Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam ja snimao :D mozda drug postavi kasnije :cool: ako ne veceras je lom, prvo negdje na "frustuk", a onda u neko doba noci na put :D
 
Kumho 165/80R13 naprijed 175/70R13 nazad :cool: ma bez problema sve
cca 20 cm snijegana na autu i po dvoristu kroz grad dobro utaban snijeg
 
Član
George je napisao(la):
nema ni u okolici čitluka ralice za lijeka a evo i vamo te kiše jadni ti smo bogo dragi :icon_sad: još sad primjetio da mi na combu fali pola branika :lol: tako mi i treba kad sam glumio ralicu

:lol::lol::lol: U mene Toyota 4 runner se nemože pomjeriti sa mjesta na zismkim gumama ima oko nje 1m leda :D :D

Al Audi ide kao da je lipanj :D
 
Član
Mogu zamisliti 4 auta, em kad narod vidi, em kad cuje.....dobro ljudi nisu na glavu skakali samo da se sklone :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Evo javljeno da danas do 15h 15 udesa u Mostaru...sta ce tek biti navece kad se ljudi napiju ko zivine pa pocnu budalesat, a nitko ovdje ruku na srce ne zna voziti pod ovim uvjetima... :icon_confused:
 
Haos zivi vani , samo ne razumijem ove debile sto sad setaju i lome se po gradu i ovu starudiju sto umiru na ulicama ko da bas mora se izaci vani glupi bosanci
 
Član
Moze li mi neko reci kakvo je stanje na Komaru, trebam sutra za Jajce pa da znam. Sutra ce biti jos gore jer snijeg ne prestaje pa nako okvirno da cujem kakav je put.
 
Član
U Neumu nezapamcena mecava.Getaca na celavim 16 kama nemoze nikud ali sluzbeni Clio Campus na 13 kama ide uzbrdo po snjegu kao Sob :icon_biggrin: Snowmobile :icon_biggrin:
 
Član
ja danas gurao kadetta da upali i bmwa e60 koji je zaglavio nasred ceste...na bimmeru ljetne gume,svijetli ASC isto za novu godinu na tabli:lol:
 
ArminM je napisao(la):
evo ja upravo dovezao Pola iz ovlastenog servisa, penje se Polo ko da je kompletno auto:lol: :lol:
svi koji kazu sava ne valja, evo odma da demantujem, kod mene SavaS3 made in Polan,14ka i nigdje nikakvih problema, stvarno sam prezadovoljan gumama

:lol: kod mene ljetna sava 195/65/15 stavljene prosle godine u cetvrtom mjesecu pa ide :123: :lol:
 
Javljaju da ce jos veceras i sutra padati i onda ce biti vedro i hladno u narednih nekoliko dana... gadno vrijeme u svakom slucaju.. kod nas ga nemogu nacistiti koliko pada... cijeli dan pada istim intenzitetom...ima cca 35-40 cm snijega... a u malo visocijim predjelima i preko 1m i ima tendenciju ka 2m :lol:
 
Član
dokle je doslo kada ja sa svojim lipom i to jos od opela, razgrcem snijeg ko grtalica, a kako nisam bas lowrider, znaci napadao je fino :D :lol:
 
BHT Ovisnik
ma samo dobre gume i goni,ja nit jutros u zoru nit tokom dana do sada nisam imao problema,pun ih vrag auta kraj ceste kad nitko nema zimske gume,il imaju M+S famozno zvane "Ljeto-zima gume" koje voze kroz cijelu godinu pa se žale nemogu izaci,ja sam i jutros i danas ga na magistrali dizao do 100km/h samo grabi
 
Član
nisam znao da stilo moze citav dan po ovom jadu... zao mi ga :icon_eek: ko grna al nece da izda ;)
al ga i gazda odrzava posteno!:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top