SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
33564_1521994084374_1070240545_1491875_6650886_n.jpg
:D
 
Član
bio po prvi put i nikada vise...
ogromna sramota za organizatore koji prave utrku na koju dodju ljudi iz Splita, Osijeka, Zagreba, Županje, Beograda, Novog Sada... da dalje ne nabrajam a nisu u stanju osiguranje imati...
isti ljudi cijeli dan prave sranja, zasto organizator nije nakon prvog nagurivanja potjerao? nitko da potjera pijane idiote van jer im tamo nije mjesto... kako organizirate trku bez ijednog jedinog zastitara? policije, nikoga? sve ovo s muhom se ne bi dogodilo da ste ih potjerali van nakon prve pizdarije koju nitko nije ni spomenuo ovdje sada...
dok je u boxevima trajao ulitmate fight, svi organizatori su bili u presdstartnom prostoru i sljegali ramenima
Divljanja po boxevima je bilo previse, i cemu i zasto pohvale organizatoru?
tucnjava, divljanje po boxevima, doslovno unistavanje auta, hrane je nestalo oko podneva, oko 4 sam isao po sok ostalo je skoro pa nista...
taman je krenula moja klasa ali se nisam htio vise natjecati vec spakirao stvari i krenuo kuci kao i jos dosta ljudi...
platio startninu i gorivo, nadao se ugodnom danu, na kraju bolje da sam bacio 100e u vjetar...
 
ArminM je napisao(la):
danas kad je ono semafor zajebavao gledam Igija dole stoji sa jos jednim fotografom,vidim nekakvo razocarenje na licu i govorim jaranu:"Joj vidjet ces kritika po forumu":lol::lol::lol:

Igy nemoj puno,nije valjda bilo tako lose;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: dobro je sve, ma nije to nista moze to Igy i zanemarit;)
 
E ljudi moji katastrofa je ovo što se dogodilo na današnjem SR-u, ne bih se htio mješati u detalje jer nisam bio tamo, ali mislim da su incident započele osobe koje uopće ne vole ni automobile ni street race, nego idioti koji bi to isto napravili da je bila i nogometna utakmica ili bilo koje drugo okupljanje :icon_mad:

Hoće li biti kakva lista automobila i ostvarenih vremena :icon_question:
 
Član
gogo666 je napisao(la):
bio po prvi put i nikada vise...
ogromna sramota za organizatore koji prave utrku na koju dodju ljudi iz Splita, Osijeka, Zagreba, Županje, Beograda, Novog Sada... da dalje ne nabrajam a nisu u stanju osiguranje imati...
isti ljudi cijeli dan prave sranja, zasto organizator nije nakon prvog nagurivanja potjerao? nitko da potjera pijane idiote van jer im tamo nije mjesto... kako organizirate trku bez ijednog jedinog zastitara? policije, nikoga? sve ovo s muhom se ne bi dogodilo da ste ih potjerali van nakon prve pizdarije koju nitko nije ni spomenuo ovdje sada...
dok je u boxevima trajao ulitmate fight, svi organizatori su bili u presdstartnom prostoru i sljegali ramenima
Divljanja po boxevima je bilo previse, i cemu i zasto pohvale organizatoru?
tucnjava, divljanje po boxevima, doslovno unistavanje auta, hrane je nestalo oko podneva, oko 4 sam isao po sok ostalo je skoro pa nista...
taman je krenula moja klasa ali se nisam htio vise natjecati vec spakirao stvari i krenuo kuci kao i jos dosta ljudi...
platio startninu i gorivo, nadao se ugodnom danu, na kraju bolje da sam bacio 100e u vjetar...

Sta reci nego ovo je cisto misljenje ljudi sa strane, nazalost... :icon_sad::icon_sad:

Mnogo ce vremena proci da se povjerenje vrati. :icon_cry:
 
daki je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Hoće li biti kakva lista automobila i ostvarenih vremena :icon_question:

Kao i ranije čekat će se dobrih 7 dana na objavu rezultata i na objavu 30 najbržih i najbrže po klasama

ne pametuj...

Nepametujem nego samo kažem onako kako i jest a to je tako bilo na prošle dvije trke i toliko smo čekali na rezultate
 
Početnik
kakao malo fali da sve bude ok ali ipak nesto mora da zajebava!!!

Ja se nisam pokajao sto sam doso i icu svaki sledeci put ako bude vise Race u Zivinicama !!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top