SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
esso_sa je napisao(la):
Ja nikako ne kontam zasto u temi, koja se primarno bavi detaljima i najavom trke, svi morate pisati ja cu doc, doc cu i ja, eto i mene itd ???

Ne moze covjek lijepo doc do bitnih informacija zbog postova tipa "eto i mene" :icon_mad:

Ako vam je vec toliko bitno da napisete da cete doc i da svi ostali to treba da znaju, otvorite lijepo temu "ko ce doc na SR Zivinice" il sta ja znam pa se tamo tuspasajte.... Ovu temu ostavite organizatoru da moze pisati pojedinosti oko trke koje mogu biti bitne kako takmicarima tako i obicnim posjetiocima ;)

Svaka cast, najavljuju se ko da dolazi Schumacher ;)
 

JD.

Član
@sajo ok obicna praonica, mene zanima ona samousluzna sto ubacis kovanice i sam peres...
 
Administrator
JD. trebalo bi da bude na petrolovoj pumpi... Znam da ima samousluzna praonica na petrolovoj pumpi kod Siporexa u Tuzli... To ti je oko 10-ak kilometara od piste, mada imaju i petrolove pumpe u zivinicama, samo ne znam da li ima na njima... Mozda zna neko od zivinicana ;)
 
Član
mislim da ce ovaj put biti najbolje ;) imam neki osjecaj da ce bit i takmicara i posjetitelja puno vise nego prosla dva puta:icon_smile:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
mislim da ce ovaj put biti najbolje ;) imam neki osjecaj da ce bit i takmicara i posjetitelja puno vise nego prosla dva puta:icon_smile:
i ja imam isti osjecaj bgm...mislim stvarno da ce sad biti sve perfektno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top