SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jasmin001 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
PuntoFan je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Samo me zanima od onakvih auta da audi dobije nagradu neznam zasto ali eto ... nije da blatim po autu al bilo ih je ljepsih jako puno

I ja sam jako iznenadjen :icon_rolleyes:


Ako mislite na Bijelog audija koji je presvicen folijom trebali ste malo proci oko njega i pogledati koliko je stvari uradjeno i sta je sve uradjeno, krenuvsi od unutrasnjosti sjedista cime su presvucena ta sjedista pa do motora, ovjesa itd. Mogu vam samo reci da je u enterijer ulozeno bruku para vise nego sto su neki ulozili u cijelo auto i dodju da se takmice na stylu. LP

jel to ovaj audi sa 1.8T motorom, nisam pratio sve postove

Koliko sam citao mislim da u vezi njega govore

taj auto gori fkt, mozda mnogima smeta bad look il ne znam sta,mozda to nije na mjestu, ali motor, podvozje, unutrasnjost od s line i jos stosta ga cini takvim kakav jeste. Ja sam ga dobro pregledao u zenici, i auto je prespreman, razumijem da nije po svacijem ukusu, ali da je ulozeno jeste, i to bruka para
 
Član
ArminM je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
PuntoFan je napisao(la):
I ja sam jako iznenadjen :icon_rolleyes:


Ako mislite na Bijelog audija koji je presvicen folijom trebali ste malo proci oko njega i pogledati koliko je stvari uradjeno i sta je sve uradjeno, krenuvsi od unutrasnjosti sjedista cime su presvucena ta sjedista pa do motora, ovjesa itd. Mogu vam samo reci da je u enterijer ulozeno bruku para vise nego sto su neki ulozili u cijelo auto i dodju da se takmice na stylu. LP

jel to ovaj audi sa 1.8T motorom, nisam pratio sve postove

Koliko sam citao mislim da u vezi njega govore

taj auto gori fkt, mozda mnogima smeta bad look il ne znam sta,mozda to nije na mjestu, ali motor, podvozje, unutrasnjost od s line i jos stosta ga cini takvim kakav jeste. Ja sam ga dobro pregledao u zenici, i auto je prespreman, razumijem da nije po svacijem ukusu, ali da je ulozeno jeste, i to bruka para


Ljudi navikli plastik fantastik neke dzinovske spojlere uvrnute karambolke i ako ne dobiju pehar odmah blate tudje pa ljudi zagledajte se malo vidite sta je uradjeno na autu koliko je para ulozeno i ostalo i kako je sve slozeno sto je najbitnije. :icon_smile:
 
Član
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.533799709969038.140914.100000170423527&type=3
Ev' audia! Vidjen uzivo i pravo mocno izgleda 80-tka!
 
Član
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
meni se jedino nije svidjelo sto me auto izdalo na putu do piste :icon_mad:
a momcima svaka cast na organiziaciji, mislim da su uspjeli odraditi jaku tesku misiju, nakon par godina opet da sve ozivi i to stvarno na dobar nacin, jest bilo par tih sitnih propusta ne koje se vecina zali al gledajte malo s druge strane, s bolje strane. Mogli ste i vi da se ukljucite u organizaciju i da doprinesete pa da ne dodje do tog na sto ste se zalili... od mene sve cestitke i pohvale momcima za ulozen trud i rad.. svaka cast i da iduce godine bude jos bolje ;)

Jesmo li se mi upoznali u opinama kod radionice u subotu navece?
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....

Respect za ovo slazem se u potpunosti sa tobom ko god misli da ima bolje auto nek se prijavi na sljedecem eventu pa cemo ga vidjeti ;)
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....

Respect za ovo slazem se u potpunosti sa tobom ko god misli da ima bolje auto nek se prijavi na sljedecem eventu pa cemo ga vidjeti ;)

Samo govorim realno, nikog nebih pocijenio jer i moje vozilo se neko svidja nekom ne, a druga stvar pokrivam se koliko mogu sebi da priustim...;)
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....

