SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da dolazim,ma vjerovatno da dolazim i ako sve bude u redu do tad i vozit cu,ovaj put nadam se u klasi 15 :)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ja nisam bio prosli put pa me zanima dali ce biti opet one test voznje,tj dali bi ja mogao izmjeriti vrijeme svog auta i kolka je bila uplata prosli put za te voznje?pozz
h da, svaka cast za ovo ;)

Vise detalja ce biti uskoro... samo ono nije bila test voznja... svi su imali jednake startnine i tako ce biti i ovaj put, samo nece biti 25KM kao prosli put. To je bilo da se spasi dan. Znaci bice klasa 18,a startnkine za nju su iste kao i za ostale, dakle 50KM.

No, vise informacija uskoro
:cool:
 
Član
ja u zivotu nisam vozio 402 kao takmicar a niko nije vozio 402 s ovim autom i nemam pojma koje vrijeme pravim uopste... vrlo rado dam 20-25km da odvozim 2-3 test voznje da vidim kako ovaj auto uopste ide... moze i dan ranije uopste nije bitno... 50 je mnogo... pozz
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ja u zivotu nisam vozio 402 kao takmicar a niko nije vozio 402 s ovim autom i nemam pojma koje vrijeme pravim uopste... vrlo rado dam 20-25km da odvozim 2-3 test voznje da vidim kako ovaj auto uopste ide... moze i dan ranije uopste nije bitno... 50 je mnogo... pozz

Za to postoji test day.... ovo nije test day. Nazalost mjesta za takav luksuz nemamo, jer dan ranije su pripreme piste ciscenje itd.
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ja u zivotu nisam vozio 402 kao takmicar a niko nije vozio 402 s ovim autom i nemam pojma koje vrijeme pravim uopste... vrlo rado dam 20-25km da odvozim 2-3 test voznje da vidim kako ovaj auto uopste ide... moze i dan ranije uopste nije bitno... 50 je mnogo... pozz

Pike ako ti je svejedno 25km dati, onda dadni još toliko i isprobaj auto u takmičarskom dijelu... vjerojatno želiš znati vrijeme i nije ti žao dati te pare da odvezeš 3 utrke (mislim na 2 testne i 1 takmičasrska) ali ti je ofirno da budeš najsporiji u takmičarskom dijelu...

Zato se opusti, prijavi se... nemoramo pobjeđivati svi... odvezeš i gotovo... ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ja u zivotu nisam vozio 402 kao takmicar a niko nije vozio 402 s ovim autom i nemam pojma koje vrijeme pravim uopste... vrlo rado dam 20-25km da odvozim 2-3 test voznje da vidim kako ovaj auto uopste ide... moze i dan ranije uopste nije bitno... 50 je mnogo... pozz

Pike ako ti je svejedno 25km dati, onda dadni još toliko i isprobaj auto u takmičarskom dijelu... vjerojatno želiš znati vrijeme i nije ti žao dati te pare da odvezeš 3 utrke (mislim na 2 testne i 1 takmičasrska) ali ti je ofirno da budeš najsporiji u takmičarskom dijelu...

Zato se opusti, prijavi se... nemoramo pobjeđivati svi... odvezeš i gotovo... ;)

nisam ni ja imao pojma koliko mi auto ide na 402m dok nisam prosi put dosao i izmjerio....zato dođi i pokusaj...mozda ti se posreci kao i meni ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top