SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo da i ja dam svoj osvrt na ovaj poprilicno zanimljiv vikend u Mostaru..
Mi smo u subotu ujutro (3 auta iz sarajeva kao predstavnici vw cluba) krenuli.. Ovom prilikom zahvaljujem momcima iz vw cluba na pozivu..

Sto se tice subote, u Mostar smo stigli negdje oko 10-11, na pisti smo vec bili oko pola 12, ovom prilikom bih da se zahvalim Sandri i momcima iz AK burnout za mjesto koje su nam obezbjedili u blizini njihovog, te nam omogucili na na miru gledamo race, bez ometanja..

Subota je bila poprilicno monotona sto se trke tice, dosta se kalkulisalo, dosta novih ljudi, vozaca koji bas i ne znaju koliko im auta idu pa su onda gledali da sto pribliznije "ubodu" vrijeme za klasu.. Navece nezaboravan provod, ovom prilikom bih da pozdravim antraxa, wade-a, mirnesa i ostale opelase sa kojima smo cugali do kasnih sati, zatim da se zahvalim ogyu (brate priznajem mozes popit vise od mene :D),
vedi i ostalim momcima iz ak crankshafta za cugu i mezu, triza je nakratko bio sa nama pa se ispalio, a mi nastavili do kasnih sati sa cugom..

Auto mi je poprilicno neudoban za vozit, al sto je za spavat, to je nevjerovatno, da sam znao spavao bih pred njega :D

Nedelja od jutarnjih sati je nagovjestavala da ce biti dooosta zanimljivija od predhodnog dana, i tako je i bilo.. Mnogo zanimljivih auta, vremena i svega ostalog.. Cestitke muhi, jako dobro auto ide, seji takodje kadett jos nije prevazidjen iako se sprema nesto puno bolje i brze, zao mi je sto na kraju vise nije mogao izdrzati onoliki nitro hahaha :D, cestitke i za repu, respektabilno vrijeme iako sam ocekivao rezultat ispod 11 sec ali vjerovatno se tu ima jos dosta stimati pa je ocekivat da ce bit vise vremena, cestitke i essu, GTI fanu, mukiju, auta vam pravo dobro idu, iznenadio sam se..

Sve u svemu fino druzenje, zamjerke necu iznosit buduci da je vecina recena (wc, mjerna oprema, razglas,kante..) no bit ce sljedeci put nadam se :)

Pozdrav svima
 
Član
Sta je sa rezultatima Styla i db...bio bi red da neko od organizatora napise sve lijepo i citko, ukoliko neznate imena takmicara mogu vam pomoc...Ostalo sve OK , Pohvale organizatoru na stvarno ogromnom trudu, po meni je sve dobro i zadovoljan sam svime ipak ovo nije nimalo lako bilo organizovat... Zahvaljujem se jos ispred AK ZE-tuning...:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool: vidimo se aBd opet...
 
Član
na stylu nikad nece nestati selo tuning pa tako je bilo i ove godine.. bacio oko zgadilo mi se i ajd dalje..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Subota je bila poprilicno monotona sto se trke tice, dosta se kalkulisalo, dosta novih ljudi, vozaca koji bas i ne znaju koliko im auta idu pa su onda gledali da sto pribliznije "ubodu" vrijeme za klasu.. Navece nezaboravan provod, ovom prilikom bih da pozdravim antraxa, wade-a, mirnesa i ostale opelase sa kojima smo cugali do kasnih sati, zatim da se zahvalim ogyu (brate priznajem mozes popit vise od mene :D),
vedi i ostalim momcima iz ak crankshafta za cugu i mezu, triza je nakratko bio sa nama pa se ispalio, a mi nastavili do kasnih sati sa cugom..

Auto mi je poprilicno neudoban za vozit, al sto je za spavat, to je nevjerovatno, da sam znao spavao bih pred njega :D

Nedelja od jutarnjih sati je nagovjestavala da ce biti dooosta zanimljivija od predhodnog dana, i tako je i bilo.. Mnogo zanimljivih auta, vremena i svega ostalog.. Cestitke muhi, jako dobro auto ide, seji takodje kadett jos nije prevazidjen iako se sprema nesto puno bolje i brze, zao mi je sto na kraju vise nije mogao izdrzati onoliki nitro hahaha :D, cestitke i za repu, respektabilno vrijeme iako sam ocekivao rezultat ispod 11 sec ali vjerovatno se tu ima jos dosta stimati pa je ocekivat da ce bit vise vremena, cestitke i essu, GTI fanu, mukiju, auta vam pravo dobro idu, iznenadio sam se..

