SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AldinShpura je napisao(la):
idem sam,ima mjesta da pocheram koga do gore :lol:

eh da ides kroz travnik rado bi uskocio s tobom;)

usput ako ima neko da ide kroz travnik a da ima mjesta pa da me poveze:D niejdan chuner odavde nece da ide pa mi se neisplati doci samom :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: pritisnuli krediti pa nemam da odvojim da sam idem jer je trosak.. :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 

JD.

Član
Ervix_focus je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ima li nekog programa za styling, kad pocinje ocjenjivanje, kad je proglasenje pobjednika ?


Pozdrav druze, Stayling i db drag pocinje sa prijavama od 9 do 12 a ocijenjivanje staylinga u 13h. prijave su 25 KM kao i prosli put. proglasenje oko 17-18h kad se zavrse trke.

hvala vidimo se onda ;)
 
Član
aaaa jest mi krivo sto ne mogu da dodjem....
nadam se da cete bar mnogo slikati i snimati da mi sto ne mozemo doci mozemo bar s time se zadovoljiti
takmicarima zelim srecu,bez kvarova ili nedo Bog udesa,a posjetiocima lijep provod
 
Član
vremenskaprognozazivini.png


Vrijeme pogodnije za turbake nego nitrase al moramo jargu nasibati :D

:smajli41:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
aaaa jest mi krivo sto ne mogu da dodjem....
nadam se da cete bar mnogo slikati i snimati da mi sto ne mozemo doci mozemo bar s time se zadovoljiti
takmicarima zelim srecu,bez kvarova ili nedo Bog udesa,a posjetiocima lijep provod

imat ces od jaruge sve slike i klipove snimljene na cd,,slike i klipove sa trke na kojoj smo bili obojica,i ove sada,sve cemo sprzit na cd,nek se nadje;););)
 

IGY

Član
Ervix_focus je napisao(la):
IGY je napisao(la):
neke klase u styleu kako idu
hvala na odg Ervix

Planirana je jedna opsta klasa i german, clean i rat style.

Igi dodji pa ce mo pravit klase:lol:, bitno je druzenje brate;)

ma ne pitam zbog sebe nego onako uopsteno da se zna, dolazim ali najvjerovatnije se necu takmiciti imam neki sitnica po autu ne dovrsenih :D

dolazim da se zajebavam druzim fotografisem i tako :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
aaaa jest mi krivo sto ne mogu da dodjem....
nadam se da cete bar mnogo slikati i snimati da mi sto ne mozemo doci mozemo bar s time se zadovoljiti
takmicarima zelim srecu,bez kvarova ili nedo Bog udesa,a posjetiocima lijep provod

imat ces od jaruge sve slike i klipove snimljene na cd,,slike i klipove sa trke na kojoj smo bili obojica,i ove sada,sve cemo sprzit na cd,nek se nadje;););)

drzim te za rijec,prevrnem ti pola na krov ako slazes :icon_smile:
 
Član
ako Bog da ujutro smo ja i jos jedan forumas gore.. uspjeli smo se dogovoriti.. valjda cu nekog prepoznat s foruma ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top