SR402 Živinice / styling diskusija

SR402 Živinice / styling diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh mogo sam i ja koju napisat :)
mislim da ima dosta do komisije dakle onih koji su dodijelili komisiji pravila...
sjecal se neko mostara 27.04.2008 kad je mazda 6 diskvalikofana jer je covjeku malkice ispucala farba na karambolci...zvijer auto,arirride budalastinje unutra kao da si u moru ma drama..
daki se sjeca vjerovatno.

mazda rx8 sama od sebe gola ko pistolj je mnogo ljepsa od mnogih auta koji se prijavljuju na style ali to se ne ocjenjuje naravno.
mislim da su sudije gledale ipak koliko je prerada uradjeno a ne kako kvalitetno.
styling je veoma zahtjevna stvarka i skupa.tako da prerade brojati po meni je glupo...
na kršu nekom za 5 hiljada maraka mozes uraditi prerade i da ima svega,a kad je kvaliteta u pitanju onda krš ostaje krš ( da neko ne misli da necije auto nazivam kršom nisam bio na sr nit sam vidio,nego citam komentare )
a opet porediti ulozene pare za mazdu i za nekog golfa 1 ili 2 je nerealno.

A ovo ko je gdje bio u ratu i kolko ko zaradjuje para i kolko ko ima para to je vec bosanska posla :)
i to ce uvijek tako bit.ja nisam bio u ratu u bih jer je otac moj na vrijeme skonto sta se desava i poslo mene (tad 6 godina) u hrvatsku,i sad ja manje vrijedim od nekog djeteta koje je prezivilo rat ili? dok je buraz bio u ratu i ratovo i dosta familije ratovalo i izginulo.
mislim doticati se rata i bjezanja iz rata nije bash za ovog,svako ko je mogo je poslo zenu i djecu vani dok se moglo.

a ko je trebo prvo ili drugo to necu pricati jer nisam vidio ni bmw ni mazdu ni feliciju ni pola auta uzivo,ali je bezveze sto nije bio german style a bio taj neki vip


i jedna ispravka
sorry freek al moro sam
napisa ti dvaput vlasTnice auta,rcat se moze oprostiti sto grijesi dugo je tamo al tebi nemrem :) no hate :)
 
Član
Ev dva video klipica od mene...

http://www.youtube.com/watch?v=C_KRirSrS1E

http://www.youtube.com/watch?v=v25RUz72W1M
 
Član
Tek sam dosao iz grada i imam sta vidjeti, idemo redom...

Pa dobro RCat kako te nije stid???????????
Alo kao prvo nikada nista ruzno nisam rekao za tebe, gotivio sam te iz razloga sto se bavis preradama i sto ti je auto recimo al samo recimo na prvom mjestu i ti meni vratis sa ovim uvredama, krnjav gepek, ne skopcana muzika??????

Sta u stvari ti mislis da si sa ovim postovima, ja se usutio ne odgovaram nemam me u gradu sam!!!!!!!!!!!!

Sjecas li se mozda SR u Sarajevu ko te je zvao da dodjes na takmicenje u moju klasu da se DRUZIMO kraljice ne da mi govoris iz ledja dok sam izlazio na tron ruzne stvari i o meni i o autu mom, da ja sam te zvao pardon molio da dodjes, ja sam ti slao privatne poruke ja sam ti objasnjavao na msn-u gdje se pista nalazi i da ja sam bio taj koji te cekao i trazio po rajlovcu da te odvedem na pistu... JA SAM BIO TAJ NA PROGLASENJU U RAJLOVCU KOJI JE FRIKA POVUKAO NA PRVO MJESTO PORED MENE NA DODJELI PEHARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IMAJU SLIKE UVJERI SE ILI SI BILA PREVISE ZAUZETA PLJUVANJEM PO MENI

Sta umisljas ti molim te sa ovim ponizavanjem fol vracas mi pehar i pare, mislis da je meni do para??? Ja sve fin, pokusavam biti u dobrim odnosima sa ljudima koji se bave ovim poslom ugostim te u svom gradu i ako si mi konkurtencija pricam sa tobom o autu balim po njemu, a sta ti uradis u zivinicama nisi bila u stanju ruku pruziti, okreces se od mene dok prolazim.

Iskreno ljudi j... mi se za sve vas koji imate nesto protiv mene ko me treba zna gdje ce me naci na slijedecem takicenju, bujrum koliko god da vas ima!!!!!!!!!!!!

LIJEP POZDRAV KOLEGE!!!!
 