Sve u svemu fino druzenje, zamjerke necu iznosit buduci da je vecina recena (wc, mjerna oprema, razglas,kante..) no bit ce sljedeci put nadam se :)

Pozdrav svima

:cool:

Čuj više popit', ja popio jedno pivo?:D

Noć je bila savršena, stvarno ste svi ekipa iako smo se većina po prvi pu sreli, poznanstvo isključivo preko tastature.:cool:
Sledeći event bismo trebali sve ponoviti.

Samo da dodam, propusti su skroz zanemarljivi kad uzmem u obzir koliko je bilo dobro ostalo.
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Evo da i ja dam svoj osvrt na ovaj poprilicno zanimljiv vikend u Mostaru..
Mi smo u subotu ujutro (3 auta iz sarajeva kao predstavnici vw cluba) krenuli.. Ovom prilikom zahvaljujem momcima iz vw cluba na pozivu..

Sto se tice subote, u Mostar smo stigli negdje oko 10-11, na pisti smo vec bili oko pola 12, ovom prilikom bih da se zahvalim Sandri i momcima iz AK burnout za mjesto koje su nam obezbjedili u blizini njihovog, te nam omogucili na na miru gledamo race, bez ometanja..

Subota je bila poprilicno monotona sto se trke tice, dosta se kalkulisalo, dosta novih ljudi, vozaca koji bas i ne znaju koliko im auta idu pa su onda gledali da sto pribliznije "ubodu" vrijeme za klasu.. Navece nezaboravan provod, ovom prilikom bih da pozdravim antraxa, wade-a, mirnesa i ostale opelase sa kojima smo cugali do kasnih sati, zatim da se zahvalim ogyu (brate priznajem mozes popit vise od mene :D),
vedi i ostalim momcima iz ak crankshafta za cugu i mezu, triza je nakratko bio sa nama pa se ispalio, a mi nastavili do kasnih sati sa cugom..

Auto mi je poprilicno neudoban za vozit, al sto je za spavat, to je nevjerovatno, da sam znao spavao bih pred njega :D

Nedelja od jutarnjih sati je nagovjestavala da ce biti dooosta zanimljivija od predhodnog dana, i tako je i bilo.. Mnogo zanimljivih auta, vremena i svega ostalog.. Cestitke muhi, jako dobro auto ide, seji takodje kadett jos nije prevazidjen iako se sprema nesto puno bolje i brze, zao mi je sto na kraju vise nije mogao izdrzati onoliki nitro hahaha :D, cestitke i za repu, respektabilno vrijeme iako sam ocekivao rezultat ispod 11 sec ali vjerovatno se tu ima jos dosta stimati pa je ocekivat da ce bit vise vremena, cestitke i essu, GTI fanu, mukiju, auta vam pravo dobro idu, iznenadio sam se..

Sve u svemu fino druzenje, zamjerke necu iznosit buduci da je vecina recena (wc, mjerna oprema, razglas,kante..) no bit ce sljedeci put nadam se :)

Pozdrav svima

;);) sve znas brate!hvala!;);) i da sve zaboravim esso brate respect i od mene!:123:
 
silverstar je napisao(la):
pozz svima..

svi propusti na koje se ukazuje (wc, nedostatak pice u sanku povremeno, kasnjenje sa utrkom itd..) su osnovani i zbog toga se javno izvinjavam svima koji su na bilo koji nacin trpili zbog toga..
necu da duzim i objasnjavam, ukratko, dogovoreno nije nam dostavljeno na stazu (ne znam zbog cega..) i tu je sav problem bio..

mjerna oprema nije stekala stalno, samo u nedjelju zbog jednog problema jeste nastala pauza od ca.45 minuta, ostalo je sve radilo kako treba..
par ponavljanja se uvijek desi, zbog raznoraznih dogadjaja koji se mogu desiti, ali sve u granicama normale..

