Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo danas sam nasao pecurku PILOT za 15E nova
isplatili se to kupovati i montirati

jel valjaju cemu te pijacarke ???
 

IGY

Član
samo ti potrosnja skace, a zvuk se mijenja na jacim obrtajima, a potrošnja skace litar do dva
 
Član
nesto mi je puno to 1-2 litra
najvjerovatnije ce prijatelj sebi uzeti pa cemo jedan dan montirati i kod mene
 
Član
skino sam i stock filter i gljivu i ne mjenja zvuk bez ijednog filtera.morat cu nac negdje alu cijev da to uradim.ovako bi to trebalo da bude.al tesko je nac tu cijev
[attachment=1174]
isto ovako kod mene sve na motoru izgleda
 
Član
ma nista na okupljanju ... nek se neko zavuce izbushi malo lonac :D bice zvuk ko ferari :p ... kakve gljive shalabajzeri i matice :) ...
 
Član
arc0 je napisao(la):
ma nista na okupljanju ... nek se neko zavuce izbushi malo lonac :D bice zvuk ko ferari :p ... kakve gljive shalabajzeri i matice :) ...

e upravo tako lol :icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
arc0 je napisao(la):
ma nista na okupljanju ... nek se neko zavuce izbushi malo lonac :D bice zvuk ko ferari :p ... kakve gljive shalabajzeri i matice :) ...

e upravo tako lol :icon_confused::icon_confused::icon_confused:

to je sala bila ... al ruku na srce... nema gdje nisam gulio auspuh... samo reci kakav hoces zvuk ima da uradimo... skafa tuning :D...
 
Član
ja ba ovdje u S.A.D skuplji izduv nego auto npr isli gledali remus lonac za golf cabrio mk4 kosta 800 $
stvarno pravise
 
Član
hajd najvjerovatnije da cu sad u nedelju doc na okupljanje pa cemo vidjet sta se moze a sta nemoze
 

JD.

Član
Polo je napisao(la):
univerzalni filter za sva auta ja ga nabacio al nista

univerzalni ne postoji druze

to je seljakluk obicni za 20 KM ili koliko vec kosta

i bolje ti je baci to smece kad vec ni zvuk ne daje. obicno daju zvuk ali ti i jebavaju motor jer samo vuku vreo zrak iz motornog prostora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top