Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
BMC vrijedi para ali na TDI i tek pokaze sve perfomanse ako ides malo u dalji tuning primjera radi kao kod nurije na golfu. Ovo ostalo, recimo da ljepo izgleda.
 
Član
daki je napisao(la):
BMC vrijedi para ali na TDI i tek pokaze sve perfomanse ako ides malo u dalji tuning primjera radi kao kod nurije na golfu. Ovo ostalo, recimo da ljepo izgleda.
To je to, da bi imalo efekta treba se debelo potruditi i potrošiti para....
 
Legend
Ma ja ba druze i to je opet za ta bas jaaaka auta tipa tog golfa jer covjek je njemu uradio maltne sve, i onda sitnice sad tipa tih filtera puno znace, ali znaci na golfu je od sintera do prosirenih dizna sve uradjeno pa cak i posebni izduv i auspuh.

P.S jel neko primjetio kakav zvuk ima nurijin golf sad. Mislim od onih koji su bili u bjeljini. Ko kaze da dizel nemoze imat zvuk. Jarane puca na auspuh sisti pisti, bruji drama, a R32 look odradio nazad perverzija ziva.
 

JD.

Član
daki je napisao(la):
P.S jel neko primjetio kakav zvuk ima nurijin golf sad. Mislim od onih koji su bili u bjeljini. Ko kaze da dizel nemoze imat zvuk. Jarane puca na auspuh sisti pisti, bruji drama,

i dimi ko ciro :D
 
JD. je napisao(la):
daki je napisao(la):
P.S jel neko primjetio kakav zvuk ima nurijin golf sad. Mislim od onih koji su bili u bjeljini. Ko kaze da dizel nemoze imat zvuk. Jarane puca na auspuh sisti pisti, bruji drama,

i dimi ko ciro :D

...ja nisam vidio nista...ccc...od dima naravno
A sto se tice zvuka nisam nista primijetio...iskreno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top