SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmir je napisao(la):
ako Bog da ujutro smo ja i jos jedan forumas gore.. uspjeli smo se dogovoriti.. valjda cu nekog prepoznat s foruma ;)

znaci ipak dolazis,ajde bas mi je drago sto ste se skontali,vidimo se na pisti ako Bog da;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ako Bog da ujutro smo ja i jos jedan forumas gore.. uspjeli smo se dogovoriti.. valjda cu nekog prepoznat s foruma ;)

znaci ipak dolazis,ajde bas mi je drago sto ste se skontali,vidimo se na pisti ako Bog da;);)

prije 15min se dogoovrili, i to slucajno, ja i soundlunatic dolazimo;) aBd.. tamo smo oko pola 11-11, tamam kad se sve zakuha:icon_biggrin:
 
Član
elmir je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ako Bog da ujutro smo ja i jos jedan forumas gore.. uspjeli smo se dogovoriti.. valjda cu nekog prepoznat s foruma ;)

znaci ipak dolazis,ajde bas mi je drago sto ste se skontali,vidimo se na pisti ako Bog da;);)

prije 15min se dogoovrili, i to slucajno, ja i soundlunatic dolazimo;) aBd.. tamo smo oko pola 11-11, tamam kad se sve zakuha:icon_biggrin:

super,zelim vam sretan put,pa se vidimo na pisti kad dodjete,,kad se pocnemo sutra medjusobno upoznavat,ima nas pun ***** sa foruma koji se ne znamo a proci cemo jedni kraj drugih:icon_biggrin:
 
Član
ja bih iskoristio priliku da najavim jednog velikog VIP gosta za stolom dB drag-a, o kome se radi saznacete in da morning :Icon_wink: ...
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
ja bih iskoristio priliku da najavim jednog velikog VIP gosta za stolom dB drag-a, o kome se radi saznacete in da morning :Icon_wink: ...

jah eto kao tesko pogoditi :lol::lol::lol:
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Bilo bi dobro...kad bi neko napravio veliki natpis "BHTUNING FORUM"....pa da svi dodjemu tu,i upoznamo se!!!!

okupimo se oko Igy-eve ibize,skupljajmo se sve do 14sati i onda cemo zajedno da pjevamo "...Kuca-poso-poso-kuca..." dok nas igy ne otjera,hahahah
 
Valja ustat u 6,jos neke stvari poobavljat na autu i krecemo oko osmice,posto cujem da nista nece bit pred Omegom u Tuzli,idemo direktno u Zivinice ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top