Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
pokusaj provuci al cijev i onda staviti filter na nju, da malo iz cijevi rezi, ako me razumijes
 
Član
igyracer je napisao(la):
pokusaj provuci al cijev i onda staviti filter na nju, da malo iz cijevi rezi, ako me razumijes
to sam i konto al odake mi tako savijena alu cijev.to bi bilo najbolje kad bi mi neko mogo tu cijev uradit
 
Član
slusaj ovako:
kod tebe je ono okruglo kuciste sa malim odvojkom za usis zraka.
jesam li upravu?
e sad ako je to tako,jedini nacin na kojo bi mogao doci do zeljenog efekta je da skines komplet kuciste i nabacis gljivu direktno na usis,moguce da ce ti zato trebati neka improvizacija.
 
Član
neznam bil mi mogla ponoc ona alu gibljiva cijev.da nju provucem ako moze ona posto je potanka.neznam hocel se grijat puno
 
Član
pa sad ti kazem da stavim onu alu cijev gibljivu sto se stavlja na auta za zrak.ja mislis da znas na sta mislim
 
Član
pokusat cu i to dok ugrabim vremena imam sad puno posla samo sam malo na pouzu doso.pa cim mognem probacu to il cu izvuc cijev do gljive
 
Član
ja mislim da bi trebao meni poklonit tu gljivu da vidim kako frcera kod mene :D ..hihihi ...
 
Član
a ako hoces fini zvuk moras i zadnji lonac mjenjat... nista bez toga... ili nesto havarisat oko lonaca... oko 80 km ti je zadnji lonac... 3o tak rora :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top