Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da se spam po temama strogo kažnjava, ne znam kako bi bilo da post mora imati 10 znakova, najviše mrzim komentare bezvezne super je, jes mocan, ...
Ili da se ukine broj postova, onda nebi nabijali postove, ili barem da nepise ispod lokacije već da bi vidjeli da uđete ne nečiji profil.
Za reputaciju mi je svejedno, ionako to zavisi koliko si plusova podjelili ili sa kolko ce članova znate.
Možda da se napravi reputacija poslovanja, da članovi uvijek vidi koliko je neki član poslovao i kako,
Da se broj znakova u potpisu poveća za 10.
Garažu stavio kao i projekte, da ima glavna tema i komentari na garažu.
Refresh u oglasima da se stavlja svakih najmanje 5 dana, a može i 7 (To staviti kao pravilo, ko stavlja svaki dan neku kaznu tipa warn)

Ih napisa se ja. Forum je odličan svaki dan sam 2-3 sata online.
 
Član
meni je perfektan forum, da ga nema nezz sta bi se radilo na netu hehe i dodao bih na forum to da se moze pogledati garaza svakog profila clana foruma naravno ako je ima, to je nekad bilo ja mislim...ugl. vise ne funkcionira...
 
Administrator
ja bi uveo kao na crankschaftu sto su uveli od neki dan Ime Prezime i ispod auto koje vozis ;) nekako mi se svidja i izgleda malo ozbiljnije...
uveo bi ponovo off topic, zatim kao sto neko rece da i garaze imaju svoje teme za komentare...
omoguciti veci broj slova u potpisu, naravno ne pretjerano da se pisu velike recenice...
ubaciti smajlije, barem one osnovne u brzi odgovor...
slazem se sa ostalima za oglase... neki bumpaju 2x u toku dana i onda se oglasi onih koji ne bumpaju svaki dan zagube na 5-oj stranici...
i da: kako ce neko ko hoce da postavi klip naci pod search ako tema koja sadrzi klip ne zove se kao i klip... zato se pojavljuju dupli klipovi bez potrebe... npr ime teme kad se postavlja video nek nosi ime kao i video, ili barem prvih par rijeci...

i zaboravio sam dodati: potrebno je da svim moderatorima i administratorima koji su kamuflirani dodjele boje koje zasluzuju... crvena i zelena pa kome koja sljeduje... mislim na boju nicka...

ne znam jesu li moderatori ikako rasporedjeni, ali ne bi bilo lose da odredjen podforum vodi jedan moderator, drugi podforum drugi moderator i tako dalje, a da pored tog podforuma pise ko upravlja istim...

to su moji prijedlozi ;)
 
ja bih da se otkluca tema OFF TOPIC SPAM i sl :icon_biggrin:

nemoze vise ovako :icon_cry: zbog spama mi je WL

ostatak foruma vrh

mozda jos nesto

reputacija vratiti na staro 100 postova ocjenivanje

kavaz je upravu ;) sa njim se slazem u potpunosti ;)

i ikona garaze clana na profilu da se vrati takodje ;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ja bih da se otkluca tema OFF TOPIC SPAM i sl :icon_biggrin:

nemoze vise ovako :icon_cry: zbog spama mi je WL

ostatak foruma vrh

mozda jos nesto

reputacija vratiti na staro 100 postova ocjenivanje

kavaz je upravu ;) sa njim se slazem u potpunosti ;)

i ikona garaze clana na profilu da se vrati takodje ;)

potpis

i kada se dodaje tema (kada se stavalja naslov) da automatski opozori ako ima tema sa istim nazivom
 
zabraniti da se komentarise u projektima, znaci samo autor teme da moze pisati (ovo je bilo nekad prije).

staviti obavezno sve podatke tacne u profil (ime, prezime, lokacija, auto koje vozi), a kad se to uradi onda zabraniti neregistrovanim korisnicima da mogu vidjeti postove na forumu ( ili samo npr. garazu, projekte i sl.)
a moderatori navim clanovima moraju dozvoliti ucestvovanje na forumu, nakon sto provjere jesu li svi podaci uneseni i je li predstavljanje po ps-u bilo (dakle, nesto slicno kao na vw club hr), pobrisati ove brojne korisnike koji su tu samo registrovani a ni predstavili se kako treba nisu, a kamoli ucestvovali na forumu na bilo koji nacin.
znaci ovo sve predlazem da bi se na neki nacin zastitili clanovi ovog foruma (od kradja i sl.) a i da bi se povecala ozbiljnost samog foruma.
 
