sto se tice garaza, da li je moguce da uvedete opciju da vlasnik garaze brise postove koje smatra nepotrebnim, ili da sam odobrava komentare koji ce se moci ostaviti ? Recimo, neko vam komentarise garazu, ali post je nevidljiv dok ga vlasnik te garaze ne odobri ! Mislim da bi ovako smanjili taj nepotrebni "garaza spam" i samim time bi poboljsali preglednost i pracenje garaza.
 
Administrator
@zovite_sivac: zato imas opciju "Report" gdje prijavis post koji ne zelis i administrator ce izbrisati kad navedes razlog ;)
 
Član
Upravo tako..

U ciscenju forumaa od spama, neprimjernog sadrzaja, duplih tema, nepotrebnih tema najvise nam mozete pomoci vi clanovi..

Jednostavno kliknete na tipku "REPORT" ispod komentara za koji mislite da je nepotreban i napisete kratko npr. spam ili dupla tema itd i svaki online admin vidi taj report i reaguje.

postbit_report.gif
 
Član
Trenutno je uradjeno:

-Limit potpisa povecan na 50 znakova
-Cekanje do sledeceg pretrazivanja smanjeno na 20 sec
-Ogranicen broj komentra jednog clana dnevno na 50
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top