SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlično proveden vikend. Drago mi je da smo mogli doći i pomoći organizaciju koliko god su prilike dopustile.

Dogodine samo naprijed, i doći će nas još više pomoći i odraditi utrku.
 
Član
ma sve je to kako treba,a u buduce ce samo da ide na bolje!svaka cast i cestitke na svemu,nek prica ko sta hoce!u grubo kad skontas valjalo je nakon neznam koliko vremena skupiti m*da i za ovako nesto!nije mi zao ni radi cega!svaka cast jos jednom i samo naprijed!;);)
[/quote]

Muamere,
moram priznati da si zakazo jarane, vazio si mi za favorita u klasi kada sam te vidio u nedjelju... šta je reć???

Sve u svemu bilo je dobro, imalo se šta vidjeti, puno je para, vremena i truda utrošeno. Svaka čast momcima iz BIH koji od svojih plata prave auta za SR.
Takođe čestitke ljudima iz HR i SRB.
 
Član
TaBa je napisao(la):
ma sve je to kako treba,a u buduce ce samo da ide na bolje!svaka cast i cestitke na svemu,nek prica ko sta hoce!u grubo kad skontas valjalo je nakon neznam koliko vremena skupiti m*da i za ovako nesto!nije mi zao ni radi cega!svaka cast jos jednom i samo naprijed!;);)

Muamere,
moram priznati da si zakazo jarane, vazio si mi za favorita u klasi kada sam te vidio u nedjelju... šta je reć???

Sve u svemu bilo je dobro, imalo se šta vidjeti, puno je para, vremena i truda utrošeno. Svaka čast momcima iz BIH koji od svojih plata prave auta za SR.
Takođe čestitke ljudima iz HR i SRB.


[/quote]

Slazem se za mukija imao je pravo dobro vrijeme auta mada mu je reakcija bila slaba bilo kako bilo sa slabom reakcijom bio je favorit za svoju klasu jos kad uzmes u obzir na kakvim gumama vozi i da prvi put na SR-u predobro ali et ispade bas bzvz :icon_mad:
 
Član
@taba brate sad sta god da kazem bice izvlacenje,tako da samo cu reci bio vidio znam sta mi je ciniti!118ks cisto da trese mnogo,mnogo jaca auta i to sa celstonkama,sami procjenite!

@s1ck sve si im reko brate,zivi bili pa vidjeli slijedeci race,mnogi ce da se sjebaju!!!

toliko od mene ja sam pre,pre zadovoljan sa gorenjem prve i propadanjem druge brzine na celavim gumama i jos nekih stvari da bude vrijeme auta bez reakcije 15.3XX sa jadnih 118 magarcica nek izvole,bilo ih je sa 160-200ks pa su ostali bez rijeci tako da nese*em previse abd jedva cekam slijedeci race!pobjednicima cestitke i puno usojeha zelim u buducnosti a nama sto smo ispali jos vise srece pa da i mi budemo nekad wineri!!!;););)
 
Član
mooamer je napisao(la):
@taba brate sad sta god da kazem bice izvlacenje,tako da samo cu reci bio vidio znam sta mi je ciniti!118ks cisto da trese mnogo,mnogo jaca auta i to sa celstonkama,sami procjenite

Cestitam svakako, treba napomenuti da ti auto nema kutiju za zracni filter a kamoli neki panel ili gljivu. HRABRO
Voli te brat! ;)
 
Član
TaBa je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
@taba brate sad sta god da kazem bice izvlacenje,tako da samo cu reci bio vidio znam sta mi je ciniti!118ks cisto da trese mnogo,mnogo jaca auta i to sa celstonkama,sami procjenite

Cestitam svakako, treba napomenuti da ti auto nema kutiju za zracni filter a kamoli neki panel ili gljivu. HRABRO
Voli te brat! ;)

sve znas,tako da bice abd sve po ps-u!a ovih dana se mi vidimo obavezno da se raskusuramo! :smajli40::icon_redface:
 
Best Lowermost - Muamer Selimovic Ford Focus
Best Clean - Dino Vatrenjak Golf II
Best German Stlye - ..................... Golf I Marko Josipovic LIVNO
Best Prezentation - ....................... BMW E36 (Ze-tuning)

Street Style:
1.Opel Kadet Ante Markov LIVNO
2.Opel Astra GTC (lambo)
3.Audi 80 (bijela-folija)

Extreme:
1.Opel Calibra - Grude
2.Ford Focus - Ervix
3.Alfa 33 - Srija


nadopisao sam 2 imena koja nisi znao;)
 
Član
Samo me zanima od onakvih auta da audi dobije nagradu neznam zasto ali eto ... nije da blatim po autu al bilo ih je ljepsih jako puno
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Best Lowermost - Muamer Selimovic Ford Focus
Best Clean - Dino Vatrenjak Golf II
Best German Stlye - ..................... Golf I Marko Josipovic LIVNO
Best Prezentation - ....................... BMW E36 (Ze-tuning)

Street Style:
1.Opel Kadet Ante Markov LIVNO
2.Opel Astra GTC (lambo)
3.Audi 80 (bijela-folija)

Extreme:
1.Opel Calibra - Grude
2.Ford Focus - Ervix
3.Alfa 33 - Srbija


nadopisao sam 2 imena koja nisi znao;)

Cijenom to ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Nije Gogo, to je bila druga Astra iz naseg kluba xD

aha, vidio sam da je astra, mrak bio, ono vjerovatno neko od onih pjesaka zatvorio skroz kapiju?

Neko je ostavio zatvoreno, on je isao prvi u koloni i otvorio nam da mi ostali mozemo proc :D

Salu na stranu, ima dosta havarije, blatobran far, maska branik zmigavac....
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma Saksija ide ko nevrijeme , skupi za slikova aBd i jos malo carni sta i bit ce to onda jos bolje vrijeme

ma to mi samo i treba a planiram abd jos nesto pa cemo na sta ce sve da lici?uglavnom ja sam prezadovoljan!:icon_smile:
 
Član
Ima razloga da budes :icon_biggrin:

A dragone kakvo je ono preticanje bilo na povratku iz Mostara? Prava si kamikaza... :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top