SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
nemas nigdje u zivinicama tu praonu, imas u tuzli.

gdje u tuzli, ima li negdje recimo na ulazu iz pravca zivinica ?

Relativno najbliza ti je bas na ulazu, ides od sarajeva/zivnica, skrenes na husinu odmah desno za tuzlu (ne ides skroz nizbrdo na sicku petlju), cim se spustis u tuzlu na magistralu imaju 2 petrol pumpe (s obje strane ceste), ona na suprotnoj strani ima samoposlugu....ovo navodim naravno ako se iole snalazis oko ulaza u tz :D ako ne, vici za detaljnije upute :)

P.S. a posto pretpostavljam da pitas za samouslugu jer, pametno, ne das da ti svako pere auto, zasto ne stati na neku praonicu u zivinicama i traziti od njih da ti daju da sam operes auto? :)
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
JD. je napisao(la):
@sajo ok obicna praonica, mene zanima ona samousluzna sto ubacis kovanice i sam peres...

Nema takvih u Zivinicama koliko ja znam...

Imas samousluznu praonicu na samom ulazu u Zivinice tj. na novoj Energo petrol pumpi , iz smjera Sarajeva dode ti na desnoj strani prije samog ulaza u Zivinice ;)...
 
Član
Ne mogu docekati SR, molim Boga samo da vrijeme posluzi,mislim da ce sada biti milion puta bolje nego prosli ;);)
 
bmw 330d je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
JD. je napisao(la):
@sajo ok obicna praonica, mene zanima ona samousluzna sto ubacis kovanice i sam peres...

Nema takvih u Zivinicama koliko ja znam...

Imas samousluznu praonicu na samom ulazu u Zivinice tj. na novoj Energo petrol pumpi , iz smjera Sarajeva dode ti na desnoj strani prije samog ulaza u Zivinice ;)...

Konto sam mozda ima na energo petrlolu al nisam bio siguran ;)
 
Član
c/p
Molimo takmicare da izvrse prijavu klikom na slijedeci link: P R I J A V A na www.racingteam.ba

ili na email:

prijave@racingteam.ba sa sljedecim podacima:

Ime i prezime, Vozilo, Klasa, Telefon

U cilju popularizacije SR-a, omogucili smo prijave vozila koja se mogu svrstati u klasu 18 i klasu 17, koji ce biti dio zvanicnog takmicenja. Mnogi ce ovaj izbor klasa smatrati korakom nazad, ali takvi su na poklon dobili fabricki brze automobile, ili uopste nemaju vozacku dozvolu, pa ne poznaju cari postepenog napretka sopstvenim radom, cast izuzetcima.

Pored 18 sec auta, ocekujemo i 11 sec automobile, legende BH sporta, pa se nadajte dobrom provodu.

Pored centralne manifestacije, AMK PIEMONTE organizuje dB, Styling i Drift. Program ce biti najavljen u narednim danima.

Pozivamo sve klubove, da svojim prisustvom uvelicaju ovu manifestaciju i daju podrsku BH SR sceni. Budite sportisti!
 
Član
eto vidis, ni ja nisam znao da su napravili tu praonu u zivinicama, bas su sredili onaj energopetrol a bio je ruglo pravo...
 
Početnik
e pa hajde onda ako cemo raditi na promociji i popularizaciji SR-a, idemo onda razglasiti utrku na sve strane

ja sam stavio na VWCC forum, tko god je negdje registrovan na neki forum (uopce ne mora biti auto-forum) nek objavi utrku. ako se nece utrka reklamirati i najavljivati, kako ce onda itko planirati da dodje?

ima jos 2 tjedna i to je taman vremena da se svuda razglasi


ja cu 90% doci da vozim, radi privatnih obaveza ovih dana nemogu raditi auto ali kontam zavrsiti sve za vikend i montirati novi turbo i novi boost control sistem, ako ne iskrsne nista doci cu da vozim ;)
 
Super onda :D Al koliko znam u pravilima tako stoji pa sad...

Sto se tice promocije,eto ja cu ,ako ne zaboravim il me sta drugo omete uradit nekakav plakat,istampat i polijepit po Brckom ;)

E i jos jedno pitanje.

Ove online prijave,ja sam se vec prijavio,al jel to dovoljno ili ipak moram poranit da se prijavim gore na ulazu do 11 ?
 
Član
De ljudi ako ima neki plakat napravljen ili nesto slicno da postavi ovdje pa da se zakaci svugdje i da svi vide da ima SR u zivinicama...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top