SR402 Živinice / styling diskusija

SR402 Živinice / styling diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: SR402 Živinice

Madzide, nisam znao to sa video prezentaciju
sorry,
ali opet ne znam, nemoj me pogresno shvatiti ( i nemoj se sta naljutiti ;) ) po mom misljenju je Mirsad imao bolju prezentaciju....
 
Član
RE: SR402 Živinice

pa bas fino,ti pobijedio u sarajevu,Topic u Brckom,Mazda u Tuzli..pravo su dobro podijelili to :) a ne ocjenjuju u SA i u TZ i BRCKOM iste sudije,pa da svugdje isti pobjedjuju,mozda se nekim sudijama vise svidja ovo,nekima ono..i to je tako sto se ocjenjivanja tice,a cinjenica ej da se ljudi zasite izgleda jednog auta kad ga vide 5 puta nije im vise zanimljivo,znas kako to ide....
 

IGY

Član
Pitao sam sta je za JAP style mozda si primjetio ni to nije dodjeljeno, kao niti German.
To sam pitao licno sta cemo sa tim kategorijama, receno mi je da jednostavno nemamo dovoljno vozila da provodimo te klase, jer u nekim gradovima nece biti vozila koja zadovoljavaju German style, lli Jap. Recimo Nissan iz Sa nije uopste dosao i gdje god on ne dodje ili R cat obzirom da ih ima samo dvoje, uvjek ce oni nositi pehare.

sta je sa VIP-om onda, treci put uzima ford,
i to zasluzeno, a takodze nema konkurencije
A german-a bi bilo, samo ubijate ljude u pojam sa ocjenjivanjem
isto tako kad Vedo na Butmiru nije uzeo german, a uzeo G3 od Adisa
mada je ovo vec stara tema
a i na sljedecm bi imali isto tako jednog gremana (mene) jer auto ce uskoro na blage prerade, ali sto se prijavljivati dzaba, i lickati auto na + 40 kad.........
 
Legend
RE: SR402 Živinice

IGY je napisao(la):
daki je napisao(la):
IGY je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Bice bolje drugi put ... :)

Iskreno zao mi je tebe, jer si iz Karlovca sa okupljanja opel timova iz regije, se vratio da se takmicis kod nas, i osvojis trece mjesto
a sta si tamo osvojio to reci ti :D
i cestitam ti na tome

Dobio je dva pehara neka cini mi se tako mi rece kad smo ocjenivali kola, medjutim to ne treba i nesmije da znaci da ce svugdje da ih osvaja.

Mislim da je jedan bio 1 mjesto, drugi drugo.

Vekina skoda je poslije zakacena vidio sam i ja krambolka odvaljena, ali znaci poslije styla.

Veko je skodu zakacio na putu ka Zivinicam, sto mi je jako zao, jer znam da se trudi oko nje,
nego kad vec rece za jap da nije dodjeljen
kako onda ovo
Dodjeljene su i specijalne nagrade i to, Best VIP Style – Nedim Tekač, Best Presentation – Madžid Jažić, Jap Style – Goca Jozić, Extreme Style – Vedran Ključanin i Special – Mirza Halilović i Željko Anić

To fakat neznam, vidio si da sam otisao prije dodjela i samog kraja mozda je nesto promjenjeno, moja greska onda tu, nisam u taj dio bio upucen na kraju.
 