Respect za ovo slazem se u potpunosti sa tobom ko god misli da ima bolje auto nek se prijavi na sljedecem eventu pa cemo ga vidjeti ;)

Samo govorim realno, nikog nebih pocijenio jer i moje vozilo se neko svidja nekom ne, a druga stvar pokrivam se koliko mogu sebi da priustim...;)

Upravo tako teska je situacija svugdje a ne samo u BiH i pored toga ljudi se bore da naprave projekat uloze u to mnogu svotu novca i sam znas kako je i na kraju se nadje neka osoba koja pljuje po svemu tome. Stvarno nema smisla :icon_rolleyes:
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....

Tako je.Ebiga problem tog "stajlinga" i opcenito pravaca u vizuelnom tuningu je slijedeci,nekome se svidja ovo, nekome ono.Meni je onaj stari narandzasti mustang 13 puta ljepsi od svih auta zajedno na styleu ,vecina tih auta mi je cak ruzna.Dakle ,
De Gustibus Non Est Disputandum ;)
 
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....

Respect za ovo slazem se u potpunosti sa tobom ko god misli da ima bolje auto nek se prijavi na sljedecem eventu pa cemo ga vidjeti ;)

Samo govorim realno, nikog nebih pocijenio jer i moje vozilo se neko svidja nekom ne, a druga stvar pokrivam se koliko mogu sebi da priustim...;)

Upravo tako teska je situacija svugdje a ne samo u BiH i pored toga ljudi se bore da naprave projekat uloze u to mnogu svotu novca i sam znas kako je i na kraju se nadje neka osoba koja pljuje po svemu tome. Stvarno nema smisla :icon_rolleyes:

Nema to veze s tim sta se nekome svidja sta ne nego sta je ispravno i sta je pravi tuner , znaci ne mozes ti otici u skolu i uraditi zadatak po svome i dobiti ljevi rezultat kad to nije ni pravi nacin ni rijesenje za njeg , znaci u svemu postoji nesto po cemu se treba ravnati pa tako i Tuning i zbog toga i u tom sportu ima anti talenata kako takmicara tako i sudija . Navest cu primjer covjeka koji vozi bordo Calibru , covjek je skrsio kako on kaze ili kako su meni rekli oko 20.000e u auto al opet on unutra ima type R papucice iz robot komerca i oblogu rucne sa OMW pumpe recimo i da ne nabrajam jos more stvari koji su meni totalni promasaj na tom autu , isto tako i Ervixov Focus , svaka cast momku vidi se da ima para i ja cu uvijek stajati iza toga sto kazem a to je da je ona unutrasnjost ogavna , ne slaze se opste sa temom auta , poklopac rezervara anti tuning pokusaj nekog TT poklopca , isto kao i fotelja na zadnjem sjedistu iz Domavije i drveni okvir od slike sto ide oko DVD-a. Sad vi meni recite da pretjerujem i da nisam upravu? Kad sam bio sudija u par navrata na sve sam to ukazivao koliko god se vlasnik vozila ljutio ja sam isao na to da izvuku ljudi pouku da to nije ispravno i da moze dosta bolje isto kao sto sam rekao prijatelju od Ervix-a mislim da se zove Zoka sto je vozio Astru G plavu , znaci momak je u tablu uvrnuo radi "vizuela" steke koje ja imam indenticne na svom ormaru i eto objasnite mi taj detalj samo? Mogao bi pricati na tu temu do sutra al to je osnovno sto ja uvijek zapazim i koliko se god uvrijedili ljudi koje sam spomenuo kad i ako procitaju ovo ja cu odma reci da ja nemam nikakvu losu namjeru jedino sto zelim da ukazem na to da ljudi prave bolja auta i kvalitetnija a mislim da moj rad i komentari drugi ljudi ne samo bosanaca nego i hrvata i srba i njemaca i engleza govori koliko sam ja ozbiljan sto se tice toga.
 
Član
SLIKE NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3765090565810.2138776.1233006138&type=1
 
Član
BHT ima ogranicenje u postu za slike, tako da fizicki ne mogu da ih stavim ovde, bice na AKC forumu u dan-dva ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top