SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR samo se javi da ides,naci cemo se u zavidovicima ovdje,i idemo jedni za drugim gore,ja sam bio na pisti,znam gdje je,tako da nemas problema;);)
 
Član
Trebo bi ovaj biti dobar u svakom pogledu :cool: tako da valja doci :icon_smile:

Znaci standardno OMW Srebrenik pa u koloni idemo na pistu ;)
 
Početnik
MTR je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
u zivinicama iz pravca sarajeva prvi semafor (koji inace ne radi :) ) skrenes desno, tj na ciljuge, i dalje nigdje ne skreces, ubrzo ces doci do piste gdje je SR :)
treba li jednostavnije? :)

ja cu preko Zav'dovica :D

cuj preko zavdovica,nezz kako ces moc preko njih....:D

a los je put gore pravo al hajd...ugl mogli smo se dog pa da idemo zajedno jedan za drugim
 
Član
Ja nikako ne kontam zasto u temi, koja se primarno bavi detaljima i najavom trke, svi morate pisati ja cu doc, doc cu i ja, eto i mene itd ???

Ne moze covjek lijepo doc do bitnih informacija zbog postova tipa "eto i mene" :icon_mad:

Ako vam je vec toliko bitno da napisete da cete doc i da svi ostali to treba da znaju, otvorite lijepo temu "ko ce doc na SR Zivinice" il sta ja znam pa se tamo tuspasajte.... Ovu temu ostavite organizatoru da moze pisati pojedinosti oko trke koje mogu biti bitne kako takmicarima tako i obicnim posjetiocima ;)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Ja nikako ne kontam zasto u temi, koja se primarno bavi detaljima i najavom trke, svi morate pisati ja cu doc, doc cu i ja, eto i mene itd ???

Ne moze covjek lijepo doc do bitnih informacija zbog postova tipa "eto i mene" :icon_mad:

Ako vam je vec toliko bitno da napisete da cete doc i da svi ostali to treba da znaju, otvorite lijepo temu "ko ce doc na SR Zivinice" il sta ja znam pa se tamo tuspasajte.... Ovu temu ostavite organizatoru da moze pisati pojedinosti oko trke koje mogu biti bitne kako takmicarima tako i obicnim posjetiocima ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: e sad bi ti platio večeru da si bliže :lol::lol::lol::lol:
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Ja nikako ne kontam zasto u temi, koja se primarno bavi detaljima i najavom trke, svi morate pisati ja cu doc, doc cu i ja, eto i mene itd ???

zato što forum više i ne služi u svrhe informisanja nego dezinformisanja
bolje reći, preseravanja i glupiranja

e moj esso, nek je tebi (i Lejli) sretno u braku a za SR ma vidjećemo, samo da prođu izbori pa će nam biti lakše svima aBd, :icon_smile:


i da znaš da ću doći, etoooooo meeeee :icon_smile:
 
Član
ing-ecc je napisao(la):
zato što forum više i ne služi u svrhe informisanja nego dezinformisanja
bolje reći, preseravanja i glupiranja

e moj esso, nek je tebi (i Lejli) sretno u braku a za SR ma vidjećemo, samo da prođu izbori pa će nam biti lakše svima aBd, :icon_smile:


i da znaš da ću doći, etoooooo meeeee :icon_smile:

Ima i ta mjesta... Hvala na cestitkama i eto i mene u Zivinice :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top