SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav ljudi, evo ja(amk PIEMONTE) se javljam kao organizator za db i stayling na nasem parkingu nije bilo nikakvih incidenata nit problema, sve je proslo u najboljem redu i druzenje, takmicarima i gledaocima se zahvaljijem u ime amk PIEMONTE Tuzla na podrsci.

Takmicarima za ove dvije kategorije se izvinjavam sto ste dugo cekali na proglasenje pobjednika jer sam se pokuso drzat dogovora sa suorganizatorom ali ipak smo to malo ranije okoncali na onaj ne bas najbolji nacin (znamo mi i bolje):icon_biggrin:

Sto se tice tuce, bio sam ocevidac i pokusao na pocetku sitvaciju smirit medju prvima,
ali to nije uspjelo, nazalost iz razloga sto je taj lik iz sarajeva (mozda grijesim odakle) nastavio nabrajat momcima u alkoholiziranom stanju i prvi ga odgurnuo, sto je bilo dovoljno njima da naprave incident.

JOS JEDNOM, SVIMA VELIKO HVALA NA PODRSCI a posebno se zahvaljujem u ime amk PIEMONTE, mi smo svoj posao odradili kako i treba. AKO GRIJESIM NEK ME NEKO ISPRAVI
 
Član
Race obecavajuci, mnogo brzih auta (koja sam onako krajem oka pregledao)Trizex slozio novi krs koji mi je poderao trenerku jer sam na podu sjedio, porse iz NP siktao cjeli dan, temperatura OPTIMALNA! Six pack u autu ma svi asstojci da odlican race, ali eto u sjenu je bacilo to sto je tuca izbila I TO STO dB TAKMICARI MORAMO CEKAT OD 2 DO 6 DA DOBIJEMO PEHARE



a sto se tice tuce ja samrekao:
Pa jbte ima ljudi koji su djecu ovde doveli (nermin contravac :D ((drug 10ka si i bas mi drago sto sam te upoznao, mali ti je legenda)), a da ne pricam o tome da sam ja i MNOGI dosli sa djevojkama na SR!!!NJESRA!
upoznao sam mnogo dobrih ljudi s 4uma zaista da ne nabrajam pojedinacno, hvala vam svima sto ste prisli da se upoznamo;)
 
Član
moj komentar..:
ja...da sam dosao iz druge drzave na race....nikada vise ne bih dosao na onako nesto...
pauze izmedju trka su bile i po sat vremena...
a tuca je slag na tortu...
 
Član
A organizatorima zelim mnogo srece u sledecim eventima(do sada sam SVAKI! SR u Zivinicama ispostovao a od sada cu razmisliti)
 
Komentator je strahota...

u desnoj trazi imamo takmicara iz Srbije ne ne iz Novog pazara izvinjavam se :D

u ljevoj traci imamo kadeta plave boje napred mu se vidi mali hladnjak ulja toyo r888 gume

HA HA HA
 

IGY

Član
Ervix sto se tice dB-a i styla sve kako treba, jedino steta sto je malo takmicara na style-u bilo ali sta se moze
bukvalno da nas trojica iz Sa se nismo prijavili (mene su silim prijavili nesto mi bilo mrsko :) ) haman pa i ne bi bilo stlyinga
 
ma kriv je organizator nema obezbjedenja nema policije sem trojice koja su ispijala kafu...
ljudi se nozevima igraju i prijete po pisti gdje to ima.........
 
