SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
kakao malo fali da sve bude ok ali ipak nesto mora da zajebava!!!

Ja se nisam pokajao sto sam doso i icu svaki sledeci put ako bude vise Race u Zivinicama !!!!

potpis,par kretena me nece odvuci od onog sto volim,,i svaki puta cu dovoditi sve vise i vise prijatelja koji do sada nisu imali priliku biti na SR-u
 

JD.

Član
na kojoj sam ja trci onda bio ako pojedini ovdje pricaju da je organizacija bila na nivou ?? :lol:

prijave do 12 a prva utrka pocela u 16h... :lol::lol:

nijednog redara nije bilo od kapije na ulazu do predstartnog prostora, znaci niko nije vodio racuna o tome sta se desava... sta reci o organizaciji koja na svom dogadjaju nema ovlasti da uvede red ? korida je najbolja rijec za ovo danas, i nadam se da su i gera i odgovorni za organizaciju danas ovime zapecatili svoje bavljenje ovim sportom





ono sto je danas odradjeno kako treba je Styling i dB drag, ali to su organizovali drugi momci (amk Piemonte) ;););)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
E ljudi moji katastrofa je ovo što se dogodilo na današnjem SR-u, ne bih se htio mješati u detalje jer nisam bio tamo, ali mislim da su incident započele osobe koje uopće ne vole ni automobile ni street race, nego idioti koji bi to isto napravili da je bila i nogometna utakmica ili bilo koje drugo okupljanje :icon_mad:

Hoće li biti kakva lista automobila i ostvarenih vremena :icon_question:

potpis... ljudi koji su ovjde pravili sranje su poznati i po gradu da prave sranja.. a slabo ko od tih zna gumu zamjeniti a kamoli sta drugo...
 
Član
Znaci bilo mrvih kao i na gey paradi:lol: Salim se, jbg ja mislim da alkohol nije za takve manifestacije, nije to vasar.
 
Administrator
prica po forumu bila da treba unaprijediti sr scenu... i bude dobro, odlicno, puno auta, puno gledalaca i na kraju sve se pokvari i opet valja iz pocetka...
 
Član
daki je napisao(la):
Te gluposti se mogu desiti na svakoj trci. Osiguranje je zakazalo, to nema veze sa organizatorima, iz gresaka se uci. Sljedeci put ce bit jos bolje, samo bez levata.

Osiguranje!!! Znate li tko je duzan osigurati utrku???
Organizator!!!
Policija je tu samo da to proprati...
A ako se organizator pouzdao u dva Drota da ce im obezbjediti utrku svaka im cast...

Sve dok vam je Gera nabilokoji nacin pokrovitelj za utrke jednostavno ce biti koride, jer on je takva nesreca...
 
Administrator
JD. je napisao(la):
na kojoj sam ja trci onda bio ako pojedini ovdje pricaju da je organizacija bila na nivou ?? :lol:

prijave do 12 a prva utrka pocela u 16h... :lol::lol:

nijednog redara nije bilo od kapije na ulazu do predstartnog prostora, znaci niko nije vodio racuna o tome sta se desava... sta reci o organizaciji koja na svom dogadjaju nema ovlasti da uvede red ? korida je najbolja rijec za ovo danas, i nadam se da su i gera i odgovorni za organizaciju danas ovime zapecatili svoje bavljenje ovim sportom





ono sto je danas odradjeno kako treba je Styling i dB drag, ali to su organizovali drugi momci (amk Piemonte) ;););)

ja sam naveo za dio organizacije od amk Piemonte da je bio kako treba, tj na nivou... a ne za trke... trke su posebna i prica jer se previse cekalo, komentator 0, previse gubljenje vremena na nekim stvarima bez razloga, jer nije to ljeto pa da je toplo i da se vidi do kasno, hladno vec u 4 sata pocelo biti i polako se smrkava a trke ni u polovile nisu...
 
Mrva je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Mene vise Zivinice ocima nece vidjeti :)

jesi li ti bio onaj veliki trokrilni ormar u kosulji? sto mu je bio onaj ukras sa vjencanja upleten u VW znak?
Jesam drug.. bas sam mrva, ha ::D
Vidio sam Boru al nakraj mi pameti da si ti :icon_mad:

meni bilo crno da pridjem jer nisam bio 100% siguran da si ti,a zastajao sam par puta pokraj bore i gledao ima li kakvih "znakova" na njoj...trebas farove ispolirati :)
a da bas si neka mrva,hehehe
imam broj,p se druze upoznajemo slijedeci put kad budem bio u sarajevu.. ;)
 
Član
gogo666 je napisao(la):
bio po prvi put i nikada vise...
ogromna sramota za organizatore koji prave utrku na koju dodju ljudi iz Splita, Osijeka, Zagreba, Županje, Beograda, Novog Sada... da dalje ne nabrajam a nisu u stanju osiguranje imati...
isti ljudi cijeli dan prave sranja, zasto organizator nije nakon prvog nagurivanja potjerao? nitko da potjera pijane idiote van jer im tamo nije mjesto... kako organizirate trku bez ijednog jedinog zastitara? policije, nikoga? sve ovo s muhom se ne bi dogodilo da ste ih potjerali van nakon prve pizdarije koju nitko nije ni spomenuo ovdje sada...
dok je u boxevima trajao ulitmate fight, svi organizatori su bili u presdstartnom prostoru i sljegali ramenima
Divljanja po boxevima je bilo previse, i cemu i zasto pohvale organizatoru?
tucnjava, divljanje po boxevima, doslovno unistavanje auta, hrane je nestalo oko podneva, oko 4 sam isao po sok ostalo je skoro pa nista...
taman je krenula moja klasa ali se nisam htio vise natjecati vec spakirao stvari i krenuo kuci kao i jos dosta ljudi...
platio startninu i gorivo, nadao se ugodnom danu, na kraju bolje da sam bacio 100e u vjetar...


predpostavljam da si bio na SR-u, pa evo usput da ti pojasnim, danasnji street race je bio u organizaciji 2 kluba, jedan od njih je amk PIEMONTE koji je drzao dB drag i styling. na dB dragu a isto tako i na stylingu nije bilo ama bas nikakvih problema i ama bas nikakvih incidenata te ljudi koji su hvalili organizaciju, hvalili su organizaciju na ta dva eventa jer je sve odradjeno po pravilima i propisima i bez ikakvih incidenata ... to sto se desilo na trkama nema nikakve veze sa amk PIEMONTE tako da ako zelis nekog krivit i napadat, jbga pobrini se da to budu pravi ljudi ... pozdrav
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Mene vise Zivinice ocima nece vidjeti :)

jesi li ti bio onaj veliki trokrilni ormar u kosulji? sto mu je bio onaj ukras sa vjencanja upleten u VW znak?
Jesam drug.. bas sam mrva, ha ::D
Vidio sam Boru al nakraj mi pameti da si ti :icon_mad:

meni bilo crno da pridjem jer nisam bio 100% siguran da si ti,a zastajao sam par puta pokraj bore i gledao ima li kakvih "znakova" na njoj...trebas farove ispolirati :)
a da bas si neka mrva,hehehe
imam broj,p se druze upoznajemo slijedeci put kad budem bio u sarajevu.. ;)

sad kontam i ja ko je,vala bas trebas farove ispolirat;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top