Član
RE: SR402 Živinice

mjerna jedinica koja je radila na utrci ne zna pravila koja su licno napisali ( ILI PAK' PREPISALI)
 
Legend
IGY je napisao(la):
Pitao sam sta je za JAP style mozda si primjetio ni to nije dodjeljeno, kao niti German.
To sam pitao licno sta cemo sa tim kategorijama, receno mi je da jednostavno nemamo dovoljno vozila da provodimo te klase, jer u nekim gradovima nece biti vozila koja zadovoljavaju German style, lli Jap. Recimo Nissan iz Sa nije uopste dosao i gdje god on ne dodje ili R cat obzirom da ih ima samo dvoje, uvjek ce oni nositi pehare.

sta je sa VIP-om onda, treci put uzima ford,
i to zasluzeno, a takodze nema konkurencije
A german-a bi bilo, samo ubijate ljude u pojam sa ocjenjivanjem
isto tako kad Vedo na Butmiru nije uzeo german, a uzeo G3 od Adisa
mada je ovo vec stara tema
a i na sljedecm bi imali isto tako jednog gremana (mene) jer auto ce uskoro na blage prerade, ali sto se prijavljivati dzaba, i lickati auto na + 40 kad.........

Butmir i Brcko, veze nemam tako da ne mogu ti na to ni odgovoriti. Ali kao sto neko rece, nisu svugdje iste sudije, i ne svidja se svima isto auto.
 
Putovanja.ba
Administrator
Onda treba napravit pravilnik koji bi sudija trebao primjenjivati, to i to toliko i toliko bodova, jer kako kazu o ukusima se ne raspravlja, nema svako isti ukus i znanje o ovome sto ovi momci rade i ulazu u ta auta.
 
Član
i ja bi to volio vidjeti. po mom misljenju ne znam sta je to toliko uradjeno na mazdi, osim farbanja, felgi, spustanja, obrvica, tog zvjezdanog neba i zike...
sve je manje vise fabrika. vec sto se tice madzida i topic-a tu nebi htio komentarisati, jer su oba auta fantasticna...
a eto, dobar prijedlog, napisite pa da vidimo...

EDIT: da me nebi sad neko napo (necu navodit ko) da dodam i prednju karambolku... :D
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
i ja bi to volio vidjeti. po mom misljenju ne znam sta je to toliko uradjeno na mazdi, osim farbanja, felgi, spustanja, obrvica, tog zvjezdanog neba i zike...
sve je manje vise fabrika. vec sto se tice madzida i topic-a tu nebi htio komentarisati, jer su oba auta fantasticna...
a eto, dobar prijedlog, napisite pa da vidimo...

Sta mislis da onakva karambolka dodje fabricki na RX8.
Mislis da ju je napravila u Hrasnici kod plasticara.
Znasli da auto za sve mora imati TUV, i proci sve tehnice preglede da bi ono stalo na auto.

Na kraju, daj mi ideju sta bi to ti uradio sa mazde da je tvoja. Da bude drugacija od onoga, pfjoj ovo nemogu vjerovat. (da nebude zabune, ovo nimalo neumanjuje trud i ulozene novce vrijeme i srce u BMW-a, ASTRU, i sva ostala auta)

Da jedan problem, momci koji su ocjenivali auta, i ja dobili smo po jedan A4 list papira i olovku i pisi nako bezveze bodovo, mislim da treba napraviti neku cek listu, po kojoj bi se radilo ocjenivanje auta.
 
Legend
Fele je napisao(la):
Onda treba napravit pravilnik koji bi sudija trebao primjenjivati, to i to toliko i toliko bodova, jer kako kazu o ukusima se ne raspravlja, nema svako isti ukus i znanje o ovome sto ovi momci rade i ulazu u ta auta.

Sto posto se slazem sa tobom, i ako misle da dignu style na nivo, da bude ozbiljan trebalo bi nesto slicno napraviti.
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Onda treba napravit pravilnik koji bi sudija trebao primjenjivati, to i to toliko i toliko bodova, jer kako kazu o ukusima se ne raspravlja, nema svako isti ukus i znanje o ovome sto ovi momci rade i ulazu u ta auta.

Sto posto se slazem sa tobom, i ako misle da dignu style na nivo, da bude ozbiljan trebalo bi nesto slicno napraviti.
pod hitno i to do sljedec Race-a, jer sve je krenulo na bolje, i sve je perfektno, pa sto onda zapeti na jednom style
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top