Član
Meni najvise smeta po oglasima sto skoro pola njih ne sadrzi okvirnu cijenu i sliku tog artikla,pa ti moras zvati neki kontakt telefon komsije nekog jer je oglas iz usluge 10 puta na dan da bi ti neko rekao da cijeni npr. golf 2 7000 km,i da se oglasi koji ne sadrze sve brisu,i naravno da se ogranici bump oglasa,jer svako jutro kad upalim bht isti oglasi,sve ostalo je vise manje odlicno......
 
Član
a kako npr provjeriti te podatke, moze svako izmisliti neko ime i prezime, ako mu je vec u cilju da mulja. da nebi mozda slali skeniranu licnu?? :D
 

MTR

Član
previse duplih tema u Vijesti i Noviteti , treba to nekako regulisat i objavljivanje neprovjerenih vijesti , i puni se forum ko sibica , na dan bog te 100 noviteta , nit ko cita nit ko komentarise , dok nadjes temu saseres se .
novi clanovi , sam' sto se registruju odma nesto prodaju , polako brate
nekako mi previse tema nevezanih za automobilizam
 
MTR je napisao(la):
previse duplih tema u Vijesti i Noviteti , treba to nekako regulisat i objavljivanje neprovjerenih vijesti , i puni se forum ko sibica , na dan bog te 100 noviteta , nit ko cita nit ko komentarise , dok nadjes temu saseres se .
novi clanovi , sam' sto se registruju odma nesto prodaju , polako brate
nekako mi previse tema nevezanih za automobilizam

potpis ;) na sve pogotovo boldirano ;)
 
Član
Mene najvise zivcira kad otvorim forum a ono tamo 10 stranica dnevno a od tih 10 stranica bar 4 stranice su neki clipovi koji su po 10 000000 puta bili na forumu ili raznorazne gluposti na koje se nakupi post dva i to je to.
dakle ko na nekim forumima vani uvesti temu BINARIES jedna tema dje ce se krkati video clipovi i na njih nek komentira ko hoce , jedna tema sa slikama i to je to.
A ne ovako ko god nadje sta na netu odma temu pravi na forumu da to pokaze ostatku svijeta koji je to vec vidio x puta.
To jedino pomaze zakrcivanju foruma i gomilanju gluposti koji vecini nisu zanimljive.
 

LSD

Član
toliko "djece" na forumu da to nije normalno...to bi se trebalo nekako sancionisati..vtatilo bi ozbiljnost forumu koju je nekada imao...(vrijeme kada je dnevno osvitalo po 5-6 novih projekata..novih kvalitetnih garaza)
morate proznati da trenutno forum ima broj clanova za svaku pohvalu..ali nema sadrzaja koji bi opravdao sufix u nazivu tj."tuning"!
vratimo ljude sa znanjem i necim iza sebe na forum!

PS.
pod ovim DJECA ne smatram osobe mladje dobi,naprotiv,imamo mi clanova koji imaju znanje (npr Lija..malac rastura)a nema vise od 17-18 godina sigurno(mozda grijesim al to je moja slobodna procjena)
maknite clanove koji se qurce sa iskustvom na wikipediji i slicnim sranjima
 
Član
ustrucavam se pisati u zadnje vrijeme - krenem pa izbrisem
Idu mi na neku stvar (*****) teski dupelisci koji ne misle svojom glavom Ako neko iznese misao koja je produkt njegove glave (ma kakva bila) znaci upotrebljava svoj mozak a ne da je glup itd isl To me izbije odmah iz cipela te ponekad zakontriram u nekim off temama Fali zdrava komunikacija sa vise respekta bez vrijedjanja i navijanja za i protiv
Primjetio sam da masa "starih" iskusnih clanova koji su znali o cemu pricaju ne postaju
- pored pobrojanog - povratak na vrh ;)
 
Administrator
sami smo svjesni da je veliki broj kvalitetnih clanova napustio forum ili su tu ali vise ne zele da pisu zbog nekih komentara i kao sto LSD rece djece...
-bilo bi dobro kad bi se ista od ovih prijedloga prihvatilo, a ne da tema ode u zaborav...
-ne mora niko skenirati licnu kartu da bi slao podatke, jednostavno mislim da je vecina ljudi na ovom forumu ozbiljna i da ce uredno staviti svoje ime i prezime, koje nista ne otkriva, samo daje neku ozbiljnost forumu...
-zatim po meni je najbitnije da podforume prate(uredjuju) moderatori kojim je dodjeljeno da rade posao... neko da uredjuje off topic, neko garaze, neko muziku i td.
-trebamo ponovo nekako privuci ljude da postavljaju svoje projekte... mnogi su rekli da i danas dan rade na autu ali nece da predstavljaju na forumu radi mnogih razloga u koje smo svi upuceni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top