Član
IGY je napisao(la):
Ervix sto se tice dB-a i styla sve kako treba, jedino steta sto je malo takmicara na style-u bilo ali sta se moze
bukvalno da nas trojica iz Sa se nismo prijavili (mene su silim prijavili nesto mi bilo mrsko :) ) haman pa i ne bi bilo stlyinga

Da da dB je prosao u naj naj redu sprdnja i zezanje, da se okoncao na vrijeme otiaso bi sretan i odmoran :lol:
 

IGY

Član
Davor_ je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Ervix sto se tice dB-a i styla sve kako treba, jedino steta sto je malo takmicara na style-u bilo ali sta se moze
bukvalno da nas trojica iz Sa se nismo prijavili (mene su silim prijavili nesto mi bilo mrsko :) ) haman pa i ne bi bilo stlyinga

Da da dB je prosao u naj naj redu sprdnja i zezanje, da se okoncao na vrijeme otiaso bi sretan i odmoran :lol:

vidim ovaj put se nije pilo, Dule sudija pa nema pelinkovca ko kod Alxea :lol:
 
Administrator
@daki: policija je bila u pocetku na pisti... i zatim su se izgubili... kad su se svi razbjezali onda je policija dosla naravno u prazno jer nigdje nikog nije bilo... zao mi je to sto se sa muhom dogodilo... kao sto trizex rece ovo je veliki minus za nasu SR scenu koji ce se odraziti u narednom periodu, jer mnogi sigurno vise nece doci ;)

@ervix: muamere svaka cast ;) sve je bilo na NIVOU ;) nexa mi je rekao da ste nabavili i opremu za dB drag sto mi je bas drago i cestitam na tome ;) i puno srece u nastavku i u organizovanju sljedecih street racea ;)

@davor: drago mi je sto smo se upoznali ;)
 
HONDA POWERR je napisao(la):
Komentator je strahota...

u desnoj trazi imamo takmicara iz Srbije ne ne iz Novog pazara izvinjavam se :D

u ljevoj traci imamo kadeta plave boje napred mu se vidi mali hladnjak ulja toyo r888 gume

HA HA HA

jesi li ti bio sa lijeve strane starta ,bilo vas trojica u crnim duxevima..stojao sam pokraj vas i smijali smo se skupa ovome,..hehehe
 
Član
IGY je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Ervix sto se tice dB-a i styla sve kako treba, jedino steta sto je malo takmicara na style-u bilo ali sta se moze
bukvalno da nas trojica iz Sa se nismo prijavili (mene su silim prijavili nesto mi bilo mrsko :) ) haman pa i ne bi bilo stlyinga

Da da dB je prosao u naj naj redu sprdnja i zezanje, da se okoncao na vrijeme otiaso bi sretan i odmoran :lol:

vidim ovaj put se nije pilo, Dule sudija pa nema pelinkovca ko kod Alxea :lol:
Donjeo sam ja alkohola ali sam ga na kraju morao sam i popiti nece dule pije
pioneer_09 je napisao(la):
@daki: policija je bila u pocetku na pisti... i zatim su se izgubili... kad su se svi razbjezali onda je policija dosla naravno u prazno jer nigdje nikog nije bilo... zao mi je to sto se sa muhom dogodilo... kao sto trizex rece ovo je veliki minus za nasu SR scenu koji ce se odraziti u narednom periodu, jer mnogi sigurno vise nece doci ;)

@ervix: muamere svaka cast ;) sve je bilo na NIVOU ;) nexa mi je rekao da ste nabavili i opremu za dB drag sto mi je bas drago i cestitam na tome ;) i puno srece u nastavku i u organizovanju sljedecih street racea ;)

@davor: drago mi je sto smo se upoznali ;)
Takodje druze drago mi je da si prisao i izvini jbga ja uvjek u zurbi nekoj i zbrci :icon_smile:
 
Administrator
i meni je smetalo kao i vecini drugih sto su preduge pauze izmedju trka ;) a komentator je bio los sto jest jest ;) dvije honde na startu jedna malo novija jedna malo starija....
ako ne grijesim ja mislim da lupam klasa 14 ide od 13 pa do 14 sec, stotinka gore dole nije ni bitno samo navodim kao primjer, a komentatoru je 16-ta klasa 16+ sec...

@davor: ma tako ti je to... nikakvih problema... koliko su ti se naslonili na krov reko hoce ti sjebat krov dzaba... haha ;) muzika ti je za 100 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top