stavicu ovdje cp svog statusa koji ugrubo predstavlja moje misljenje..
tocak se pokrenuo i sada mozemo samo naprijed ;)

cp
nakon 5 dana bez pauze napokon malo vremena da se ugrabi... vikend u mostaru prosao je dobro! nekih logističkih propusta je bilo ali sretan sam da je ambient koji smo napravili na stazi to doveo u balans i da su ljudi zadovoljni otisli kuci !
sta reci, rekordan broj takmicara u mostaru, rekord posjecenosti, rekord piste oboren, rekordan broj pehara na jednoj manifestaciji za SRCS, po prvi put u Bi
H tribine na stazi, po prvi put u BiH mjerenje na PRO Three semafor, styling i db kao nikad do sada u mostaru, ... vise ni sam ne znam sta je sve bilo premijerno ili rekordno...
sve ovo će ostati upamćeno i time smo napravili sigurno veliki uspjeh. nedostatke mozemo samo ispraviti i jos bolje birati logisticare za sljedeci, jos veci event !!
VELIKO HVALA SVIMA KOJI SU NAS NA BILO KOJI NACIN PODRZALI I DOPRINIJELI DA SE UTRKE UBRZANJA NA 402 METRA VRATE U PUNONM SJAJU U MOSTAR I U BIH !!
hvala Rudolf Kalkan , Ado Drljevic , Mirza Muhic , Hrvoje Pavlovic , SRCS, AKS, Taxi Bar, MoStreetStyle, Pro Tuning, AK Burnout, svim takmičarima i klubovima iz BiH i iz regije, svima koje zbog ovih neprospavanih noci mozda nisam naveo (nemojte zamjeriti)...

vidimo se naredne godine u jos boljem, jacem i spektakularnijem izdanju !!

:123: :123:
Pozdravljam organizatore koji su se trudili u Mostaru ali ipak ima pojedinih nedostatak i razumijem to ali što se tiče nekih stvari zaista mi nisu jasne... Npr zašto ulaznicu na tribine plaćati 15.00KM.. Nemojte mi zamjeriti ali ipak je bilo bezobrazno a za ostale sitnice da ne govorim... Nije da vas učim vašem poslu ali popravite neke stvari za iduću godinu...
 
Član
PuntoFan je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Samo me zanima od onakvih auta da audi dobije nagradu neznam zasto ali eto ... nije da blatim po autu al bilo ih je ljepsih jako puno

I ja sam jako iznenadjen :icon_rolleyes:


Ako mislite na Bijelog audija koji je presvicen folijom trebali ste malo proci oko njega i pogledati koliko je stvari uradjeno i sta je sve uradjeno, krenuvsi od unutrasnjosti sjedista cime su presvucena ta sjedista pa do motora, ovjesa itd. Mogu vam samo reci da je u enterijer ulozeno bruku para vise nego sto su neki ulozili u cijelo auto i dodju da se takmice na stylu. LP
 
meni se jedino nije svidjelo sto me auto izdalo na putu do piste :icon_mad:
a momcima svaka cast na organiziaciji, mislim da su uspjeli odraditi jaku tesku misiju, nakon par godina opet da sve ozivi i to stvarno na dobar nacin, jest bilo par tih sitnih propusta ne koje se vecina zali al gledajte malo s druge strane, s bolje strane. Mogli ste i vi da se ukljucite u organizaciju i da doprinesete pa da ne dodje do tog na sto ste se zalili... od mene sve cestitke i pohvale momcima za ulozen trud i rad.. svaka cast i da iduce godine bude jos bolje ;)
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
PuntoFan je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Samo me zanima od onakvih auta da audi dobije nagradu neznam zasto ali eto ... nije da blatim po autu al bilo ih je ljepsih jako puno

I ja sam jako iznenadjen :icon_rolleyes:


Ako mislite na Bijelog audija koji je presvicen folijom trebali ste malo proci oko njega i pogledati koliko je stvari uradjeno i sta je sve uradjeno, krenuvsi od unutrasnjosti sjedista cime su presvucena ta sjedista pa do motora, ovjesa itd. Mogu vam samo reci da je u enterijer ulozeno bruku para vise nego sto su neki ulozili u cijelo auto i dodju da se takmice na stylu. LP

jel to ovaj audi sa 1.8T motorom, nisam pratio sve postove
 
Član
ArminM je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
PuntoFan je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Samo me zanima od onakvih auta da audi dobije nagradu neznam zasto ali eto ... nije da blatim po autu al bilo ih je ljepsih jako puno

I ja sam jako iznenadjen :icon_rolleyes:


Ako mislite na Bijelog audija koji je presvicen folijom trebali ste malo proci oko njega i pogledati koliko je stvari uradjeno i sta je sve uradjeno, krenuvsi od unutrasnjosti sjedista cime su presvucena ta sjedista pa do motora, ovjesa itd. Mogu vam samo reci da je u enterijer ulozeno bruku para vise nego sto su neki ulozili u cijelo auto i dodju da se takmice na stylu. LP

jel to ovaj audi sa 1.8T motorom, nisam pratio sve postove

Koliko sam citao mislim da u vezi njega govore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top