Član
RCat je napisao(la):
da emire izljubi svog majstora i promashi repom. nebil dobio milkenje za to :D

ja cu i dalje pricati da icemanov bmw na imenu ima dosta prerada, a na kvaliteti niposto.
i saljem mu onih 180 km nagrade nek si kupi izolir trake da bar bolje sakrije one kablove u gepeku.
a tebi onaj pehar.

preljubazni ste

Kako u ovakvim situacijama ljudi pokazu svoje pravo lice, imam i ja hiljadu i jednu uvredu za tebe, sto puta sam obrisao post pa ponovo pisem neka nek ti bude svaka cast ugl, bolji sam covjek od tebe ;)

Pojavis se dva puta i mislis da si Bog... Ti kazes da vozim krnjavog BMW, hvala na komplimentu ja i dalje tvrdim da ti je Mazda vrh
 
Član
I opet ti ponavljam kupi sebi auto sine sarafaj na njemu dodji da se takmicis pa cemo ja i ti pricati na ovu temu!!!!!!!
 
Iceman svaka cast!


isprva sam bio na rcat-inoj strani ali sam ocito propustio par njenih komenara poput ovog o izolir traci,ovo je lose skroz.
 
Član
Evo procitah sve od prvog do zadnjeg posta, da ne bi izvalio stogod glupavo...kratko i jasno cu napisati...

Na stylu treba da se boduje ovim redosljedom:

1. Opci dojam auta ( znaci skladnost svih dijelova )

Mogu ja na Fabiju nakaciti spojlera mali milijon, izrezat blatobrane i isplasticariti branike, ali ako je ruzno djabe sto se broji desetkama broj izmjena...

2. Broj izmjena

Dakle, bitno koliko se cega izmjenalo, dakako ne generalno, jer recimo na clean look-u nemas sta vel eizmjenati kao naprimjer auto koje se radi za Jap style...znaci, sto veci broj izmjena koji logicno pripada toj klasi, a da opet izgleda lijepo

3. Kvaliteta (!)

Jako bitno, djabe 100 novih dijelova ako se sve njise i klati, zice vire, i feder iz sica bode te u guzicu svaki put kad sjednes na nove navlake od antilop koze itd...

4. Inovativnost

Nije samo fora stavljati dijelove, i da izgledaju lijepo, nego unijeti i nesto nevidjeno, nesto originalno...ili pak uzeti originalno i izmjenjati ga temeljno do granica prelijepog...

5. Odrzavanje nivoa kvalitete

Vidim ovo redovno ste zaboravili u svim vasim postovima, ali odrzavanje stanja auta mi je iznimno bitno...kod mnogih sam vidio i skupu farbu na autu, i predobre spojlere, i lude interijere, ali djabe kad vidim da je ispucao lak an sastavu praga, da je prednji spojler po rubu izgreban, ili pak da su sicevi prljavi ili se vide fleke na tapacirungu...znaci da ste ulozili u auto da budete vidjeni, a da imate prave ljubavi u svoj rad i svoje auto, ne bi dali trunku prasine na njega da padne...


Dakle...

Mazda mi je premocna, zasluzeno joj je prvo mjesto, nesto je originalno i nevidjeno an ovim prostorima, pojava...ima dosta originalnosti, za kvalitetu sam se osobno uvjerio prilikom posjete Goce, i temeljno pronjuskao auto...jedina mi zamjerka bila sto joj se koza malkice namreskala na bravi gepeka iznutra, auto je cisto unutra, uscuvano i nema packe...

Madzidov bmw...ima tonu izmjena, ima stvari koje mi se ne svidjaju, ali niej moj stil tako da mi taj komentar ne stoji...ulozeno puno volje truda i love, ali za tu oklicinu dobiveni rezultat niej sasvim jos to, ispunio je 85% od maximalnih mogucnosti...ono gore sto sam govorio z aodrzavanje kvalitete auta, kad je bio SR u mostaru vidio sam da je ostecen lijevi prag kod prednjih vrata, zamjerka, interijer je onda bio tako tako, tapacirunzi bili prljavi, falila plastiak rukohvata na suvozackim vratima ( nemar ili su radovi bili u toku ne znam, necu dusu za to grijesiti )

Topiceva kolica jos uzivo nisam vidio, po slikama mi se cini da je kvaliteta i odrzavanje na nivou, nema ostecenja...ovo govorim na pamet po slikama, istinski dojam tek kad ga moje oci vide...

Uglavnom svako ima svoje pozitivne i negativne stvari, ali kako god, jso nisam vidio an forumu auto, koja je utopija za mene, znaci razina inovativnosti i originalnosti i kvalitete prema slici kakvu ja imam u glavi...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top