SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Momci moji dragi ne sikirajte se za mene ja sam nov. Malo mi je nos puko al nista strasno. Krivo mi samo sto nije jos ekipe iz Sarajeva priletilo da se fino porokamo sa pickama koji idu 10 na 1. Takodje zelim posebno da se zahvalim organizatoru na uspjesno organizovanoj utrci na kojoj sr vecina nikad nece pojaviti vise
 
Legend
nisam bio, ali sam bas imao namjeru da dodjem ali zesnuse me i nisam mogao doci, a stvarno steta sto je doslo do tuce, nadam se da ce sledeci put proci sve bez problema, IGY kada ce slike :)
 
Član
trizex je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
hehe, sve se moze kad se hoce.....sto se nisi javio?

a erolu honda ide extra ,kile su cudo ;)

fiJat krs ;) dobro ide temprica ;) mada mozes ti to bolje.... kad si skinuo far dobio si 12 konja ;)

reci cu ti isto sto i jos jednom skoda fahreru cika limpiu danas....mrsh! :D :lol:

btw fino se kotrlja fijat :D :cool: eto znate sta odgovoriti kada se neko dere "fijat krs, samo kazes mrs" !, prava rima :lol: :lol:
 
Legend
muha je napisao(la):
Momci moji dragi ne sikirajte se za mene ja sam nov. Malo mi je nos puko al nista strasno. Krivo mi samo sto nije jos ekipe iz Sarajeva priletilo da se fino porokamo sa pickama koji idu 10 na 1. Takodje zelim posebno da se zahvalim organizatoru na uspjesno organizovanoj koridi te zahtjevam ovako javno da izvrse povrat sredstava SVIMA koji su uplatili a koji nisu vozili a to su recimo ja silvestar ( sejo) koji je takodje bio napadnut itd.

De nam ziv bio reci ko poce to sranje.

Drago mi je da je ok s tobom sve. Mislim detalji ako ti se uopste da.
 
Član
Gtr_R35 je napisao(la):
evo neke slike

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1521977683964&set=a.1521976123925.77047.1070240545&pid=1491729&id=1070240545#!/photo.php?fbid=1521982964096&set=a.1521976123925.77047.1070240545&pid=1491761&id=1070240545

sto ga dimi :D

alaj čadi ko iz lokomotive ali opet on ide ko lud;)
 
Član
daki je napisao(la):
muha je napisao(la):
Momci moji dragi ne sikirajte se za mene ja sam nov. Malo mi je nos puko al nista strasno. Krivo mi samo sto nije jos ekipe iz Sarajeva priletilo da se fino porokamo sa pickama koji idu 10 na 1. Takodje zelim posebno da se zahvalim organizatoru na uspjesno organizovanoj koridi te zahtjevam ovako javno da izvrse povrat sredstava SVIMA koji su uplatili a koji nisu vozili a to su recimo ja silvestar ( sejo) koji je takodje bio napadnut itd.

De nam ziv bio reci ko poce to sranje.

Drago mi je da je ok s tobom sve. Mislim detalji ako ti se uopste da.

Potpis. Stvarno mi je zao sto se desilo to sto se desilo, ne samo radi tebe i druga ti, nego i zato sto ovo nije bila "samo tuca", s razlogom ili bez, nego dogadjaj koji stvara negativan odraz o nasoj, ionako tankoj SR sceni.....ko ce sad opet doci na SR u Tuzlu, "gdje se dobiju batine bezveze" itd. itd....zao mi najvise sto tek tako propade trud momaka iz Racing Teama da naprave respektabilnu trku na Ciljugama, a onda to da razjebu likovi kojima SR ne moze biti nesto nebitnije i dalje u zivotu....tuzno
 
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
muha je napisao(la):
Momci moji dragi ne sikirajte se za mene ja sam nov. Malo mi je nos puko al nista strasno. Krivo mi samo sto nije jos ekipe iz Sarajeva priletilo da se fino porokamo sa pickama koji idu 10 na 1. Takodje zelim posebno da se zahvalim organizatoru na uspjesno organizovanoj koridi te zahtjevam ovako javno da izvrse povrat sredstava SVIMA koji su uplatili a koji nisu vozili a to su recimo ja silvestar ( sejo) koji je takodje bio napadnut itd.

De nam ziv bio reci ko poce to sranje.

Drago mi je da je ok s tobom sve. Mislim detalji ako ti se uopste da.

Potpis.
Za ovo su rijeci suvišne
Sa Muhom sam se cuo odmah nakon incidenta i prva rijec koju mi je rekao PUUUNN BURAZERU i to mi je nekako dalo snagu da je dobro a
ovo za povrat novca to pod hitno i Javno izvinjenje organizatora prema Seji i Muhi kao i ostalim koji su sa njima dvojicom bili.
Muha moj stav znas i stav ljudi ih Blagaj cuvaj se drzi se i vidimo se za koji dan docemo da te obiđemo.
 
ammarskoda je napisao(la):
bruka za TZ,nikad ama bas nikad nece imati moju podrsku,za dalje planove!

jarane,nemoj tako pricati...nisu krivi svi...nije ovo ni organizator inicirao,ali je uvjek tako da se zbog par ljudi(da ih nazovem tako) pokvari nesto lijepo...SR je bio za albuma i za pamcenje,ali ovaj incident je seljakluk zivi i nije niti pista,niti masa kriva za ovo nego pojedinci...treba ih sankcionisati i nedozvoliti ima nastupe i ulaz na SR-ove...

muha je napisao(la):
Momci moji dragi ne sikirajte se za mene ja sam nov. Malo mi je nos puko al nista strasno. Krivo mi samo sto nije jos ekipe iz Sarajeva priletilo da se fino porokamo sa pickama koji idu 10 na 1. Takodje zelim posebno da se zahvalim organizatoru na uspjesno organizovanoj koridi te zahtjevam ovako javno da izvrse povrat sredstava SVIMA koji su uplatili a koji nisu vozili a to su recimo ja silvestar ( sejo) koji je takodje bio napadnut itd.

nek si nam ti dobro i ubuduce se treba organizacija potruditi da volovi ostanu izvan sr-a i da se mozemo mi druziti koji smo za podizanje scene...
 
Član
Drago mi je sto sam upoznao ljudi i sto je bilo druzenje ok, ta mala nezgoda sto se desila sto su muhu napali je jako bezveze. covek usao da rastavi i tako prodje, nema smisla... Sve ostalo OK. sve najbolje ljudi... :)
:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top